اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

از بازی Onimusha Warlord و جزئیات آن، اطلاعات بیشتری به دست آورید

بازی Onimusha Warlord

در مورد بازی Onimusha Warlord نیز وضع به همین منوال است. بازی Onimusha Warlord  به عنوان یک بازی بازسازی شدۀ سامورایی ساختۀ شرکت کپکام، قیمتی حدود ۱۵ دلار دارد. بازسازی این بازی از روی اونیموشا، گرافیک جدیدی در نسل هشتم معرفی کرده است و همچنین باعث ارتقاء سیستم کنترل بازی شده است. اضافه شدن ترک­های صوتی نیز از جمله دیگر مواردی است که در بازسازی این بازی به چشم می­خورد. این بازی در جشنوارۀ اخیر بهاره مشمول تخفیف قابل توجهی شده است.

بازی Onimusha Warlord

بازی Onimusha Warlord

از بازی Onimusha Warlord و جزئیات آن، اطلاعات بیشتری به دست آورید

بعد از گذشت چندین هفتۀ متوالی سکوت و سکون برای فروشگاه ایکس باکس وان، کمپانی مایکروسافت با ارائۀ تخفیف­های جدید بر روی برخی بازی­های مربوط به این کنسول، با دست پر به میان مخاطبان خود بازگشت. به این ترتیب دارندگان کنسول ایکس باکس وان قادر خواهند بود، فروش ویژۀ بهاری این کمپانی را تجربه کنند. البته تخفیفاتی که در فروش ویژۀ بهاره ارائه شده است، علاوه بر تخفیف­هایی است که بر روی بازی­های شرکت کپکام و اکتیویژن بلیزارد ارائه شد است. گفتنی است که در این فروش ویژۀ بهاره مجموعه­ای عظیم از بازی­های ارائه شده و همچنین DLC این بازی­ها که برای منسول ایکس باکس وان منتشر شده­اند، وجود دارد که برای مخاطبان این بازی­های بسیار هیجان انگیز خواهد بود. افت قیمت مشاهده شده در مورد اغلب بازی­های منتشر شده توسط کمپانی کپکام اولین چیزی است که در مورد این سری تخفیفات بهارۀ فروشگاه ایکس باکس وان به چشم می­خورد. دویل می کرای ۵ و همچنین رزیدنت اویل ۲ را می­توان به عنوان مهمترین بازی­هایی قلمداد کرد که به عنوان ساخته­های کپکام مشمول تخفیف شده­اند. قیمت استثنایی این دو بازی ۱۹/۴۰ دلار است که ۲۰ دلار ارزان­تر از قیمت اصلی بوده و بنابراین موقعیت خرید خوبی را فراهم آورده شده است.

در مورد بازی Onimusha Warlord نیز وضع به همین منوال است. بازی Onimusha Warlord  به عنوان یک بازی بازسازی شدۀ سامورایی ساختۀ شرکت کپکام، قیمتی حدود ۱۵ دلار دارد. بازسازی این بازی از روی اونیموشا، گرافیک جدیدی در نسل هشتم معرفی کرده است و همچنین باعث ارتقاء سیستم کنترل بازی شده است. اضافه شدن ترک­های صوتی نیز از جمله دیگر مواردی است که در بازسازی این بازی به چشم می­خورد. این بازی در جشنوارۀ اخیر بهاره مشمول تخفیف قابل توجهی شده است.

Monster Hunter: World نیز از جمله بازی­هایی است که در جشنوارۀ بهارۀ ایکس باکس وان در هفتۀ سوم اردیبهشت ماه تخفیف خوبی را تجربه کرد. این بازی ساختۀ کمپانی کپکام است و با قیمت ۵/۱۶ دلار به فروش می­رسد. Resident Evil 7: Biohazard هم در این تخفیف فصلی با قیمت ۱۵ دلار عرضه گردیده است.

علاوه بر کمپانی کپکام، اکتیویژن بلیزارد نیز این هفتۀ پر تخفیف را با ایکس باکس وان تجربه کرد. بازی­های ساختۀ این کمپانی شامل Call of Duty، Spyro و همچنین Diablo هستند. در مورد Spyro Reignited Trilogy  که در نوامبر سال گذشته به عنوان یک بازی جدید در کنسول نسل هشتم معرفی گردید، اکنون ۱۰ دلار تخفیف در نظر گرفته شده است و قیمت نهایی آن ۳۰ دلار برآورد شده است. قیمت نهایی Diablo III: Eternal Collection و Overwatch: Legendary Edition  پس از اعمال تخفیف ۴۰ درصدی، معادل ۷۹/۱۹ دلار درج شده است.

