راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil2Remake (قسمت ششم)

بازی Resident Evil2Remake

ممکن است بسیاری از مهمات خود را در بازی Resident Evil2Remake در طول این نبرد از دست بدهید. پس احتمالا باید فقط وقتی این کار را امتحان کنید که می‌ خواهید جایزه یا دستاورد (Achievement/Trophy) مربوط به این چالش را از آن خود کنید.

بازی Resident Evil2Remake
بازی Resident Evil2Remake

راهنمای قدم به قدم بازی Resident Evil2Remake

به محض آن که از کنار او رد شدید، با حداکثر سرعت در طول راهرو بدوید و پشت سرتان را هم نگاه نکنید، چرا که او دوباره قوای خود را جمع خواهد کرد و به دنبال‌تان به راه خواهد افتاد. به همین دلیل باید به مجرد این که امکان آن وجود داشت بپیچید و خود را به Proposed Water Purification Room (اتاق تصفیه آب) برسانید. روی پلی که در طرف راست دیده می‌ شود، حرکت کنید و بعد پایین بپرید. اکنون باید روی سکوی کوتاهی باشید  که کانتینر بسیار بزرگی را روی خود جا داده است. جعبه کنترل یک جرثقیل هم باید در نزدیکی شما باشد.

در مبارزه‌ای که با این موجود دارید، آسیب رساندن با سلاح شرط پیروزی نیست. در عوض باید از با استفاده از اهرم‌ های کنترل، کانتینر را در اختیار خود گرفته و آن را هدایت کنید. حرکت کانتینر در طول این منطقه کمی زمان می‌برد. باید خود را از حملات موجود دور نگه داشته و زنده بمانید تا اهرم‌ های کنترل ریست شده و اجازه دهند دوباره کانتینر را به سکو برگردانید.

می‌ توانید این کار را به راحتی انجام دهید، تنها کاری که باید بکنید این است که به اصلاح خودمانی حملات او را با جا خالی دادن دفع کنید. البته این کار به این سادگی‌ ها هم نیست، چون او ضربات خاصی دارد که حتی وقتی به هدف برخورد نمی‌ کنند، باز هم می‌ توانند باعث قدری آسیب و بر هم خوردن تعادل شما بشوند. به علاوه او از جناح چپ خود با پنجه‌ هایش حمله‌ هایی رفت و برگشتی را انجام می‌دهد که برای فرار از آن‌ ها باید به سمت دیگر و یا پشت سر او بدوید. دیگر این که او می‌تواند با حمله‌ ای برق‌ آسا شما را در دستان خود گرفتار سازد.

نکته: با آن که با آسیب رساندن به این موجود، نمی‌توانید او را بلافاصله بکشید، اما همین آسیب‌ها بی‌تاثیر نیستند و به شما کمک می‌کنند تا زودتر این نبرد را به پایان برسانید. اگر بتوانید تمام گلوله‌های خود را به طرف او شلیک کنید، می‌توانید تنها با یک بار برخورد جرثقیل کار او را تمام کنید. اگر وقتی به او ضربه می‌‌ زنید، او لبه را بگیرد، این یعنی آسیبی که رسانده‌ اید کافی نبوده و باید یک بار دیگر از جرثقیل استفاده کنید.

ممکن است بسیاری از مهمات خود را در بازی Resident Evil2 Remake در طول این نبرد از دست بدهید. پس احتمالا باید فقط وقتی این کار را امتحان کنید که می‌ خواهید جایزه یا دستاورد (Achievement/Trophy) مربوط به این چالش را از آن خود کنید.

توجه کنید که مقدار گلوله ماتیلدا سمت چپ اهرم‌ های کنترل دیده می‌شود، همچنین یک نارنجک نوری روی یک بشکه کوچک قرار دارد و چاقویی هم در یک کیسه فرو رفته است. در ضلع مقابل هم می‌ توانید برای مگنوم مقداری گلوله تهیه کنید، اما تنها در صورتی به آن‌ ها دسترسی خواهید داشت که کانتینر آنجا نباشد.

حالا که دوبار صحبت از کانتینر شد بگذارید این موضوع را هم گوشزد کنیم که باید در زمان بازگرداندن آن حسابی مراقب باشید، چون در زمان بازگشت ابتدا حرکت آرامی دارد، ولی در انتها این تکان‌ ها شدت بیشتری به خود می‌گیرند. این یعنی نباید در نزدیکی مسیر آن قرار داشته باشید، در غیر این صورت بلافاصله کشته خواهید شد، در عوض این G-Virus جهش‌ یافته است که باید در دامنه حرکت کانتینر قرار بگیرید و به سختی آسیب ببیند.

