انتشار نسخه غربی بازی One Piece Grand Cruise

بازی One Piece Grand Cruise

به هر حال از این موضوع که بگذریم کمپانی سازنده ی بازی One Piece Grand Cruise یعنی Bandai Namko تاریخ ۲۲ مه را برای انتشار نسخه غربی سری جدید بازی One Piece Grand Cruise در نظر گرفته است و این در حالی است که نسخه ی ژاپنی این بازی در تاریخ ۲۰ مه برای کاربران این کشور در دسترس است و مخاطبین بازی پی اس ۴ میتوانند در این تاریخ از بازی لذت ببرند.

بازی One Piece Grand Cruise
عکس بازی One Piece Grand Cruise

بازی One Piece Grand Cruise در واقع ساخته ی کشور ژاپن است و یکی از بازی های سبک مانگا این کشور به حساب میرود که نسخه های مختلفی تا کنون از آن منتشر شده است و از جمله آن میتوان به بازی One Piece Grand Cruise اشاره کرد. این بازی ترکیب خوبی از سبک های کمدی، اکشن، درام و خیال پردازی دارد و این سبک ها را توانسته به خوبی با یک دیگر ترکیب کند و اثر جالب و سرگرم کننده ای ارائه دهد.

البته با توجه به امتیاز هایی که این بازی PS4 توسط افراد مختلف کسب کرد در واقع به عنوان یک بازی معمولی شناخته شد زیرا این بازی نه دارای نکات بسیار جذب کننده ای بود که آن را تبدیل به یک اثر خارق العاده و فراموش نشدنی کند و نه آنقدر ضعیف بود که مخاطب نسبت به آن احساس دل سردی کند در واقع اگر بخواهیم نکات مثبت و منفی این بازی را با یک ترازو بسنجیم هیچ کدام از کفه های ترازو پایین تر از دیگری قرار نمی گیرد و در واقع هر دو در موازات یک دیگر قرار خواهند گرفت که این موضوع نشان میدهد که این بازی دقیقا به عنوان یک بازی معمولی شناخته شده است.

از جمله نکات مثبت و جذاب این بازی میتوان به داستان زیبا و جذب کننده ی آن، فضا سازی های زیبای موجود در بازی که با ترکیب رنگ های شاد به زیبا تر به نظر رسیدن بازی کمک کرده است و همچنین هدف بازی که به دست آوردن بزرگ ترین گنج دنیا یعنی one pice می باشد اشاره کرد اما خوب همان طور که اشاره کردیم این بازی نکات منفی زیادی هم دارد که از جمله مهم ترین این نکات میتوان به تکراری بودن ضرباتی که در طی بازی انجام میشود اشاره کرد.

در واقع این موضوع که مخاطب بازی مجبور است در طی ۲۰ ساعت یک سری اتفاقات تکراری را تحمل کند اندکی خسته کننده و حوصله سر بر می باشد. همچنین از دیگر نکات منفی این بازی میتوان به این موضوع اشاره کرد که با وجود داستان جذابی که دارد آن طور که باید اجرا نشده است در صورتی که یکی از مواردی که میتواند یک بازی را به اوج موفقیت خود برساند وجود داستانی قوی می باشد.

اما این موضوع کافی نیست و در واقع کارگردان بازی باید توانایی به تصویر کشیدن این داستان زیبا را به نحو احسن داشته باشد و چه بسیار بازی هایی که با وجود نداشتن یک داستان قوی توانستند به موفقیت بزرگی دست یابند که این تنها به مهارت کارگردان آن بازی در به تصویر کشیدن اتفاقات مربوط می شود.

بازی One Piece Grand Cruise
عکس بازی One Piece Grand Cruise

به هر حال از این موضوع که بگذریم کمپانی سازنده ی بازی One Piece Grand Cruise یعنی Bandai Namko تاریخ ۲۲ مه را برای انتشار نسخه غربی سری جدید بازی One Piece Grand Cruise در نظر گرفته است و این در حالی است که نسخه ی ژاپنی این بازی در تاریخ ۲۰ مه برای کاربران این کشور در دسترس است و مخاطبین بازی پلی استیشن ۴ میتوانند در این تاریخ از بازی لذت ببرند.

در واقع مجموعه one pice مجموعه کتابی میباشد که نویسنده ی آن Oda Eiichiro نام دارد که در سال ۱۹۹۷ منتشر شد و در حقیقت داستان بسیار جذابی را دارا می باشد. داستان درباره ی شخصی به نام لوته می باشد که از کودکی آرزو دارد که بزرگ ترین دزد دریایی دنیا بشود و‌گنج های زیادی به دست آورد و در واقع رکورد دزدان دریایی دیگر را بشکند و تمام گنج هایی که آن ها پیدا کرده اند را بدزدد و از آن خود کند که در واقع از این کتاب فیلم ها انیمه ها و بازی های زیادی در سبک مانگا ساخته شده است که خیلی از آن ها موفق و‌ خیلی نیز نا موفق بودند.

در واقع مانگا یک کلمه ی ژاپنی به معنی شخصیت های خنده دار میباشد که در آن افراد موجود در انیمه و یا بازی یک سری ویژگی های خاص دارند برای مثال بینی آن ها بسیار کوچک و چشم هایشان بسیار بزرگ میباشد و یا رنگ موهای آن ها یک رنگ خاص مانند آبی و قرمز و سبز میباشد در واقع به زبان عامیانه شخصیت هایی با ظاهر عجیب و غریب هستند که توانسته اند توجه افراد زیادی را به خود جذب کنند. امید واریم که در سری جدید این بازی مشکلات نسخه های قدیمی آن رفع شده باشد تا مخاطبین این بازی بتوانند یک بازی فراموش نشدنی را تجربه کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − یک =