شکار در بازی Red Dead Redemption 2

نکاتی در مورد شکار در بازی Red Dead Redemption 2

یکی از بزرگترین بازی های سال جدید، بازی Red Dead Redemption 2 می باشد. با حجم بالای این بازی به دلیل دارا بودن، باعث شده که شایعاتی در مورد عرضه ی نسخه فیزیکی این بازی در دو دیسک، به وجود آید. 

بازی Red Dead Redemption
بازی Red Dead Redemption

حجم این بازی برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان حدود ۸۹ گیگابایت می باشد. جهان بازی Red Dead Redemption 2، بسیار و سیع و پر جزئیات می باشد. به طوری که بازیکن می تواند به غیر از بازی در مراحل اصلی آن، کارهای مختلفی مانند؛ زورگیری از مردم، دستبرد به مغازه‌ ها، تحویل دادن خلافکاران به مامور قانون و یاری رساندن به مردم عادی و پیدا کردن راز و رمزهایی که در گوشه و کنار غرب پنهان شده‌اند، انجام دهند.
شکار یکی از فعالیت های جذاب و اساسی در روند انجام این بازی می باشد. در این بازی شکار حیوانات، به دلیل کاربرد های فراوانی که دارد علاوه بر تامین غذای شما و اعضای کمپ تان، جزو دارایی های اصلی شما به حساب می آید که به همین دلیل باید از شکارهایتان بیشترین بهره ی موجود را ببرید که برای این کار، بهتر است نکاتی که در زیر ذکر می شود را به خاطر بسپارید.

نکاتی در مورد شکار در بازی Red Dead Redemption 2
نکاتی در مورد شکار در بازی Red Dead Redemption 2

نکاتی در مورد شکار در بازی Red Dead Redemption 2

۱. پیدا کردن جانوران

قطعا پیدا کردن ۲۰۰ گونه ی جانوران در جهان بازی Red Dead Redemption 2 نمی تواند آسان باشد. به همین دلیل همواره برای شکار کردن جانور خواهید یافت و وقتی که از شهر یا جایی که در حضور دارید خارج می شوید، ممکن است با گونه های مختلفی از جانوران روبه رو شوید. بهترین راه برای برای آغاز شکار خود این می باشد که وقتی در جنگل و مراتع ها درحال گشت زدن هستید و حیوانی را برای شکار یافت می کنید، از حمله به آن حیوان خودداری کنید و خیلی آرام به کار خود ادامه دهید تا آن حیوان فرار نکند و خود را نشان دهد.
با اینکه این راه ساده به نظر می رسد، اما موثرترین راه برای شکار، همین کار می باشد. نکته قابل توجه به این گونه است که اگر در منطقه ای، فقط یک گونه ی جانوری وجود داشته باشد، نماد آن بر روی نقشه ی آرتور نشان داده شده تا پیدا کردن آن برای شما آسان تر شود.

برای شناسایی گونه ی مورد نظر دو راه وجود دارد:

  •  شما به اندازه ی کافی به آن جانور نزدیک شوید و چند ثانیه دوربین را روی آن‌ها نگه‌دارید تا علامت Study نمایان شود.
  • همان طور که روی اسب خود قرار گرفته اید، روی جانور مورد نظر زوم کنید تا گزینه ی Study ظاهر شود.

۲. مطالعه جانوران

با مطالعه ی جانوران، اطلاعات مفیدی درباره ی آن ها به دست بیاورید که به شما در شکار کردن آن ها بسیار کمک می کند. یکی از این اطلاعات مهم، انتخاب بهترین شیوه و سلاح برای شکار می باشد. پس از شناسایی و مطالعه ی جانور، وقتی با دوربین خود به آن نگاه می کنید، در قسمت پایین و سمت چپ دوربین، ارزش پوستی آن جانور با تعدادی ستاره نشان داده می شود که هر چه تعداد این ستاره ها بیشتر باشد، اهمیت و ارزش مادی آن حیوان نیز، بیشتر است.

۳. تعقیب جانوران

برای تعقیب کردن جانوران، باید بدون اسب خود و با گام هایی خیلی آرام پیش بروید. شما می توانید برای تعقیب کردن جانور مورد نظر خود از حالت چشم عقاب نیز استفاده کنید که استفاده کرده از این حالت، باعث می شود. جانوران موجود در محیط، با رنگی روشن‌ تر، برای شما هایلایت شود و همچنین مسیری که این جانوران طی کرده اند به شما نمایش داده شود.
۴. شکار جانوران

آخرین گام، شکار کردن جانوران می باشد که در این مرحله باید دقت کنید که برای شکار هر جانور از اسلحه مخصوص خودش استفاده کنید و در صورت نداشتن اطلاعات درباره ی آن جانور، با تیر و کمان آن را شکار کنید. انتخاب اسلحه ی مناسب برای شکار کردن یک جانور، بر اساس اندازه ی آن تعیین و مشخص می شود.

بهترین اسلحه ها برای شکار هر کدام از حیوانات به شرح زیر است:

  • برای جانورانی مانند قورباغه که اندازه ی آن ها بسیار کوچک است، از تیر و کمان استفاده کنید.
  • برای جانورانی مانند غاز یا خرگوش که اندازه ی آن ها کوچک است، از اسلحه ای به نام Varmint Rifle استفاده کنید.
  • برای شکار حیواناتی با جثه متوسط، مثل کایوت یا سگ آبی، بهترین اسلحه، ریپیتر می باشد ولی از اسلحه های دیگری مانند؛ تیروکمان، پرتاب چاقو و رایفل نیز می توانید استفاده کنید.
  • برای حیوانات بزرگ جثه، بهترین اسلحه برای شکار، Rifle می باشد.
  • در بازی Red Dead Redemption 2 جانورانی بسیار بزرگی مثل خرس ها نیز حضور دارند که بهترین گزینه شما برای شکار چنین عظیم الجثه هایی استفاده از Sniper Rifle با فشنگ های ارتقا یافته است.
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده − هفت =