در نتیجه باید مراقب باشید و در جای درستی بایستید، در همان حال باید اطمینان حاصل کنید که موجود در زمان مناسب در مکان مناسب قرار می‌گیرد. می‌توانید دست به خطر بزنید و او را تحریک کنید تا به طرف‌تان حمله‌ور شود، بعد از آن باید وقتی کانتینر به آن سمت می‌ آید، به سرعت محل را ترک کنید و هیولا را با کانتینر تنها بگذارید یا می‌توانید با به چشم بزرگی که روی شانه اوست و یا چشم کوچکی که پشت او قرار دارد، شلیک کنید و او را گیج کنید، در نتیجه تا آمدن جرثقیل همان جا خواهد ماند.

سلاح Flamethrower (شعله‌ پخش‌ کن) در این مبارزه عالی است، می‌ توانید با استفاده از آن صدمه‌ ای جدی به دشمن‌ تان وارد کنید، اما تشخیص این که آسیب سلاح کِی به اندازه کافی است، کار آسانی نیست. در حالی که مگنوم مطمئن‌ تر است و در صورتی که چند شلیک دقیق داشته باشید، می‌ تواند مدتی او را سردرگم کند.

یک نکته دیگر را هم باید به خاطر داشته باشید، گاهی ممکن است، حریف با حمله‌ ای شما را برای مدتی در یک نقطه نگه دارد که موقعیت خطرناکی است، چون در صورت آمدن کانتینر بدون شک کارتان تمام خواهد شد.

اگر متوجه شدید، قصد چنین حمله‌ ای را دارد، یک نارنجک نوری به طرف او پرتاب کنید تا برای لحظاتی کنترل خود را از دست بدهد. سپس می‌ توانید به موقع دور شده و از خطر کانتینر در امان بمانید.

تنها کافی است این موجود دو بار با کانتینر برخورد کند تا این غائله به خوبی خوشی پایان یابد. هر چقدر هم به چشم او آسیب برسانید، نمی‌ توانید او را از پا در بیاورید، تنها تاثیری که این شلیک‌ ها دارند گیج کردن و میخکوب کردن G-Virus است. اگر بتوانید لحظه رسیدن کانتینر را درست پیش‌بینی کنید، قادر خواهید بود با ضربه‌ای این غول را پایین انداخته و فاتح این جنگ باشید … البته فعلا.

به طرف Lab (آزمایشگاه) حرکت کنید

از راهی که در برابرتان پدیدار می‌ شود، عبور کنید. حالا به دری می‌رسید که به Garbage Room (اتاق زباله) راه دارد، به Ada کمک کنید. او آسیب دیده، اما هنوز هم می‌ تواند حرکت کند. پشت سر او راه بیفتید و به همراه او از Monitor Room عبور کرده و پا به Treatment Pool Room بگذارید، اینجا همان جایی است که تراموای برقی قرار دارد.
از آن جایی که Ada مچ‌ بند را در اختیار دارد، حالا می‌توانید وارد تراموای برقی شوید و به طرف NEST – لابراتوار مخفی شرکت Umbrella که زیر شهر بنا شده است – حرکت کنید. اکنون در حال رفتن به سوی آخرین بخش بازی هستید. بنابراین این آخرین فرصت شماست تا بازگشته و تمام آیتم‌ هایی را که از قلم انداخته‌ اید جمع‌ آوری کنید یا به اتاق‌ هایی که قبلا پا نگذاشته‌ اید، سر بزنید. مثل اداره پلیس، اگر همه چیز را پیدا کرده باشید، حالا نقشه فاضلاب (sewer map) باید کاملا آبی باشد. البته به جز درهای قلب‌ نشان، چون همان‌طور که می‌ دانید Leon امکان دسترسی به آن‌ ها را ندارد. هر وقت آماده بودید، دسته را بکشید تا رهسپار لابراتوار شوید.

Laboratory (لابراتوار) – Leon

آخرین بخش از راهنمای داستان Leon شامل اطلاعاتی درباره لابراتوار مخفی شرکت Umbrella است که آخرین بخش اصلی این بازی به شما می‌ رود. حالا که Ada و Leon دوباره به هم رسیده‌ اند و راه‌ شان را به طرف تاسیسات مخفی پیدا کرده‌ اند، این دو با استفاده از تراموای برقی خود را به Annette می‌ رسانند و تلاش می‌ کنند تا با او مقابله کرده و با متوقف کردن دانشمندها جلوی شیوع بیشتر G Virus را بگیرند.

بازی Resident Evil2Remake
بازی Resident Evil2Remake

لابراتوار را جستجو کنید

با وجود آن که مچ‌بند Ada را در اختیار دارید، اما نمی‌توانید دوباره وارد تراموای برقی شوید، بنابراین ناچار خواهید بود Ada را تنها گذاشته و به تنهایی سفر اکتشافی خود را در لابراتوار ادامه دهید. جعبه اقلامی در نزدیکی تراموای برقی دیده می‌شود، اگر نیازی به آن ندارید، باید به طرف راهی که به درب امنیتی می‌ رسد حرکت کنید و صبر کنید تا درب لابراتوار باز شود.

بخش پذیرش (Reception) شامل میزی است که پشت آن فضای کوچکی وجود دارد. اینجا می‌ توانید ماشین تایپی را پیدا کرده و بازی را ذخیره کنید، همچنین صندوق اقلامی دیگری هم اینجا خواهید دید، به علاوه فایلی مربوط به مچ‌ بند هویت (ID Wristbands) به وایت‌ بورد چسبیده شده است.

نقشه منطقه شمال

حتما کامیپوتری را که پشت میز می‌بینید، بررسی کنید، با این کار فایل دیگری را مشاهده خواهید کرد. ظاهرا آخرین نفر هرگز نتوانسته است از این لابراتوار خارج شود. راهروی پذیرش منتهی به یک درب امنیتی  سطح ۲ می‌شود، اما می‌توانید با ورود به Security Room چند گلوله شات‌گان و کتابچه‌ای پیدا کنید که حاوی نقشه لابراتوار تحقیقاتی منطقه شمالی (Research Lab North Area Map) است. از این نقشه چیز زیادی دستگیرتان نمی‌شود، اما سالن طولانی‌تر دیگری هست که به غرب راه دارد و در نهایت به Nap Room و Cafeteria (کافه‌تریا) منتهی می‌شود.

رد خون را بگیرید تا به Cafeteria برسید، حالا متوجه می‌شوید که راه Kitchen (آشپرخانه) نیز با درب امنیت سطح دوی دیگری مسدود شده است. داخل Cafeteria زامبی است که در میانه‌های اتاق ایستاده، زامبی دیگری نیز مشغول خوردن تکه‌ای از یک جسد است، یکی دیگر از آن‌ ها هم کمی آن‌ سوتر دیده می‌ شود که به محض ورود شما از جای خود بر می‌خیزد و خود را برای رویارویی با شما آماده می‌ کند. اما فقط این نیست، زامبی چهارم کنار نردبانی است که وقتی به حرکت خود در اتاق ادامه می‌دهید، او هم از جای خود بلند می‌ شود و به جمع دوستانش می‌ پیوندد.
توجه داشته باشید که چون اینجا دیگر از درهای سنتی و مرسوم خبری نیست، در صورتی که اتاق را ترک کنید و در را پشت سر خود ببندید، آن‌ ها دیگر قادر به تعقیب شما نخواهند بود (ظاهرا همه آن‌ ها مچ‌ بند های خود را فراموش کرده‌اند). در نتیجه می‌ توانید با حوصله یکی یکی آن‌ ها را به طرف در بکشانید و از اتاق خارج کنید یا فقط در را باز کنید و یک تیر به طرف مغزشان شلیک کنید.

اگر به طرف چپ اتاق حرکت کنید، برای flamethrower مقداری سوخت پیدا خواهید کرد، روی یکی از میز ها نیز تعدادی فشنگ برای ماتیلدا دیده می‌شود، با بررسی جسدی که کنار یکی از زامبی‌ هاست، نیز یک نارنجک نصیب‌ تان خواهد شد. وقتی به نردبانی می‌ رسید که در انتهای اتاق قرار دارد، با کمی دقت می‌ توانید یک عروسک Mr. Raccoon را ببینید که روی میزی در کنار پنجره جا خوش کرده است.

بعد از بالا رفتن از نردبان، کمی جلوتر بروید و بعد پایین بپرید و  با حسرت به پنکیک‌ ها و تخم‌ مرغ‌ ها نگاه کنید. حالا باید قبل از خروج دنبال کمی باروت و یک چاقو بگردید، می‌ توانید آن‌ ها را روی کانتر آشپرخانه پیدا کنید. پس از آن که خارج می‌ شوید، یک زامبی چشم به راه شما خواهد بود.

انتهای این سالن Nap Room واقع شده است، اینجا متوجه خواهید شد بر سر دانشمندی که وارد این لابراتوار شده بود و هرگز از آن خارج نشده بود، چه بلایی آمده است. می‌ توانید دست خونین او را ببینید که از لای دیوار خوابگاه بیرون زده است، مچ‌ بند همچنان روی دست اوست، حالا می‌ توانید آن را بردارید.

حتما گلوله‌ های شات‌گانی که در نزدیکی است، و همین‌طور تراشه ارتقا (Upgrade Chip) را از روی دست دانشمند مرده بردارید – می‌توانید این تراشه را روی مچ‌بند خود سوار کنید تا به درب‌های امنیتی سطح ۲ دسترسی داشته باشید.

در نهایت کمد ها را هم بررسی کنید تا یک رگلاتور برای سلاح Flamethrower پیدا کنید، با این ابزار جدید می‌ توانید شعله‌ های آتش را به مدت طولانی‌ تری به طرف دشمنان‌ تان بگیرید. یک Circuit Breaker (ابزاری برای قطع کردن جریان) هم در اتاق دیده می‌ شود. اما فعلا نمی‌ توانیم با آن کاری انجام دهیم.

حال که مجوز عبور Dr. Li (همان دانشمندی که درباره‌اش صحبت شد)، باید به Reception بازگردید، حالا کامپیوتر تصور می‌ کند ما Dr. Li هستیم و از ما می‌ خواهد تا خود را به East Area (منطقه شرقی) برسانیم. از دری که به Main Shaft باز می‌شود، عبور کنید، اینجا منطقه‌ باز بزرگی را به همراه چند سکو خواهید دید. از جمله یک سکوی اصلی که جدای از همه است و سکو هایی دیگر که به بخش‌های دیگر لابراتوار منتهی می‌ شوند.

سمت راست جسد یکی از نیرو هایی ویژه را می‌ بینید (نگران نباشید، گازتان نمی‌ گیرد). همراه او فایلی است که اطلاعاتی را درباره نیرو های ویژه در بر دارد، طبق این فایل West Area (بخش غربی) محل نگهداری G-Virus است.

از مچ‌ بند استفاده کنید تا راهی به سکوی اصلی Main Shaft باز شود. خود این Shaft آسانسوری دارد که تنها سرپرست مجاز به استفاده از آن است، به علاوه پشت آسانسور دو ترمینال دیگر هم می‌ بینید که برای دسترسی به پل‌ ها استفاده می‌ شوند. برای رسیدن به West Area هم باید مچ‌ بندتان اعتبار نامه کارکنان ارشد (Senior Staff) را داشته باشد.

مچ‌بند خود را ارتقا دهید

حالا تنها یک گزینه پیش رو دارید، پس قفل پلی را که به East Area می‌رسد باز کنید و در طول این راهروی جدید به راه بیفتید. در (West Area Lobby) لابیِ منطقه غربی می‌ توانید یک ماشین تایپ و یک صندوق اقلام پیدا کنید و همین‌ طور مقداری باروت و یک گیاه سبز. دری که به طرف جنوب می‌ رود، قفل است، پس در Presentation Room  (اتاق سخنرانی) را باز کنید تا شاهد صحنه عجیبی باشید. مردی را با لباس‌ ایمنی می‌بینید که اسیر دست گیاهی غول‌ پیکر و خشمگین شده است. این مرد با خود تراشه الکترونیک کارکنان ارشد را به همراه دارد.

نقشه East Area (B1) (منطقه شرقی بلوک ۱)

متاسفانه از اینجایی که هستید، نمی‌ توانید به او دسترسی داشته باشید و این یعنی باید شجاعت به خرج داده و از jungle room (اتاق جنگل) رد شوید تا تراشه را به دست آورید. امیدوارم سلاح Flamethrower را همراه خود آورده باشید. اینجا یک Senior Staff PC (کامپیوتری برای کارکنان ارشد) هم وجود دارد، اما به آن هم امکان دسترسی را ندارید، پس به حرکت خود ادامه دهید.

وقتی وارد اتاق بعدی می‌ شوید، متوجه خواهید شد که تحقیقات آن‌ ها در این گلخانه چه تاثیرات جانبی عجیبی دارد. کنار باروت‌ های مرغوبی که می‌بینید، تا کی رشد کرده و بدن گونه متفاوتی از زامبی را پوشانده که از سقف آویزان است، اگر نزدیک شوید، ممکن است، زامبی خود را رها کرده و پایین بیفتد، به علاوه در آن سوی اتاق هم یکی دیگر از این زامبی‌ها دیده می‌ شود.

برخلاف زامبی‌های معمولی نمی‌توانید این هیولاها را به شلیک تیر به سرشان از پا در بیاورید. در واقع کشتن آن‌ ها با روش‌ های متعارف امکان‌ پذیر نیست. در عوض باید تمرکز خود را روی منابعی بگذارید که ظاهرا محل رویش شاخ و برگ این موجودات است و به بدن آن‌ ها جلوه خاصی بخشیده است. وقتی آن‌ ها را نابود می‌ کنید. خواه با استفاده از شلیک‌ های دقیق و خواه با سوزاندن بدن‌ های‌ شان این زامبی‌ های روی زمین می‌ افتند.

متاسفانه با این کار فقط می‌توانید برای مدتی طولانی آن‌ها را بیهوش کنید و وقتی جوانه‌ ها دوباره شروع به رشد کردن کنند، این موجودات دوبار از جای خود برخاسته و مزاحم‌ تان خواهند شد. همچون G-Virus های بالغی که در فاضلاب دیده بودید، اگر در دفع حملات‌ این جانوران هم ناکام بمانید، آن‌ ها نیز می‌ توانند بدن شما را آلوده به زهر کرده و یا تکه‌ ای از صورت‌ تان را بکنند.

با این وجود گیاهان هرگز آتش‌ بازی را دوست نداشته‌ اند. مخصوصا اگر حجم آتش زیاد باشد. اگر Flamethrower را به طرف این زامبی‌ ها نشانه بروید، می‌ توانید وقتی روی زمین افتاده‌ اند، به سوزاندن‌ شان ادامه دهید و اگر آسیب آتش‌ تان به حد کافی باشد، آن‌ ها را تبدیل به زامبی سوخاری خواهید کرد. برای این کار تقریبا به ۴۰ واحد سوخت‌ احتیاج دارید، اما در عوض گلوله‌ های‌ تان را برای ادامه راه ذخیره خواهید کرد.

در Greenhouse Control Room (اتاق کنترل گلخانه) یک نارنجک نوری را پیدا خواهید کرد که با استفاده از آن می‌ توانید بین خود و زامبی‌ ها فاصله بیندازید. همچنین Facility Control Terminal (ترمینالی برای کنترل تجهیزات) خواهید دید که ظاهرا برای کنترل Drug Testing Room (اتاق تست دارو) و یک نردبان طراحی شده است که هر دو قفل هستند- اما متاسفانه فعلا کدی را که برای راه انداختن دستگاه‌ های مربوط به آن‌ها لازم است، در اختیار ندارید.

یک Solution Sprinkler System (سیستمی برای پاشیدن محلول) هم اینجا قرار دارد که می‌ توانید از آن برای پاشیدن محلولی شیمیایی به گلخانه استفاده کنید. با این کار یک Dispersal Cartridge (استوانه‌ای برای پاشیدن محلول) خالی پدیدار خواهد شد. آن را بردارید و راهی Greenhouse (گلخانه) شوید.

در این اتاق متوجه خواهید شد که تاک‌ ها و ریشه‌ های ضخیمی راه رسیدن به مچ‌ بند ارتقا را بسته‌ اند، به علاوه چند زامبی هم در آن حوالی مشغول پرسه زدن هستند.

به چپ بروید تا یک گیاه قرمز را بردارید، سپس بالا بروید تا نگاهی به نردبان و نماد های قفل آن بیندازید. اما باید در همان حال مراقب زامبی‌ ها باشید، چون ممکن است از پشت سر غافلگیرتان کنند. از همان راهی که آمده‌اید بگردید تا دوباره به لابراتوار تست دارو برسید، حالا روی میز اصلی باروت‌ ها را ببینیند. آن‌ ها را بردارید. کنار جسدی که لباس ایمنی بر تن دارد نیز یک نارنجک خواهید یافت.

همچنین روی میز اصلی یادداشتی بسیار مهم مشاهده می‌ شود، این فایل اطلاعاتی را درباره ترکیبی برای از بین بردن گیاهان در اختیارتان قرار می‌ دهد. در نتیجه متوجه خواهید شد که چطور باید با استفاده از یک ترکیب شیمیایی و Dispersal Cartridge (همان استوانه‌ خالی که پیدا کردید) دست به نابودی Plant 43 (گیاه شماره ۴۳) بزنید.

Plant 43 (گیاه شماره ۴۳) را نابود کنید

متاسفانه دو نماد آخر قفل دستگاه تست دارو مخدوش شده است، پس دو نماد اول را یادداشت کنید و بعد به Greenhouse Control Room (اتاق کنترل گلخانه) بازگردید. به طرف پنل کنترل بروید و این نمادها را وار کنید: F، II، اشکالی که شبیه به دو L کوچیک هستند (این دو L کوچک روی هم قرار گرفته‌اند) و مجددا F – حالا نردبانی که به B2 را دارد، باز می‌ شود.

وقتی از نردبان پایین می‌ روید و وارد زیرزمین می‌ شوید، مواظب زامبی‌ هایی که دوباره جان گرفته‌ اند، باشید. حالا اگر سمت راست را نگاه کنید، مقداری باروت و نقشه منطقه شرقی لابراتوار تحقیقاتی (Research Lab East Area) را خواهید یافت.

نقشه East Area (B2) (منطقه شرقی، بلوک ۲)

در Server Room (اتاق سرور) برق ندارد، در نتیجه ناچار خواهید بود تا بیشتر در طول راهرو پیش بروید تا به منطقه Lounge (محلی با صندلی‌ هایی برای استراحت) برسید، اینجا پر از خون و جسد هایی است که این سو و آن سو پراکنده شده‌اند. شاید وسوسه شوید و از کنار این جسد ها عبور کنید و به طرف راست بروید، اما توصیه می‌ کنیم این کار را نکنید. با این کار تمام آن‌ ها از جای خود برخاسته و تعقیب‌ تان خواهند کرد، به علاوه یک Licker هم سر راه‌ تان سبز خواهد شد و یکی دیگر هم از عقب شما را غافلگیر خواهد کرد.

به همین دلیل بهتر است همین الان سر زامبی‌ ها را هدف قرار دهید تا مطمئن شوید، در ادامه حرکت‌ تان در طول راهرو مزاحمتی برای‌ تان ایجاد نمی‌ کنند – در ضمن نارنجک‌ های خود را آماده کنید تا به محض دیدن Licker ها آن‌‌ها را به طرف‌ شان پرتاب کنید، بعد از آن باید با استفاده از شات‌ گان کارشان را یک‌ سره کنید، یا می‌ توانید در همان حال که تعادل‌ شان را از دست داده‌ اند، از مگنوم استفاده کنید.
حتی می‌ توانید با نارنجک Licker اول را برای مدتی دست‌ به سر کنید و با عبور از کنار او وارد راهروی خالی پشتی شوید، پس از آن می‌ توانید از این محل نسبتا امن هر دو را هدف تیر های خود قرار دهید. بعد از آنکه مطمئن شدید، اوضاع در Lounge رو به راه است و دشمنان‌ تان مرده‌ اند، باید گلوله‌ های شاتگان را از نزدیکی ورودی راهرو بر دارید، همچنین گیاه سبزی که روی یک نیمکت است و نشان پیروزی (Trophy) را که روی یکی از میز هاست، فراموش نکنید.

با انتخاب گزینه EQUIP، جام را بررسی کنید، اگر زیر آن را نگاه کنید، کُدی را مشاهده خواهید کرد. همان کدی که برای Drug Testing Room (اتاق تست دارو نیاز داشتید). در گوشه‌ای هم یک circuit breaker می‌بینید که فعلا قادر به استفاده از آن نیستید. اما به زودی این اتفاق هم خواهد افتاد.

در طول راهروی بعدی حرکت کنید تا به پله‌ ها برسید. حالا بلافاصله به طرف راست بچرخید و سر زامبی را با شات‌گان خود متلاشی کنید. از پله‌ ها بالا بروید، باید مراقب باشید، چون زامبی دیگری از طبقه بالا پایین می‌ پرد تا خود را به شما برساند. قبل از این که بتواند از جایش بلند شود، دخلش را بیاورید.

ظاهرا اتاق بعدی محلی برای انبار کردن بعضی از اقلام است. زامبی دیگری را در این قسمت خواهید دید، پس از آن که او را نقش بر زمین کردید، چپ را نگاه کنید تا دری را ببینید. با عبور از در مقداری باروت مرغوب پیدا خواهید کرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 5 =