چنانچه جزء طرفداران پر و پا قرص Call of Duty  هستید، می­توانید نسخۀ دیجیتال دولوکی این بازی (Black Ops 4) را با قیمت ۷۰ دلار بخرید. لازم به ذکر است که قیمت اولیۀ این بازی، ۱۰۰ دلار بود.

در مورد Enhanced  Digital Deluxe این بازی هم تخفیف خوبی در نظر گرفته شده است و قیمت آن از ۱۳۰ دلار به ۴۹/۹۷ دلار تنزل پیدا کرده است.

بازی Onimusha Warlord

بازی Onimusha Warlord

در این جشنوارۀ بهاره تخفیف خوبی برای نسخۀ طلایی بازی Call of Duty:WWII در نظر گرفته شده است و علاقمندان می­توانند این بازی را با قیمت ۲۴ دلار تهیه کنند. اما گفتیم که علاوه بر برخی بازی­های ویدئویی از کمپانی­های معروف بازی­ساز، برخی DLCها نیز با تخفیف ارائه شده­اند. تعداد این DLCها به ۳۰۰ عنوان می­رسد. چنانچه مخاطبان قصد خرید محتوای اضافی برای بازی­های  ارائه شده باشند، می­توانند از تخفیف­های خوبی که برای DLCهای این بازی­ها در نظر گرفته شده است، استفاده کنند. به عنوان مثال سیزن پاس بازی Assassin’s Creed Odyssey پس از اعمال تخفیف ۲۲ دلار و Black Ops Pass برای بازی Call of Duty Black Ops به قیمت ۴۰ دلار فروخته می­شود. در مورد نسخۀ آپدیت Summer set برای بازی The Elder Scrolls قیمت ۱۲ دلار در نظر گرفته شده است. همچنین برای بازی Dragon Fighter Z هم یک DLC به نام Fighter Z Pass با قیمت ۵/۱۷ دلار در نظر گرفته شده است.

برای سیزن پس بازی­ Fallout 4  قیمت ۵/۱۶ دلار و برای سیزن پس بازی Hitman 2 قیمت ۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. سیزن پس بازی Shadow of the Tomb Raider پس از تخفیف به قیمت ۱۸ دلار به فروش می­رسد. همچنین استارتر پک بازی Grand Theft Auto Online 49/19 دلار در نظر گرفته شده است.

همچنین امکان خرید گیفت کارت نیز از فروشگاه ایکس باکس وان وجود دارد. خرید این گیفت کارت­ها نیز مشمول تخفیف شده است. برای خرید این گیفت کارت­ها لازم است در حساب خود اعتبار لازم را داشته باشید. برای شارژ حساب خود نیز می­توانید از کارت­های هدیه ایکس باکس وان استفاده استفاده کنید.

برخی باز­های مشمول تخفیف در جشنوارۀ بهارۀ ایکس باکس وان، در جشنوارۀ تخفیفات فروشگاه پلی استیشن در هفتۀ سوم اردیبهشت ماه نیز به چشم می­خوردند. به عنوان مثال در مورد سری Assassin’s Creed در فروشگاه پلی استیشن هم تخفیف خوبی در نظر گرفته شده است. اگرچه اغلب تخفیفات این فروشگاه متعلق به بازی­های مربوط به یوبی سافت است. این عناوین شامل سری Assassin’s Creed و همچنین Fara Cry می­شود. در این میان مجموعۀ محبوب Assassin’s Creed Far Cry و همچنین The Division در بین بازی­هایی که تخفیف خورده­اند به چشم می­خورند. سری Assassin’s  Creed را می­توان از جمله مهم­ترین فرانچایزهای این هفتۀ فروشگاه پلی استیشن به شمار آورد. اغلب نسخه­های این بازی برای نسل هستم کنسول­ها مشمول تخفیف شده­اند و کاهش قیمت چشمگیری داشته­اند. نسخۀ Assassin’s Creed Odyssey با قیمت ۷۹/۲۵ دلار به فروش رسید و قیمت نسخۀ اصلی بازی یعنی Assassin’s Creed Origins نیز در همین حد برآورد گردیده است. اگر کاربری قصد خرید این دو نسخه را داشته باشد، می­تواند پکیج این دو بازی را تهیه کند. نام این پکیج Assassin’s Creed Antiquity است و شامل باندل هر دو نسخۀ یاد شده است. قیمت این پکیج ۴۵ دلار برآورد گردیده است. باندل دیگری از این مجموعه با نام Assassin’s Creed: The Ezio Collection وجود دارد که با قیمت ۴۹/۱۷ دلار به فروش رسیده و از این نظر ۳۰ دلار ارزان­تر از باندل قبلی است. نسخۀ چهارم این بازی به نام Assassin’s Creed IV: Black Flag هم به قیمت استثنایی ۱۵ دلار قابل تهیه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =