راهنمای بازی Octopath Traveler Walkthrough

بازی Octopath Traveler Walkthrough

در این مطلب راهنمای فصل های اصلی بازی Octopath Traveler Walkthrough، نقشه ها، راهنمای مبارزه با غول های مرحله آخر، موقعیت صندوق های گنج و آیتم های مخفی در اختیار شما قرار می گیرد. داستان بازی Octopath Traveler Walkthrough نینتندو سوئیچ در ۸ داستان مجزا تدوین شده است که هر یک از آنها مربوط به یکی از ۸ شخصیت بازی است.

بازی Octopath Traveler Walkthrough
Octopath Traveler Walkthrough

در زمان شروع بازی Octopath Traveler Walkthrough شما انتخاب می کنید که با کدام شخصیت بازی کنید. پس از تکمیل فصل اول با کاراکتری که انتخاب کردید، می توانید جهان را مورد کاوش قرار داده و با سایر شخصیت ها ملاقات نمایید (این شخصیت ها در شهرها و شهرک های مختلفی پخش شده اند) و به آنها کمک کنید تا داستان خود را آغاز نمایند. علاوه بر آنکه داستان بازی برای هر ۸ شخصیت متفاوت است، هر کدام از داستان ها فصل های مجزای خود را دارا می باشد.

بخش های مختلف راهنما

در ادامه اطلاعاتی پیرامون فصل های داستان هر یک از شخصیت ها مطرح می شود. فصل ۱ در شهر اصلی هر شخصیت آغاز شده و سایر فصل ها در دیگر نقاط نقشه رخ می دهد و به تجربه بیشتری نیاز دارند که باعث خواهد شد از دیگر شخصیت ها استفاده نمایید.

داستان اوفلیا

داستان اوفلیا در شمال شرقی سرزمین یخ زده، در شهر Flamegrace اتفاق می افتد.

به راهنمای فصل اول داستان اوفلیا بازی Octopath Traveler Walkthrough خوش آمدید. در ادامه اطلاعاتی پیرامون روند داستان، نقشه نواحی و آیتم های مختلف، دشمنان و غول های مرحله آخر ارائه خواهد شد. به خاطر داشته باشید که فصل اول هر شخصیت ممکن است بسته به تعداد شخصیت ها از لحاظ دشواری متفاوت باشد. اوفلیا، کشیشی که در خدمت آتش است و در شهر Flamegrace حضور دارد، می خواهد به خواهرش لیانا کمک کند تا برای رفتن به غار آماده شود.

مقدمه بازی Octopath Traveler Walkthrough

لیانا دختر اسقف اعظم بوده و اوفلیا یتیمی است که جوزف از او مراقبت می کند. اولیه شعله در غار قرار دارد و لیانا قصد دارد تا آن را به تمام کلیساها ببرد. همانطور که آنها مشغول صحبت هستند، حال جوزف، اسقف اعظم، بد شده و لیانا به او کمک می کند تا به خوابگاهش باز گردد تا استراحت کند. اوفلیا خود مسئول خدمت رسانی می شود و کودکی که به دنبال مادرش می گردد وارد صحنه می شود. اینجاست که می فهمید اوفلیا قدرتی به اسم “احضار” داشته که باعث می شود NPC به دنبال او راه بیفتند.

او جسد را به بیرون منتقل کرده و در آنجا به مادرش ملحق می شود. به محض اینکه به کلیسای جامع باز می گردد، بازرگانی به نام ماتیاس به دنبال جوزف می گردد و از اوفلیا می پرسد که او کجاست. به ناگاه، یکی از کارگران وارد گفتگوی آن دو شده و به اوفلیا می گوید که جوزف از حال رفته است. او به سمت رختخواب جوزف می رود. او به استراحت نیاز دارد اما با شنیدن این جمله که لیانا آتش زنه را تکمیل خواهد نمود، آرام می شود. اگرچه، به محض اینکه به خواب می رود، لیانا اتاق را ترک کرده تا روی تپه بلندی که در شهر قرار دارد به تفکر بپردازد.

