اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

تاریخ انتشار اپیزود چهارم بازی République مشخص شد

بازی République

بازی République در اپیزود سوم خودش شرایط مخفی کاری را خیلی تقویت کرد و با ایجاد یک سری اتفاقات بازی را به سمت جذابی هدایت نمود.

بازی République

بازی République

تاریخ انتشار اپیزود چهارم بازی République مشخص شد

République یکی از انواع مختلف بازی های اپیزودیک می باشد که به شکل مخفی کاری طراحی و عرضه شده و کاربر در این بازی با ژانر ماجراجویی مواجه می شود.
بازی نام برده شده دارای ۵ اپیزود متفاوت می باشد که سه مورد از ۵ اپیزود برای تلفن های همراه با نرم افزار، اندروید و ios و برخی از کنسول های بازی ارائه شده است.
همانطور که اشاره شد République ژانری ماجراجویانه و اکشن دارد که از طریق کموفلاج و Logan Games ساخته شده و به وسیله ی یکی از شرکت های معتبر توسعه دهنده ی گیم ها به بازار ارائه شده.
این بازی در اصل برای دستگاه های iOS اعلام شد، اما از زمان گسترش آن به Android، Microsoft Windows و OS X منتشر شده است. نسخه PlayStation 4 که حاوی هر ۴ قسمت است، در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۶ منتشر شد.
در این گیم کاربر وظیفه دارد که با شخصیت اصلی ارتباط برقرار کند از طریق تلفن یا رایانه خودش و این فقط به منظور کمک به فرار کاراکتر می باشد.
بازیکن در بازی نام برده شده وظیفه ی کنترل دوربین های نظارت در دولت توتالیتر داستانی و یا ارگان های بزرگ را بر عهده دارد و همچنین République به منظور نظارت بر اقدامات هوپ، و همین طور هک کردن به دستگاه های الکترونیکی مختلف دسترسی دارد.
رابط کاربری که بازیکن باید از آن استفاده کند، نرم افزار “OMNI View” است که به آنها اجازه این موضوع را می دهد که درب ها را قفل کنند و باز کنند، دشمنان گشت را منحرف کنند و اطلاعات سری را به دست آورند.
در برخی موارد، بازیکن باید Omni View خود را به نسخه های بالاتر ارتقا دهد، که پس از ارتقا آن را قادر به دسترسی به مناطق و گره ها با امنیت قوی تر می کند. در نسخه های OS X و ویندوز، بازیکنان قادر خواهند بود تا همزمان به چندین دوربین دسترسی داشته باشند.
این بازی در دولتی نا مشروع در حال انجام می باشد که سرپرست دولت به همه کسانی که در آن زندگی می کنند کار داده است. محافظان استخدام شده از دولت توتالیتر و همین طور از کارمندان محافظت می کنند.
نوجوانانی که در این گیم حضور دارند “Pre-Cals” نامیده می شوند که آزمایش های اسرار آمیزی بر روی آنها انجام شده است و همین طور یک سری افراد هستند که در این مرکز متولد شده و رشد کرده اند.
در جریان بازی یکی از نوجوانان Pre-Cal، Hope موفق به تماس با بازیکن از طریق تلفن خود می شود و از آن ها می خواهد برای کمک به فرار او از متامورفوس به دولت آن ها بروند و به آن ها کمک کنند و به سرعت آن ها را نجات دهند یا راه فرارشان را باز کنند.
رایان پایتون، بنیانگذار کاموفلاج، این پروژه را به این دلیل آغاز کرد که می خواست شکایت درباره عدم وجود بازی های واقعی در تلفن همراه متوقف شود و یکی از آن بازی ها هم برای موبایل ساخته شود.
این ایده برای تیم سازنده زمانی اتفاق افتاد که آن ها در حال انجام یک آزمایش فکر در مورد چگونگی ایجاد Love Plus برای یک مخاطب غربی بودند. این بازی همچنین الهام بخش Metal Gear، اولین Resident Evil و روح شیطان است.
موضوعات اصلی بازی عبارتند از: فضایی، پارانویا، سانسور و کنترل. آلکسی Tylevich، بنیانگذار لوگان، به عنوان مدیر هنری خدمت می کند؛ لوگان بر روی طراحی بصری تمرکز می کند در حالیکه Camouflaj در حال بازی گیم پلی و سیستم ها است. پایتون ادعا می کند که این بازی ۴ تا ۶ ساعت طول می کشد و ویژگی “Metroidvania” را بررسی می کند.
در تاریخ ۱۱ آوریل ۲۰۱۲ Camouflaj یک کمپین تبلیغاتی Kickstarter را برای جمع آوری پانصد هزار دلار برای کمک به هزینه های توسعه راه اندازی کرد. این پروژه در ۱۱ ماه مه ۲۰۱۲ با مجموع ۶۶۵ هزار دلار کلید خورد.
بازی République در اپیزود سوم خودش شرایط مخفی کاری را خیلی تقویت کرد و با ایجاد یک سری اتفاقات بازی را به سمت جذابی هدایت نمود، در اواخر اپیزود دوم هوپ دستگیر شد ولی در اپیزودهای سوم و چهارم دوباره به دست کاربر سپرده شد.
بازی نام برده شده همیشه تلاش کرده از نشان دادن خشونت های مستقیم دوری کند و این روش در این قسمت هم ادامه دارد. نگهبان ها را نخواهید کشت به این خاطر که دیده نشدن بهترین کار می باشد و شما دوست ندارید شناخته شده شوید تا به آرامی کارتان را بکنید.
