معرفی و بررسی بازی Shift Happens ساخته ی جدید استودیو کلانک

بازی Shift Happens

اگر به دنبال یک بازی جالب دو نفره هستید، پیشنهاد می کنیم تا فرصت تجربه بازی Shift Happens را از دست ندهید. شما در این بازی یاد می گیرید که چطور ماموریت های مختلف را با همکاری هم به پایان برسانید. البته همه چیز همیشه در Shift Happens به همین منوال پیش نمی رود. شاید در برخی از مواقع مجبور شوید تا برای پیشروی بیشتر در بازی، به شریکتان خیانت کنید!

بازی Shift Happens
بازی Shift Happens

معرفی و بررسی بازی Shift Happens ساخته ی جدید استودیو کلانک

Shift Happens جز آن بازی های تازه ای است که  کار ساخت آن بر عهده استودیوی کلانک گیمز قرار دارد. به تازگی این استودیو تریلری تازه منتشر کرده است تا مخاطبان این بازی را در جریان زمان دقیق انتشار آن قرار دهد.

با توجه به تریلر منتشر شده، این بازی پلتفرمر دونفره در تاریخ ۲۲ فوریه یا همان ۱۸ اسفندماه  برای پی سی، ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ روانه بازار خواهد شد.

 اگر تا کنون نام Shift Happens به گوشتان نخورده است در ادامه این مقاله با ما همراه شوید تا اطلاعات کلی در مورد این بازی پلتفرمر در اختیارتان قرار دهیم و پس از آن هم به نقد و بررسی بپردازیم.

آشنایی بیشتر با بازی Shift Happens

تا کنون به این نکته فکر کرده اید که در بازی های ویدئویی به دنبال چه چیزی می گردید؟ همیشه هم قرار نیست تا به سراغ بازی های پیچیده و اکشن های عجیب و غریب برویم. گاهی از اوقات می توان با تجربه یک بازی پلتفرمر، آرامشی که در طول روز از دسته داده ایم را مجددا به دست بیاوریم. زیرا دنیای این بازی ها واقعا جذاب و دوست داشتنی است. Shift Happens جز همین بازی هاست و می تواند لحظات مفرحی را در کنار دوست، پدر، مادر و یا همسر برایتان بسازد. 

همان طور که پیشتر هم گفتیم این بازی پلتفرمر دو نفره است. بدین ترتیب شما در طول بازی با دو کاراکتر به نام های “بیزمو” و “پلام” مواجه خواهید بود. بازی از جایی جالب می شود که این دو در طی یک اتفاق ناگوار که دارای رگه هایی از طنز است، به همدیگر می چسبند. پس از آن بازی به سمت و سویی تازه کشیده می شود. پس از این اتفاق پلام و بیزمو قدرت تازه ای پیدا می کنند. در واقع آنها می توانند از قدرت یکدیگر استفاده کنند و کارهای تازه ای انجام دهند.

اگر به دنبال یک بازی جالب دو نفره هستید، پیشنهاد می کنیم تا فرصت تجربه بازی Shift Happens را از دست ندهید. شما در این بازی یاد می گیرید که چطور ماموریت های مختلف را با همکاری هم به پایان برسانید. البته همه چیز همیشه در Shift Happens به همین منوال پیش نمی رود. شاید در برخی از مواقع مجبور شوید تا برای پیشروی بیشتر در بازی، به شریکتان خیانت کنید!

به هر حال باید بگوییم که دنیای Shift Happens با مزه است و می توان زمانی را برای گذران وقت و سرگرمی به آن اختصاص داد.

تصور نکنید که Shift Happens فقط به صورت دو نفره پیش می رود. در صورتی که تمایل دارید تا بازی های پلتفرمر را تک نفره پیش ببرید هم می توانید روی دنیای Shift Happens حساب باز کنید. این بازی در بخش تک نفره هم بسیار جذاب و مفرح است. به طوری که شما می توانید در مراحل مختلف بازی لحظات طنزآمیز زیادی را پشت سر بگذارید. البته که باید اعتراف کنیم Shift Happens در بخش چند نفره جذابیت های ویژه تری دارد و سرگرم کننده تر است.