اینجا جایی است که لیانا در کودکی اوفلیا را به آنجا برد. زمانی که اوفلیا برای آرام کردن لیانا سر می رسد، او شروع به گریه کرده و نگرانی خود را در مورد پدر بیمارش ابراز می کند. اوفلیا تصمیم می گیرد که به غار بیاید و بجای لیانا کار را بر عهده بگیرد تا لیانا بتواند از پدر بیمارش مراقبت کند. در این نقطه، اگر سایر اعضای گروه با شما باشند، اوفلیا ممکن است به گروه ملحق شود. به سمت غار واقع در جنوب شرق Flamesgrace حرکت کنید.

مسیر غار در سرزمین یخ زده قرار داشته و از جنوب شهر به سمت غرب کشیده شده است. این مسیری است که باید در فصل اول داستان اوفلیا طی کنید.

شمال: غار | غرب: Flamesgrace

نماد معنا
اعداد مکان صندوق
S نقطه ذخیره بازی

 

صندوق ها آیتم
۱ انگور شفابخش
۲ ۶۰۰ پول
۳ گیاه روشنی

 

اعداد رو صندوق با نقشه ی فوق همخوانی دارد.

دشمنانی که در این ناحیه حضور دارند.

روباه برفی
Lizardman یخی

غار

غار در سرزمین یخ زده قرار دارد و خانه ی اولین شعله است.

جنوب: مسیر غار

نماد معنا
S نقطه ذخیره بازی
B مبارزه با غول مرحله آخر، نگهبان اولین شعله
M بازرگان

 

صندوق آیتم
۱ انگور شفابخش
۲ آلوی روح بخش
۳ سنگ روح
۴ تکه ای از سر نقره ای
۵ مربای نیروبخش

دشمنانی که در این ناحیه وجود دارند

گرگ
گرگ بزرگ
خفاش زال
موجود تاریک

نبرد با غول مرحله آخر بازی Octopath Traveler Walkthrough

نگهبان اولیه شعله غول فصل اول داستان اوفلیا است. همانطور که نام غول نشان می دهد، او از اولین شعله نگهبانی کرده و همانطور که اوفلیا متوجه شده است، افرادی که می خواهند درگیر کار با آتش زنه بشوند را آزمایش می کند. علاوه بر نگهبان، شما با موجودات تاریکی روبرو خواهید شد که نگهبان آنها را فرا می خواند. بر روی نگهبان متمرکز شوید تا اینکه این موجودات تاریک را بیرون بکشد.

وقتی وارد میدان شدند، آنها را به هر قیمی که شده بکشید. اگر منفجر شوند، به تیم شما آسیب زیادی وارد می کنند. وقتی که نابود شدند، به نگهبان ضربه بزنید تا تیمتان توسط اوفلیا سلامت خود را بدست آورند. اگر مبارزه با این غول دشوار بود، سعی کنید سایروس و تریون را به تیم خود اضافه کنید چرا که برای مقابله با برخی از نقاط ضعف این غول به شما کمک می کنند.

نگهبان اولین شعله

داستان اوفلیا – فصل ۱
مکان غار مبدا
HP ۴۳۲۵
نقاط ضعف
سپر ها ۳

۴

حملات جاروب کردن (فیزیکی)، تمام اهداف

آتش، تمام اهداف

حملات خاص شعله ای از بهشت ، تمام اهداف
افزودن یک موجود تاریک ، زمانی که محاکمه شروع می شود

دو موجود تاریک، زمانی که محاکمه شروع می شود

جمع آوری
دزدی
غارت سبد آلو
پول ۱۲۰۰
 XP ۳۰
JP ۲۰
جزئیات دیگر مبارزه زمانی تمام می شود که نگهبان اولین شعله شکست بخورد، حتی اگر یک یا چند موجود تاریک هنوز وجود داشته باشند.

موجود تاریک

HP
نقاط ضعف
سپر ها ۴

۳

حملات خودکشی (آتش)، تمام اهداف
جمع آوری
غارت Shadow Soulstone
بازی Octopath Traveler Walkthrough
Octopath Traveler Walkthrough

در بازی Octopath Traveler Walkthrough پس از شکست دادن نگهبان، اوفلیا به فانوس آلفریک دست یافته تا آتش زنه را کامل کند. او به سمت محل استراحت جوزف رفته و با او در مورد بیرون رفتن از غار بدون اجازه ی وی صحبت می کند. جوزف برای اوفلیا دعا کرده و او رهسپار Saintsbridge می شود و لیانا در خانه مانده تا از پدر بیمارش مراقبت کند. در این نقطه، فرقی نمی کند که شخصیت شما کیست، زمان آن رسیده تا در شهر خود به گشت و گذار پرداخته و شخصیت های بیشتری را به گروه خود اضافه کنید.