با این وجود این قابلیت را دارید جیب آنها را بزنید، به کار بردن گاز فلفل و شوکر، مهم ترین و اصلی ترین ابزارهای جنگی شما برای مقابله با نگهبان ها به شمار می رود.
در اپیزود جدید با وسیله ای مشابه مین دست پیدا می کنید که با گذاشتن آن بر روی زمین، هر نگهبانی که پاهایش را بر روی آن بگذارد، به سرعت بیهوش خواهد شد.
وسیله ی نام برده شده برای رو به رو شدن با نگهبان هایی که زره دار دارند و شوکر بر روی آن ها اثری ندارد، خیلی کارآمد واقع می شود. نا گفته نماند نگهبان ها هم تجهیزات و ابزار آلات جدیدی را دارند و برخی از آن ها بادیدن شما یا شک کردن به حضورتان به جای این که به طرفتان بیایند.
اول گاز خواب آور به سمت شما می فرستند که گریختن از آن موقعیت را کاملاً غیرممکن می کند. در حالتی که نگهبان ها شما را دستگیر کنند، همه ی وسایل و ابزارتان را از دست خواهید داد، اما برای گرفتن وسایلتان از نگهبان ها فقط کافی است که جیب آن ها را بزنید.
نکته ای مهم و کار آمد برای رفت و آمد در محیط، بررسی همه ی زاویه های محل به وسیله ی دوربین ها می باشد. دستگاه هکری که شما دارید این قابلیت را دارد که محیط را از زاویه ی دید دوربین های متعدد نشانتان بدهد.
در این صورت شما نمی توانید کاراکتر را تکان دهید و از محلی به محل دیگر جا به جا کنید و فقط این توانایی را دارید که از دوربینی به دوربین دیگر بروید و جایگاه نگهبان ها را بررسی کنید.
در آخر به توضیحاتی در ارتباط با بازی های موبایلی می پردازیم که بازی نام برده شده هم یکی از انواع آن ها می باشد به همین خاطر بهتر است مطالبی در ارتباط با آن ها بدانید.
بازی های موبایل آن دسته از گیم هایی هستند که درون تلفن های همراه می باشند.
در سال ۱۹۹۷، نوکیا مارک بسیار موفقی را راه اندازی کرد. مار (و انواع آن) که در اکثر دستگاه های موبایل تولید شده توسط نوکیا از پیش نصب شده است، از آن به بعد یکی از بیشترین بازی ها بود. یک نوع از بازی Snake برای نوکیا ۶۱۱۰، با استفاده از پورت مادون قرمز، اولین بازی دو نفره برای تلفن های همراه بود.
امروزه بازی های موبایل معمولاً از فروشگاه App و همچنین از پورتال اپراتور تلفن همراه دانلود می شوند اما در بعضی موارد نیز از طریق نصب شده توسط دستگاه های دستی یا اپراتور تلفن همراه در هنگام خرید از طریق اتصال مادون قرمز، بلوتوث، کارت حافظه یا، با یک کابل به گوشی وصل می شود.
بازی های موبایل قابل دانلود برای اولین بار در ژاپن به فروش رسانده شد تا راه اندازی پلت فرم I-mode NTT DoCoMo در سال ۱۹۹۹، و در اوایل ۲۰۰۰s از طریق سیستم های مختلف در سراسر آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و در نهایت بیشتر مناطق که در آن شبکه های حامل و تلفن های مدرن در اواسط سال ۲۰۰۰ در دسترس بود.
با این حال، بازی های تلفن همراه توزیع شده توسط اپراتورهای تلفن همراه و پورتال های شخص ثالث که کانال هایی بودند که در ابتدا برای تبدیل پول به آهنگ های زنگ قابل دانلود، تصاویر پس زمینه و دیگر قطعه های کوچک محتوا با استفاده از SMS های حقوقی یا هزینه های مستقیم حامل به عنوان مکانیسم پرداخت صورت می پذیرفت.
اولین بازار محتوای تلفن همراه به طور مستقیم توسط یک دارنده پلت فرم تلفن همراه مدیریت، فروشگاه App به طور قابل توجهی رفتار مصرف کننده را تغییر داد و به سرعت بازار بازی های تلفن همراه را گسترش داد، به عنوان مثال تقریباً هر صاحب گوشی های هوشمند شروع به دانلود برنامه های تلفن همراه کرد.

بازی République

بازی République

به طور کل با پیشرفت هر چه سریع تر گوشی های موبایل و هزینه ی پایین آن این تکنولوژی خیلی سریع پیشرفت کرد و تمام جهان را فرا گرفت. با توجه به پیشرفت روز افزون بخش های گرافیکی موبایل ها بازی ها نیز با حالت هاب پیشرفته تری به این گوشی ها افزوده شد.
این پیشرفت تا جایی ادامه پیدا کرد که در حال حاضر گیم هایی که برای استفاده ی کاربران کنسول های بازی ساخته شده، نسخه هایی از آن ها برای استفاده ی کاربران گوشی های موبایل هم ارائه شده.
به طور مثال بازی République هم برای کنسول ها عرضه شده و هم اپیزودهایی از آن برای گوشی موبایل ارائه شده که بسیار جذاب می باشد و مورد توجه کاربرانی قرار گرفت.
این موضوع خیلی جذاب می باشد که شما گیم های پلی استیشن را بر روی تلفن همراه خودتان داشته باشید و هر زمانی که بخواهید بدون نیاز به تجهیزات و دسته ی بازی و … می توانید از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =