خرید تمام آیتم‌ها با آپدیت جدید بازی Resident Evil 2 Remake

بازی Resident Evil 2 Remake

اتمسفر جذاب و گیم پلی فوق العاده حاصل از باز سازی بازی Resident Evil 2 Remake فضای ترسناکی را تداعی کرده  تا عمیقا در آن غرق شوید، نه تنها بازی کنید بلکه با همزاد پندازی با شخصیت های آن یک داستان قوی و پر تنش را تجربه کنید و تمام چالش های آن را با تمام وجود در قالب دو شخصیت معرفی شده ی بازی بار ها و بارها و بارها حس کرده و برای حل آن مشتاق شوید.

بازی Resident Evil 2 Remake
بازی Resident Evil 2 Remake

این روزها دنیای بازی های کامپیوتری نیز مانند دنیای جذاب سینما با بسته بندی های متفاوت و ژانر های مختلف طرفداران خود را گروه بندی کرده است. یکی از این ژانر های پرطرفدار،ژانر وحشت با سبک زامبی کشیست و قطعا اولین نامی  که به ذهن همه ی  ما خطور می کند رزیدنت اویل است.

این بازی بسیار قدیمی خوشنام و جهانی ابتدا تنها یک بازی ساده بود که حتی خالقان آن باور تبدیل این بازی  ساده به یکی از بزرگترین فرانچایز ها را نداشتند. رزیدنت اویل این بازی پر هیجان و رعب آور، با برداشتن مرز های سینما و دنیای گیمینگ سوژه های محوری بسیاری از فیلم ها، آثار کمیک و داستان هاست و البته الهام از این بازی علت خلق بسیاری ازآثار موفق دیگری است که خود حرف های زیادی برای گفتن دارند.

انواع مختلف این بازی برای تمام کنسول های بازی مانند پلی استیشن و ایکس باکس ساخته و در دسترس قرار گرفته است و شرکت توسعه دهنده ی آن یعنی  کپکام با خلق و انتشاراین اثر به شهرت جهانی رسید. رزیدنت اویل پیشگام و علت خلق ژانر سوروویوال هورور بوده وبا فروش ۷۵میلیون نسخه تا کنون باعث ایجاد انقلابی در ژانر فیلم های ترسناک شده و شهرت جهانی برای خود کسب کرده است.

داستان محوری این  مجموعه موفق، کشف ویروس تی است که با وجود ایرادات و اشتباهات و اتفاق افتادن جهش ژنتیکی در آن باعث به وجود آمدن مردگان متحرک آدم خوار شده که سراسر شهر را فرا می گیرند. در پی این اتفاقات و دیگر اقدامات شرکت تولید کننده ویروس یعنی آمبرلا سیر ماجرایی رزیدنت اویل شروع شده و تا اخرین نسخه ی منتشر شده ی آن ادامه میابد.

نویسندگان همچنین شخصیت هایی را با طرح کلی و شخصیت پردازی  فوق العاده قوی ساخته و پرداخته اند تا با هدف ها و برنامه های آمبرلا به مبارزه بپردازند. تولید اولین نسخه ی این بازی در سال ۱۹۹۶ شروع این روند موفق و جذاب بود که بعد با تلفیق سبک های ماجراجویی و معمایی یک اثر  بلوغ یافته را برای طرفداران عرضه کرد.

حال با معرفی بسته ی الحاقی برای نسخه ی جدید این بازی اطلاعاتی منتشر شده که به آن می پردازیم. این بسته ی جذاب با قیمت ۴.۹۹دلار اجازه ی دسترسی به آپشن های جدید بازی را به کاربران داده و نظر تمام طرفداران را با خوبی جلب کرده است.

این بازی در تمام مراحل و در تمام نسخه های خود چالش ها و معماهای زیادی را پیش پای طرفداران و بازیکنان خود گذاشته که می توان این شاخصه را جزو جذابیت های آن بر شمرد. موفقیت حاصل از این چالش ها جوائز و پاداش های ارزنده ای در پی دارد که بازیکن را سخت مجذوب حل آن می کند.

نسخه ی جدید این بازی با در برداشتن دو کمپین متفاوت لیان و کلیر،بازیکنان خود را عمیقا به چالش کشیده و با حل این معماهای سخت تحت آن ها را می آزماید که البته اختیاری بوده اما اتمام آن جوائز وهدایای خاصی را در پی دارد که قطعا طمع بازیکن را تحریک می کند. این بار انتشار این بسته ی الحاقی اجازه ی دسترسی به تمام آپشن های پر زحمت این چالش هارا با مبلغی ناچیز در اختیار علاقه مندان آن قرار داده است.

موارد قفل شده ی بازی  که شامل انواع تفنگ های مینی گان و هندگان  و راکت لانچرها با تیر نا محدود و انواع سلاح های سرد به علاوه کمپین ها میشود برای لذت بیشتر از بازی به صورت مجانی در بسته ی الحاقی در اختیار شماست. یکی دیگر از آپشن های این بسته کانسپت آرت های آن با قابلیت شخصی سازیست که قابل دسترسی بوده و روند داستان را برای ما جذاب تر میکند.

بازی Resident Evil 2 Remake
بازی Resident Evil 2 Remake

نسخه ی آخر این بازی  بازگشت هیجان و کیفیت و شور خاص رزیدنت اویل که در نسخه های اولیه آن بارز  بود را دوباره به مخاطب یاد آوری می کند.

اتمسفر جذاب و گیم پلی فوق العاده حاصل از باز سازی بازی Resident Evil 2 Remake فضای ترسناکی را تداعی کرده تا عمیقا در آن غرق شوید،نه تنها بازی کنید بلکه با همزادپندازی با شخصیت های آن یک داستان قوی و پر تنش را تجربه کنید و تمام چالش های آن را با تمام وجود در قالب دو شخصیت معرفی شده ی بازی بار ها و بارها و بارها حس کرده و برای حل آن مشتاق شوید.

حال به این شاخصه ها و تیم سازنده ی موفق و خبره ی آن پکیج گرافیکی عالی،صدا گذاری فوق العاده و یک  سیر روایت داستانی تکرارنشدنی را اضافه کنید. قطعا ثمره آن یک اثر ماندگار و خاص است که قدرت همیشگی رزیدنت اویل  کلاسیک را به مخاطب یاد آوری می کند.

این بسته ی الحاقی جدید سروصدای خبری زیادی را با تیتر (رزیدنت اویل تمامی جوائز را ازاد می کند) ایجاد کرده و تمامی توجهات را به خود اختصاص داده است که خبر از بازگشت این بازی خوشنام را به اوج را می دهد. عده ای بر این باورند که  نسخه ی جدید این بازی با ارتقا سطح کیفی و رفع نقایص نسخه ی اوریجبنال بازی یک ورژن مستقل و کامل یک رزیدنت اویل جدید را بنا کرده است.

البته که نقد ها و نقایص گرفته شده از بازی را می توان بر مبنای بالا بردن سطح توقع مخاطب ازنسخه های پیشین گذاشت چرا که عده ای از گیمر ها و منتقدین رزیدنت اویل را انقلابی در دنیای گیمینگ و رشد و بلوغ بازی های کامپیوتری می دانند. نسخه ی سینمایی این بازی نیز با تمام گستردگی داستانی و تولید نسخه های پی در پی،باز هم سیر داستانی آن را حفظ کرده و به آن پایبند بوده است.

شخصیت اصلی این مجموعه فیلم الهام گرفته شده از بازی را میلا جووویچ ایفا کرده و در آن اثری از نقش پررنگ لئوو کلیر نیست و محوریت داستان برعهده ی آلیس است. نسخه ی سینمایی با حفظ  و پایداری به عنصر اصلی خلق داستان این بازی یعنی ترس و بقا به موفقیت قابل توجهی رسیده اما چه کسی میتواند تعیین کند که نسخه سینمایی یا بازی کامپیوتری آن موفق تر و پر مخاطب تر بوده است؟

گرچه که سینما خلق بسیاری از داستان های موفقش را وامدارایده گرفتن ازآثار قوی دنیای گیمینگ است،اما درجه کیفی های نزدیک به هم این دو، قضاوت را بسیار سخت می کند. عطش مخاطبین سینمایی یا بازی های رزیدنت اویل قطعا سیری ناپذیر بوده و پایان نمی یابد اما از انتشار نسخه های جدید این مجموعه اطلاعاتی در دسترس نبوده و تنها زمان ادامه ی این چندگانه ی جذاب را مشخص می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 3 =