اوفلیا- فصل ۲

به راهنمای فصل دوم از داستان اوفلیا بازی Octopath Traveler Walkthrough خوش آمدید. در ادامه اطلاعاتی در مورد روند داستان در اختیار شما قرار می گیرد.

سنجاق سینه گم شده اوفلیا به شهر Saintsbridge می رسد که اولین توقفگاه در مسیر اوست. او باید شعله های ۳ کلیسای جداگانه را خاموش کند و اولین آنها همین جاست. بارتلوی اسقف به اوفلیا برای ورود به شهر خوش امد می گوید. آنها مختصری در مورد آتش زنه و اهمیت آن برای کلیسا صحبت می کنند و بارتلو کلیسای جامع را به اوفلیا نشان می دهد.

او شعله ی Saintsbridge را به اوفلیا نشان داده و توضیح می دهد که چگونه اخیرا نور آن کمتر شده است، همچنین خاطرنشان می کند که آتش زنه نور آن را به حالت اول بر می گرداند. اوفلیا تشریفات مذهبی را کنار شعله انجام می دهد. وقتی کارش تمام شد، بارتلو به او می گوید که استراحت کند، اما او می خواهد در شهر بیشتر بگردد. به دنبال نشانه ی سبز رنگ بیرون کلیسای جامع باشید که به سمت شهر می رود. در مرکز شهر، اوفلیا به چند سر بر می خورد که مشغول جر و بحث در مورد سنجاق سینه ی گم شده ی یکی از پسرها هستند.

اوفلیا به کشمکش آنها پایان داده و توافق می کند تا به آنها در پیدا کردن سنجاق کمک نماید. آنها در مرکز شهر به دنبال سنجاق گشتند و امیل به اوفلیا می گوید که سنجاق به مادر دوستش تعلق دارد و مادرش اخیرا فوت کرده و سنجاق بسیار برای او اهمیت دارد. پس از اندکی جستجو، اوفلیا با پسر دیگر یعنی دریل هم صحبت می شود. به دنبال نشانگر رفته تا دریل را پیدا کنید. اوفلیا به دریل می گوید که امیل را ببخشد، اما درد و رنج پسر باعث می شود که نتواند بر خشمش غلبه کند. اگرچه اوفلیا به دریل می گوید که امیل بیشتر به دنبال سجاق خواهد گشت اما دریل حرف او را باور نمی کند، بنابراین اوفلیا حرفش را ثابت می کند.

از راهنما استفاده کرده و دریل را بیرون ببرید.

در آنجا امیل به سختی مشغول گشتن به دنبال سنجاق است. اوفلیا حس امیل را برای دریل بازگو می کند و می گوید که خود والدینش را گم کرده است. سپس یک فلاش بک کوتاه از او و لیانا در سن کودکی می بینیم و او از دریل درخواست می کند تا آتش خشم خود را بیش از این شعله ور نکند. دریل پس از اندکی لجبازی توافق می کند تا با امیل به گفتگو بپردازد، اما وقتی به آنجا می رسند، امیل رفته است. پسر دیگری توضیح می دهد که سگی سنجاق را در دهان داشته و امیل به دنبال سگ افتاده است و هر دو به سمت جنگلی رفتند که پر از غول است. دریل به دنبال امیل شروع به دویدن می کند.

مسیر Murkwood

راهنما

در اینجا نقشه و یک کلید و همچنین چند آیتم در صندوق های موجود در آن ناحیه پیدا خواهید کرد.

شمال: Murkwood | غرب: Saintsbridge

نماد معنا
S نقطه ذخیره بازی

 

صندوق ها آیتم ها
۱ گیاه هوشیار کننده
۲ سبد آلو
۳ ۳۵۰۰ پول

شماره صندوق با نقشه فوق مطابقت دارد.

دشمنان موجود در ناحیه

سمندر
حشره رودخانه
مگس رودخانه

راهنما Murkwood

در اینجا نقشه، کلید و همچنین آیتم های درون صندوق بازی Octopath Traveler Walkthrough در اختیار شما قرار می گیرد.

