آپدیت بازی Resident Evil

بازی Resident Evil

بازی Resident Evil پر مخاطب است و به همین علت تمامی کاربران از حالت ایجاد شده برای گرافیک ایکس باکس وان ایکس استقبال خواهند کرد و فروش خوبی در این زمینه نصیب کپ کام و سازندگان این بازی می شود.

بازی Resident Evil
بازی Resident Evil

در حال حاضر شاهد فعالیت و تلاش در عرصه بالا بردن نسخه های گرافیکی بازی رزیدنت اویل توسط کمپانی عظیم و قدرتمند capcom هستیم اکنون طبق معرفی این اپدیت متوجه هستیم که نسخه اپدیت گرافیک فقط برای کنسول دستی ایکس باکس آن هم ورژن وان ایکس آن قابل اجرا و در دسترس است.

البته کپ کام تمام قدرت خود را برای به کار گیری دیگر پلتفرم ها به کار گرفته است تا بتواند آن را در اختیار همگان قرار دهد و این کار را هم خواهد کرد البته باید در آینده منتظر انتشار آن باشیم. طبق اخباری که همیشه کمپانی کپ کام در صفحه خود منتشر می کند قبلا از این موضوع و فعالیتش در این راستا سخن گفته بود به طوری که اکثر کاربران منتظر چنین اتفاقی بودند و از این قضیه آگاهی کامل داشتند. این اتفاق پس از مدت زمان زیادی توانست به سرانجام برسد و کاربران را خوشحال کند با توجه به سختی ها و فراز و نشیبی که کمپانی کپ کام در ساخت این آپدیت گرافیکی کشید اما آن را در محدوده زمانی طولانی به دست کاربران رساند که این موضوع برای کاربرانی که علاقه به بازی های  ساخته شده توسط کپ کام دارند مقداری ناخوشایند بود و آن ها را نسبت به انتظار کشیدن سرد کرد و باعث شد دیگر منتظر این حالت جدید نباشند.

این قابلیت جدید پس از خرید و به روز کردن بازی قابل اجرا است و همچنین می تواند دو قابلیت  کیفیت تیرگی عکس و روشنایی آن ۴k و همچنین HDM را بار گزاری می کند. این کیفیت جهت بهتر جلوه دادن بازی به وجود آمده و تا به حال توانسته محتوای بهتری به بازی ارائه دهد همچنین این محتوای به وجود آمده کیفیت بهتری در قسمت های مختلف بازی از جمله معما ها، تصاویر زمینه، چهره کاراکتر ها و نور پردازی های دیگر صفحه ارائه داده است و کاربران تا به اینجا از این حالت به وجود آمده راضی هستند و می گویند که گرافیک قبلی بازی خیلی بی کیفیت بود و این آپدیت به ما تجربه بازی خوشایند را اهدا کرده است به گونه ای که در طول بازی خیلی راحت می توانیم با دشمنان مبارزه کنیم و از روی نقشه واضح تر بهتر نقطه های مهم بازی را تشخیص می دهیم.

توضیحات کمپانی کپ کام در مورد آپدیت بازی Resident Evil

کمپانی کپ کام بیان کرده که بازی بازان عزیز از آن در خواست بازی Resident evil7 را داشته اند آن هم در یک واقعیت به صورت مجازی که کپ کام در این رابطه گفته که مطمئن نیست بتواند این اقدام را در تیتر کار هایش قرار دهد زیرا آینده هنوز معلوم نیست خصوصا که هیچ برنامه ریزی برای این حالت  در نظر گرفته نشده و همچنین معلوم نیست که این کار قانونی است یا خیر و نتیجه مثبت خواهد داد یا نه.

بازی Resident Evil
بازی Resident Evil

در حال حاضر در یکی از وب سایت ها خواندیم که این بازی برای کنسول ایکس باکس وان ایکس و حالت گرافیک آن جزء تخفیف بهاره این کمپانی قرار گرفته شده و کاربرانی که قصد خرید این مجموعه را داشته و به هر دلیلی موفق نشده اند می توانند اکنون آن را در لیست تخفیفات جست و جو و با قیمت حدود بیست و یک دلار بخرند و آن را داشته باشند.

از طرفی به غیر از کپ کام  فروشگاه ایکس باکس هم یک تخفیف برای سال جدید تدارک دیده که در آن حالت گرافیک بازی را جزء تخفیف ها آورده تا کاربران بیست و دو دلار پرداخت کنند و این قابلیت را بخرند صرفا جهت کیفیت ظاهری بازی و کسانی توانایی خرید آن را دارند و  در تخفیف شامل می شوند که از کاربران بزرگ و نمره طلایی فروشگاه ایکس باکس باشند.

به دنبال این اتفاقات کپ کام جدیدا یک تریلر منتشر کرد تا دو حالت گرافیک قدیم و جدید بازی Resident Evil را برای ایکس باکس وان ایکس مقایسه کند. این تریلر با چهار کیفیت مختلف در چند سایت مختلف قابل مشاهده است خصوصا در سایت های زومجی و گیم فا و تی نیوز. بازی رزیدنت اویل باز خورد مناسبی در هفته اول انتشار یعنی تاریخ پنجم بهمن ماه سال ۹۷ یعنی بیست و چهارم ژانویه سال ۲۰۱۷ داشت.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − سه =