معرفی جدیدترین نسخه از بازی Ok KO: Let’s Play Heroes

بازی Ok KO: Let's Play Heroes

در بازی Ok KO: Let’s Play Heroes شاهد شخصیت های فضایی و بامزه ای هستیم که تا به حال در هیچ بازی نظیر آن ها ندیده ایم. گرافیک بازی کارتونی است و به مراحل اصلی و متفرقه تقسیم می شود. شما در بازی کاراکتر KO را بر عهده دارید KO دوست دارد تا به همه کمک کند، اما بزرگترین آروزی او خراب کردن نقشه های شیطانی شخصی به نام Lord Boxman است.

بازی Ok KO: Let's Play Heroes
بازی Ok KO: Let’s Play Heroes

معرفی جدیدترین نسخه از بازی Ok KO: Let’s Play Heroes

بازی اکشن و محبوب Ok KO: Let’s Play Heroes توسط کمپانی کارتون نتورک منتشر شده است. چندی پیش بود که آوازه هایی از انتشار نسخه ی جدید بازی Ok KO: Let’s Play Heroes برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان به میان آمد و در اخباری از انتشار آن تا ۳ بهمن بیان شد.

قرار است اولین نسخه های منتشر شده ی بازی در امریکا و اروپا ارائه شود. در این نسخه نیز مانند نسخه های پیشین داستان در باره ی شهر لیکوود پلازا و کاراکترهای آن است. کاراکتر اصلی بازی کی او نام دارد که وظیفه دارد تا در مقابل لرد بوکس من که قصد تخریب شهر را دارد مبارزه کند. با پیشروی در بازی می توانید کارت هایی را به دست بیاورید که به وسیله ی آن ها کاراکترهای بیشتری به نبرد وارد می شوند. روند مبارزه در عین سادگی پیچیدگی خود را دارد؛ البته این امر از جذابیت بازی نمی کاهد بلکه آن را جذاب تر می کند.

آشنایی با بازی Ok KO: Let’s Play Heroes

در بازی Ok KO: Let’s Play Heroes شاهد شخصیت های فضایی و بامزه ای هستیم که تا به حال در هیچ بازی نظیر آن ها ندیده ایم. گرافیک بازی کارتونی است و به مراحل اصلی و متفرقه تقسیم می شود. شما در بازی کاراکتر KO را بر عهده دارید KO دوست دارد تا به همه کمک کند، اما بزرگترین آروزی او خراب کردن نقشه های شیطانی شخصی به نام Lord Boxman است.

KO یک گروه از دوستان وفادار دارد. KO و دوستانش در یک فروشگاه بزرگ مشغول به کار هستند. داستان بازی از جایی شروع می شود که یک کاراکتر بدجنس KO و دوستانش را تهدید می کند که کارت قهرمانی آن ها را بی ارزش و اعتبار می کند.

در این بین این کاراکتر منفی به KO می گوید که باید با تعدادی روبات مبارزه کند تا کارت قهرمانی او و دوستانش بی اعتبار نشود. تنها در این صورت است که KO می تواند خود و دوستانش را از این مخمصه نجات دهد. پس دقایق اولیه بازی فقط با زدن جلو می رود. کمی که در بازی پیش تر می روید می توانید به کمک امتیازاتی که به دست می آورید، مراحل و مأموریت خود را به روز کنید.

مراحل بزن بزن اولیه بازی بسیار طولانی است و می توانید به جز زدن جا خالی بدهید و یا حمله کنید. تمامی این حرکات به راحتی فشار دادن چند دکمه در بازی Ok KO: Let’s Play Heroes امکان پذیر خواهد بود. در سیستم ها پیچیده تر باید از فشردن چند دکمه استفاده کنید.

علی رغم طولانی بودن این مرحله به خاطر وجود تنوع در سیستم مبارزه خستگی به سراغ شما نمی آید. پس از به پایان رساندن بخش های قدرت و چابکی شما نیز ارتقا پیدا می کند. نا گفته نماند که روبات هایی که با شما مبارزه می کنند نیز توانایی های مختلفی دارند. مثلا بعضی از ان ها مسلح هستند. با وجود این تعابیر باید پی برده باشید که نباید بدون استراتژی و فکر عمل کنید.

برخلاف روبات ها که هوش مصنوعی خوبی دارند، دشمنانی در بازی دارید هوش ضعیفی دارند. به جز مبارزه بازی در گشت و گذار و گفتگو با سایر کاراکترها نیز جریان دارد. متاسفانه بازی در مراحل خود آن طور که باید تنوع لازم را ندارد و مبارزات بازی فقط در محدوده ی مبارزه با روبات ها خلاصه می شود و این امر ما را کمی از بازی دلزده می کند.

نکته ی مثبت بازی در طراحی صحنه های بازی نهفته است. این صحنه ها علاوه بر داشتن رنگ زیبا در جزئیات هم عملکرد خوبی داشته است. صداگذاری بازی نیز به جذابیت این طراحی های چشم نواز کمک شایانی کرده است. به علاوه موسیقی بازی به خوبی بازی کننده را درگیر بازی می کند. موسیقی بازی و صداگذاری آن به خوبی با المان های بازی هماهنگی دارد.

شخصیت پردازی بازی Ok KO: Let’s Play Heroes نیز به خوبی انجام شده است. بازی رگه هایی از طنز را نیز در خود دارد این امر اغلب در تکه کلام و لطیفه های کاراکترها مشهود است. می توان تمام کاراکترهای مثبت و منفی که در سریال کارتونی این بازی وجود دارد را در بازی مشاهده نمود.

بازی هم برای کسانی که قبلا کارتون این بازی را دیده اند و هم برای کسانی که هیچ آشنایی با موضوعیت بازی ندارد مناسب است. البته نا گفته نماند که قسمت هایی از بازی فقط به دست کسانی که کارتون را دیده اند قابل حل است. کارت هایی که پیش تر گفته شد کارت های تکنیکی هستند داشتن آن ها برای کاراکترها ضروری است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 18 =