شما می توانید با تشکیل حالت همکاری چند نفره، گروهی را تشکیل دهید تا همگی به صورت حضوری به تجربه بازی مشغول شوند. کاربران می توانند در بخش چند نفره و با پشت سر گذاشتن  مراحل مختلف، برای به دست آوردن جوایز ویژه به رقابت با یکدیگر بپردازند.

اگر نظر ما را بخواهید، ما پیشنهاد می کنیم تا Shift Happens را به صورت گروهی و چند نفره تجربه کنید.

بازی Shift Happens
بازی Shift Happens

بررسی بازی Shift Happens

متاسفانه خیلی از ما همکاری کردن را یاد نگرفته ایم. این مشکل در چند سال اخیر شدت هم پیدا کرده است. در واقع از زمانی که بازی های گروهی کوچه و خیابان کنار گذاشته شد و تصمیم گرفتیم تا برای فرزندانمان کنسول بخریم تا تمام مدت در کنارمان حضور داشته باشند و نگرانی از بابت خطرات بیرونی در مورد آنها نداشته باشیم، همه چیز را بدتر هم کردیم. بدین ترتیب فرزندان ما یاد نگرفتند که چطور با کمک فردی دیگر در میان اتفاقات پیش بروند.

حالا که کنسول ها جای خود را در میان فرزندانمان باز کرده اند و موجب می شود تا آنها در محیط خانه و خانواده سرگرم شوند، بد نیست تا به دنبال بازی هایی باشیم که بتوانیم بستری را فراهم کنیم که به لطف آن فرزندانمان با مفهوم همکاری، شراکت و کارگروهی بیشتر و بهتر آشنا شوند.

Shift Happens جز آن بازی هایی است که می تواند دنیای جذابی را به روی کاربران بگشاید. این بازی نه تنها برای کودکان و نوجوانان مناسب است، بلکه می تواند لحظات مفرحی را برای بزرگسالان هم رقم می زند. اگر فرزندی دارید، می توانید با او در دنیای Shift Happens به حرکت در آیید و در کنار یکدیگر به حل معماهای مختلف بازی مشغول شوید. 

شما برای اینکه بتوانید خودتان را از دنیای عجیب بازی زنده بیرون بکشید باید تن به حل معماهای مختلف دهید. به طور کلی برای اینکه بتوانید در گیم پلی Shift Happens پیش بروید باید همکاری با هم تیمی خود را یاد بگیرید. در صورتی که نتوانید از پس این کار برآیید، باید قید پیشروی در داستان بازی را بزنید. زیرا در در این اثر تک نفره پیش رفتن هیچ معنا و مفهومی ندارد.

در این بازی مراحل ماجراجویی و فکری زیادی جای گرفته است که برای اینکه بتوانید با موفقیت از آنها رد شوید، باید تمرکز بالایی داشته باشید.

به طور کلی Shift Happens دارای ۴۰ مرحله مختلف است. شما باید به همراه هم تیمی خود در این ۴۰ مرحله حضور داشته باشید و سعی کنید تا از راز و رمز هایی که در هر بخش پنهان شده است، رونمایی کنید. فضایی که در هر مرحله از بازی با آن رو به رو هستید، متفاوت است. به طور کلی هر بخش به خوبی فضاسازی شده است و در طراحی فضا از رنگ های زنده و شاد استفاده شده است. در برخی از مراحل بازی شما در تاریکی شب در جریان هستید و گاهی اوقات هم در میان آب دریا به دنبال پرده برداری از رازهای مختلف هستید.

در نهایت باید بگوییم که Shift Happens  یک بازی ایده آل برای افرادی است که تمایل دارند تا به صورت دو یا چند نفره بازی های ویدئویی را دنبال کنند. ضمن اینکه این بازی فکری و جذاب می تواند یک وسیله خوب برای آشنا کردن فرزندانتان با مفهوم کار گروهی باشد. این بازی به آنها یاد می دهد که در زمان سرگرمی و بازی، خوب فکر و تمرکز کنند و با کمک دوستانشان به موفقیت های کوچک برسند.

Shift Happens در تاریخ ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۷ روانه بازار شده است و  از همان زمان مورد استقبال قرار گرفته است. لازم است بدانید که این بازی در  سایت استیم نمره ۹۷ را از آن خود کرده است. این نمره نشان می دهد که به هیچ عنوان با یک بازی سطحی و بی کیفیت مواجه نیستید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + هشت =