فاش شدن نقشه کامل بازی Red Dead Redemption 2 PS4

بازی Red Dead Redemption 2 PS4

بر اساس اخباری که توسط راک استار منتشر شد، یکی از کاربران وب سایت رد دد ریدمپشن ۲ عکسی که گویای نقشه بازی Red Dead Redemption 2 می باشد. اگر به بررسی نقشه این بازی بپردازیم، متوجه خواهیم شد که در این نقشه محیط هایی وجود دارند که در نسخه پیشین Red Dead Redemption نیز وجود داشته اند و بنابراین می توان به راحتی نتیجه گرفت که این بازی تا حدودی به نسخه پیشین شباهت دارد و عدم نبود راه آهن در این نقشه، این گفته را به اثبات می رساند.

بازی Red Dead Redemption 2 PS4
بازی Red Dead Redemption 2 PS4

فاش شدن نقشه بازی Red Dead Redemption 2

محیط های Armadillo ،Tall Trees و همچنین Flat Iron Lake در این نقشه قابل تشخیص و مشاهده اند. در کنار این موارد، گیمر ها می توانند تجربه محیط های جدیدی را در این نقشه بدست آورند.
یکی دیگر از کاربران عکس دیگری که با جزئیات بیشتری همراه بود را در سایت ردیت منتشر نمود که در آن با در نظر گرفتن یک لینک باعث شده بود تا همه افراد به راحتی به آن عکس دسترسی پیدا کنند. اما به صورت کلی در مجموع پنج عکس از نقشه این بازی به اشتراک گذاشته شد. یکی از این موارد پس از انتشار عکس مذکور، آن عکس را فورا پاک کرد. اما خب شما به خوبی می دانید که تکنولوژی پیشرفته و فضای مجازی چه دردسر هایی را می تواند به همراه داشته باشد.
به این صورت که حتی انتشار یک عکس ساده برای مدت زمان بسیار کوتاهی کافی است تا به صورت همه گیر منتشر شود و همه افراد قابلیت مشاهده آن عکس را داشته باشند. حال اگر برایتان سوال پیش آمده است که کاربران این عکس ها را از کجا تهیه کرده اند، باید بگوییم که طبق عکس های منتشر شده به راحتی می توان دریافت که این عکس ها از کتاب راهنمای بازی که البته رسمی می باشد، تهیه شده است.

بازی Red Dead Redemption 2 PS4
بازی Red Dead Redemption 2 PS4

راهنمای نقشه به زبان آلمانی نوشته شده و کاربرانی که از آلمان آن را مشاهده می کردن به نتیجه رسیده اند که مطالب موجود در این نقشه چندان با اهمیت نمی باشد. زیرا همه آن ها در بر گیرنده نام های مناطقی هستند که اسم آن ها کمتر به گوش کسی خورده و به همین جهت اغلبشان ناشناخته هستند.

حجم مورد نیاز برای نصب بازی Red Dead Redemption 2

بازی Red Dead Redemption 2 برای نصب بر روی کنسول پلی استیشن ۴ به فضایی حدود ۹۹ گیگابایت نیاز دارید. شاید بنظر برسد که باید حجم زیادی را به این بازی اختصاص دهید. اما باید بدانید که این تنها نیمی از حجم مورد نیاز آن است.
چرا که باید چیزی حدود ۵۵ گیگابایت دیگر به این بازی اختصاص دهید تا مراحل دانلود و همچنین اتمام نصب بازی Red Dead Redemption 2 به پایان برسد تا شما بتوانید این بازی را بر روی کنسول خود داشته باشید. موارد ذکر شده در حالی است که برای ایکس باکس وان در مجموع به حجمی معادل ۱۰۷ گیگابایت نیاز دارید تا موفق شوید بازی Red Dead Redemption 2 را بر روی کنسول خود داشته باشید.

مزایای پیش خرید بازی Red Dead Redemption 2 PS4

افرادی که تصمیم دارند بازی Red Dead Redemption 2 را به صورت پیش خرید تهیه کنند، باید در صورت وقوع چنین امری در بخش مربوط به RDR2 که حالت داستانی دارد، پول بیشتری دریافت خواهند کرد و علاوه بر آن در بخش GTA Online مقداری پول دریافت می نمایند که این پول دریافتی حکم پاداش برای این افراد را دارد. باشید اطلاعاتی بدست آورید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =