در بازی Shadow of Mordor بیش از ۵ میلیارد اوروک کشته شده است

بازی Shadow of Mordor

یکی از ویژگی‌های اصلی بازی Shadow of Mordor سیستم Nemesis است که می‌توان هر Uruk (حریف اصلی بازی)را ردیابی کرد که بازیکن با آن تماس می‌گیرد.

بازی Shadow of Mordor
بازی Shadow of Mordor

در بازی Shadow of Mordor بیش از ۵ میلیارد اوروک کشته شده است

میلیاردها اوروکس مجازی توسط بازیکنان که حدود ۵.۶۵ میلیارد نفر هستند، کشته شده اند. Interactive یک بازی انفجاری را نشان می دهد که نشان می دهد همه بازیکنان در همه دستگاه های مختلف PC، Xbox One و PlayStation 4 نسخه PS3 و Xbox 360 پایین تر از آن ردیابی نشده اند. ۵.۶۵ میلیارد کشته Uruk فقط شامل کسانی هستند که توسط بازیکنان کشته شده اند؛ همکاران Uruks 3/1 میلیارد را کشته اند که از این تعداد ۸/۲میلیون نفر از آنها محافظان Warchief هستند. بیش از ۷۲ میلیون بازیکن توسط اوروک کشته شدند. مرگ بازیکن در این بازی با حملات ضربتی به دست نمی آید و در واقع سیستم بازی Nemesis را تحریک می کند و باعث می شود که Uruks ارتقا یابد و قدرتمندتر شود. این، به نوبه خود، اجازه می دهد تا برخورد ها و جنگ ها در بازی بیشتر انجام شود.
بسته DLC آخر بازی، The Lord of Bright منتشر شد و به بازیکنان اجازه می دهد که به عنوان Celebrimbor بازی کنند. شاید شما در مورد بازی Middle earth: Shadow of Mordor کنجکاوید. در ادامه به داستان بازی می پردازیم.
Middle Earth: Shadow of Mordor یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی باز است که توسط Monolith Productions ساخته شده و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و XBOX One در سپتامبر ۲۰۱۴ منتشر شد و برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ در نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد. یک داستان در legendarium ایجاد شده توسط JRR Tolkien، این بازی بین وقایع هابیت و امپراتور حلقه هاست. بازیکن کنترل Talion، یک رنجر است که با wraith از لرد Celebrimbor، برای انتقام از مرگ عزیزان خود پیوندی نزدیک دارد. بازیکنان می توانند در مبارزه با اسلحه شرکت کنند و از توانایی های دشمن برای مبارزه و دستکاری آنها استفاده کنند. این بازی سیستم Nemesis را معرفی می کند که به هوش مصنوعی شخصیت های غیر قابل بازیابی کمک می کند تا اقدامات قبلی خود را علیه شخصیت بازی به یاد آورند و به همین ترتیب واکنش نشان دهند.
توسعه بازی از سال ۲۰۱۱ آغاز شد. برای ایجاد یک محیط دقیق و سازگار با کتاب های Tolkien، توسعه دهندگان با بسیاری از افراد از برادران وارنر و همچنین پیتر جکسون، مدیر امپراتور حلقه ها و فیلم هابیت مشورت نمودند. آنها همچنین از Weta Workshop، که سازنده جلوه های ویژه است، استفاده کردند. Monolith بر روی توسعه نسخه های PC، PlayStation 4 و Xbox One متمرکز بود، در حالی که توسعه بازی های PlayStation 3 و Xbox 360 به Interactive Behavior برون سپاری شد. Shadow of Mordor تحسین منتقدان را برانگیخت. جالب توجه ترین بخش آنها به مبارزه با آن، طراحی جهان باز و نظم بهم پیوسته بازی است. برخی از انتقادات در مورد داستان بازی و جنگ های رئیس بود. سایه مردر بزرگترین بازی را در یک بازی براساس جهان تالکین تعریف کرد و برای برنده شدن چندین جایزه از انتشارات بازی های ویدئویی، از جمله Game of the Year در سال ۲۰۱۵، ادامه خواهد داد. این بازی توسط محتوای قابل دانلود پس از انتشار پشتیبانی شد. سایه جنگ، در اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شد.
یکی از ویژگی‌های اصلی Shadow of Mordor، سیستم Nemesis است. در بازی می‌توان هر Uruk (حریف اصلی بازی)را ردیابی کرد که بازیکن با آن تماس می‌گیرد. این در حالی است که برای هر بازیکن generic وجود دارد که بطور دسته‌جمعی مبارزه کند و بعنوان بخشی از ارتش‌های سائورون به عنوان گلوله توپ در نظر گرفته شود. اما دربازی شروع به پی‌گیری Uruk می‌کند که هر کدام از استعدادهای قابل‌توجه را در این بازی، مانند کشتن بازیکن، یا زنده ماندن با بازیکن انجام می‌دهد. این Uruk به افسران ارتقا خواهند یافت. این رهبران به تضعیف ارتش سائورون کمک خواهند کرد، و این رهبران وردی را خواهند خواند که بر روی سلاح‌های talion نصب خواهد شد تا طرفداران بیشتری در نبرد ایجاد کنند. متناوبا، کشته شدن توسط یک رهبر باعث لغو ماموریت فعلی می‌شود و بازیکن به یک نقطه امن باز می‌گردد تا به کاوش ادامه دهد، و رهبر قدرت بیشتری به دست خواهد آورد و شکست در برخورد بعدی را دشوارتر می‌کند. اگر orcs تولید شده از برخورد با talion جان سالم به در ببرند، آن‌ها نیز ترویج خواهند شد. علاوه بر این، چنین مرگ‌هایی از طریق سرورهای آنلاین ردیابی می‌شوند، و دوستان بازیکن در خدمات شبکه مختلف از این مرگ مطلع خواهند شد و فرصتی را برای پذیرش ماموریت Vendetta و انتقام دقیق از the ارائه خواهند داد. اگر این ماموریت موفقیت‌آمیز باشد، بازی برای هر دو بازیکن اصلی و هم دوست پیروز پاداش‌هایی خواهد داد.
رهبر “اروک” دارای طیفی از نقاط قوت و ضعف است؛ آنها می تواند در مبارزه به کار گرفته شود تا بتواند به سرعت تضعیف و رهبر را شکست دهد. بازیکن می تواند از طریق یافتن اطلاعات بیشتر از طریق تخلیه و بازجویی مشخص شده توسط اوراکس به دست آورد. توانایی بهره برداری از چنین نقاط ضعف در شکست دادن رهبر، به این ترتیب با کیفیت بهتر و امتیاز بیشتری تجربه می شود. هنگامی که بازیکن توانایی نام تجاری Uruks را به دست می آورد، می تواند با استفاده از این رهبران و بخش هایی از ارتش Sauron را به طرف خود تبدیل کند. در این مرحله، بازیکن میتواند از سیستم Nemesis برای ایجاد اختلال در نیروهای اروک استفاده کند که آنها میتوانند به طور مستقیم در آن شرکت کنند و به ارتش بیشتر کمک کنند.
در بازی Shadow of Mordor داستان بازی به این شکل شروع میشود که بازیکن یک جنگل‌بان را به نام talion کنترل می‌کند که به دنبال انتقام از نیروهای سائورون بعد از خانواده‌اش، متشکل از همسر و پسرش، توسط کسانی که آن‌ها را رهبری می‌کنند، کشته می‌شوند. بازیکنان می‌توانند از طریق parkour، monsters سواری، یا دسترسی به برج‌های پنتاس که به عنوان نقاط مسافرتی سریع عمل می‌کنند، از طرق پیاده یا سواره به برج‌ها دسترسی داشته باشند. اگرچه talion در معرفی این بازی نقش مهلک برداشته است، روح لرد قادر است از قدرت خود برای زنده نگه داشتن talion استفاده کند، همراه با هدیه دادن به او روح wraith را به او هدیه می‌دهد تا انتقام او را بگیرد. ماموریت‌های این بازی ماموریت‌های اصلی داستان را دنبال می‌کنند که جستجوی talion را برای انتقام دنبال می‌کنند، ماموریت‌هایی که به دنبال گول وم به دنبال یافتن artifacts هستند که توسط ارتش‌های Celebrimbor اسیر شده و مجبور به کار برای سائورون، و quests بیشتر برای کمک به ایجاد توانایی‌های جدید برای شمشیر، کمان و خنجر هستند. این بازیکن همچنین دارای آزادی برای جستجو در اطراف موردور است، با فعالیت‌های ویژه برای جمع‌آوری گیاهان خاص یا شکار موجودات خاص، یا یافتن آثار باستانی یا آب‌بندی الفی است. با به انجام رساندن quests به عنوان skills که به بازیکن اجازه دسترسی به توانایی‌های قدرتمند را می‌دهد، و یک واحد پول بازی به نام Mirianکه بازیکن می‌تواند برای بهبود سلامت talion، قابلیت مهارت wraith، یا ایجاد شکاف جدید بر روی سلاح‌های خود استفاده کند.