نقشه

جنوب: مسیر Murkwood

نماد معنا
S نقطه ذخیره بازی
B مبارزه با غول مرحله آخر

 

صندوق آیتم
۱ آلوی روح بخش
۲ انار انرژی زا
۳ سپر Kite
۴ زیتون حیات
۵ انگور شفابخش
۶ سنگ روشنی
۷ خوشه انگور شفابخش
۸ Psychic Staff
۹ ۵۰۰۰ پول

شماره صندوق ها مطابق نقشه می باشند.

دشمنانی که در این ناحیه وجود دارند

دشمن نقطه ضعف
Treant خزنده تبر، آتش
گیاه شلخته شمشیر، تبر، آتش
Wanderweed شمشیر، آتش
جیغ زن نیزه، تیر، آذرخش

مبارزه با غول مرحله آخر بازی Octopath Traveler Walkthrough: Hrodvitnir

در نهایت دریل در انتهای مسیر به امیل برخورد کرده و سگی در مقابل او قرار دارد. در بازی Octopath Traveler Walkthrough امیل برای پیدا کردن سنجاق مصمم شده است. دریل به امیل می گوید که سگ را فراموش کند و مواظب خود باشد. همینطور که در حال صحبت هستند صدای ترسناکی از پشت سر امیل به گوش می رسد. یک موجود ترسناک ظاهر شده و دریل امیل را پشت سر خود قرار می دهد. اوفلیا به صحنه آمده تا پسرها را نجات دهد. او پسر ها را به گوشه ای برده و با این موجود بزرگ، یعنی Hrodvitnir مبارزه می کند.

نکته: Hrodvitnir دو بار حمله کرده و هر بار که او را عقب می رانید دو سپر اضافه می کند، بنابراین زمانی که از پا افتاده است بیشترین آسیب ممکن را به او وارد کنید. همچنین او در آخرین مبارزه سه بار به شما حمله می کند. اگر در مبارزه با این غول بازی Octopath Traveler Walkthrough مشکل دارید، توصیه می کنیم که چندین دوست خود را که توانایی استفاده از آذرخش و شمشیر دارند به همراه داشته باشید تا به سرعت این دشمن را از پا دراورید. مهارت آذرخش در اینجا به شدت موثر است.

بازی Octopath Traveler Walkthrough
Octopath Traveler Walkthrough

مرحله Hrodvitnir

داستان اوفلیا- فصل ۲
مکان Murkwood
HP ۳۴۹۶۹
نقاط ضعف
سپر ها ۵ در ابتدا، اما به تعداد آن افزوده شده و حداکثر ۱۱ سپر
حملات ویژه پنجه (آسیب به تمام دوستان)

دندان (آسیب به یکی از دوستان و احتمال آسیب فیزیکی)

” Hrodvitnir با عصبانیت پارس می کند” (سه بار حمله)

پنجبه های تیز (حمله فیزیکی)

پارس شبانه (احتمال ترسیدن تمام دوستان)

افزوده
غارت خوشه انگیر شفابخش

قلب حامل شعله

در بازی Octopath Traveler Walkthrough، در پس از شکست Hrodvitnir، دریل و امیل از اوفلیا تشکر کرده و امیل در نهایت سنجاق دریل را روی زمین پیدا می کند. آنها باهم Murkwood را ترک کرده و دریل از امیل به خاطر طرز برخوردش عذرخواهی می کند و به شهر باز می گردند. به محض اینکه به شهر رسیدید، به سمت کلیسای جامع Saintsbridge بروید و از علامت های روش نقشه تبعیت کنید. اوفلیا به سمت کلیسای جامعه رفته تا قبل از ادامه ی سفر با اسقف صحبت کند.

اسقف از او می پرسد که در مورد شهر چگونه فکر می کند و اوفلیا از کودکان شهر و آینده ی درخشانشان می گوید. سپس اسقف به اوفلیا می گوید که چگونه شعله کلیسا بازتابی از قلب حامل شعله بوده و اینکه شعله ی اوفلیا رفتاری آرام و مهربان دارد. همانطور که اوفلیا کلیسا را ترک می کند، پسران در مورد تجربه خود در جنگل صحبت می کنند. اوفلیا که از کار خود در شهر Saintsbridge راضی است تصمیم می گیرد تا به مسیر خود به سمت Goldshore و دومین کلیسا ادامه دهد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 12 =