بازی Shadow of Mordor
بازی Shadow of Mordor

در تمام این ماموریت‌ها، بازیکن می‌تواند در آشوب، مبارزات، و رویکردهای پنهانی درگیر شود و برخی از ماموریت‌ها به بازیکن برای تکمیل ماموریت به شیوه‌ای خاص پاداش می‌دهد. توانایی‌های جنگل‌بان talion از طریق Celebrimbor ارتقا داده می‌شود و به بازیکن اجازه می‌دهد تا با حملات ویژه بر محور مبارزه کند؛ این حملات اخیر را می توان برای کاهش زمان در زمان هدف‌گیری استفاده کرد، و یا بعدا در بازی، دشمن را به عنوان متحد of معرفی کرد. سیستم رزمی از یک سیستم زنجیره حمله استفاده می‌کند که بازیکن را قادر می‌سازد تا حرکت‌های ویژه‌ای را بعد از ساخت زنجیر به مقدار کافی بزرگ انجام دهد، مانند تخلیه فوری یک دشمن تمرکز یا انجام یک حمله متمرکز ناحیه‌ای. با سیستم رزمی، آن‌ها می‌توانند مقابله کنند و حملات را دفع کنند. Stealth یک عنصر حیاتی در برخی از ماموریت‌ها است؛ چندین ناحیه مورد توجه قرار می‌گیرند و باید حضور talion کشف شود، آژیر به صدا در می‌آید و Uruks بیشتری به تلاش برای کشتن او خواهند آمد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − شش =