کنسرتی با مضمون بازی Skyrim در شهر لندن برگزار خواهد شد

بازی Skyrim

بازی Skyrim توانست در زمان انتشار موفقیت تجاری بسیار خوبی را بدست آورد و تنها تا ۴۸ ساعت پس از انتشار به فروش ۳.۵ میلیون نسخه ای دست پیدا کند فروش آن در ۲ روز اول عرضه به ۷ میلیون نسخه برسد.

بازی Skyrim
بازی Skyrim

 

کنسرتی با مضمون بازی Skyrim در شهر لندن برگزار خواهد شد

طی جدید ترین اخبار دنیای بازی و سرگرمی مطلع شدیم که کمپانی بتسدا قصد دارد تا در نیمه ی ماه نوامبر معادل با  اواخر ماه آبان کنسرتی را در شهر لندن  برگزار کند؛این کنسرت  Skyrim in Concert نام دارد.

بازی  The Elder Scrolls V: Skyrim یکی از آثار معروف و پرطرفدار کمپانی بتسدا می باشد و دارای موسیقی های زیبا و حماسی است که برای طرفداران این بازی بسیار خاطره انگیز هستند به همین جهت کمپانی بتسدا درصدداین برآمده که کنسرتی را با محوریت موسیقی های جذاب این بازی برگزار نماید. توضیحاتی که کمپانی مذکور در رابطه با این کنسرت داده است به این صورت می باشند: کنسرت Skyrim in Concert بر اساس ساخته ی فوق العاده ی جرمی سول برگزار می شود که طرفداران را به سفری با طعم موسیقی از جهان یکی از معروف ترین نسخه های مجموعه The Elder Scrolls خواهد برد. کنسرت مذکور به صورت زنده به واسطه ارکستر فیلارمونیک وینترهولد با همکاری گروه کر برگزار خواهد شد. قرار است کسانی که در این کنسرت شرکت کرده اند از موارد جدیدی لذت ببرند که از حماسی ترین تم های موسیقی بازی Skyrim بهره می برند، ساندترک هایی از جمله Far Horizons of Whiterun،The Streets وDragonborn در این کنسرت اجرا می شوند همینطور سورپرایز های زیادی در این کنسرت وجود دارند.

کنسرت مذکور در واقع به مناسبت عرضه بازی Skyrim Special Edition  در تاریخ ۱۶ نوامبر برابر با ۲۶ آبان ماه در سالن London Palladium اجرا خواهد شد و بلیت این کنسرت هم از تاریخ ۴ اکتبر برابر با سیزدهم مهرماه به فروش می رسد که قیمت ارزانترین بلیط معادل ۲۶.۵ پوند می باشد. بازی The Elder Scrolls V: Skyrimیک بازی در سبک نقش آفرینی جهان بازی می باشد که توسط کمپانی بتسدا ساخته و منتشر شده است. بازی Skyrim پنجمین نسخه از مجموعه The Elder Scrolls می باشد که در سال ۲۰۱۱ توسط کمپانی مذکور منتشر شده و توانسته در این سال به بهترین بازی سال از دید سایت های معروف و فعال صنعت گیم از جمله سایت گیم اسپات، تبدیل شود. داستان بازی به این صورت است که کاراکتر بازی تلاش می کند تا مانع از رخ دادن پیشگویی که در آن گفته شده پادشاه اژدهایان دنیا را نابود می سازد شود؛ این کاراکتر طی جریانات بازی در تلاش است تا پادشاه اژدهایان یعنی Alduin شکست دهد. داستان بازی مذکور ۲۰۰سال بعد از نسخه چهارم آن در جریان است.

این بازی توانست در زمان انتشار موفقیت تجاری بسیار خوبی را بدست آورد و تنها تا ۴۸ ساعت پس از انتشار به فروش ۳.۵ میلیون نسخه ای دست پیدا کند و فروش آن در ۲ روز اول عرضه به ۷ میلیون نسخه برسد. نسخه چهارم مجموعه The Elder Scrolls با نام Oblivionدر سال ۲۰۰۴ برای پلتفرم های ایکس باکس ۳۶۰ و پی سی منتشر شد و یک سال پس از آن یعنی در سال ۲۰۰۷ در قاره های اروپا،استرلیا و آمریکای شمالی برای کنسول پلی استیشن۳ عرضه شد. جریان داستان  بازی در قاره تامریل و ایالت سیرودیل آغاز می شود که از نوع دنیای آزاد می باشد. بازی مذکور دارای استاندارد های نقش آفرینی نسل سوم است؛ بازیکن این قابلیت را دارد که تا مدت زمان بسیار زیادی اتمام بازی را به تاخیر بیندازد و ماجراهای جالب دیگری را در دل دنیای بازی تجربه نماید. ماموریت های فرعی این نسخه از بازی به اندازه ای متنوع و جالب می باشند که بعضی مواقع حتی از جریانات و ماموریت های اصلی بازی هم بهتر می شوند.

بازی Skyrim
بازی Skyrim

ماموریت های فرعی گروه ها؛ مهم ترین ماموریت های جانبی این نسخه از بازی می باشند که دارای داستانی بسیار جذاب و گسترده هستند. داستان بازی از جایی آغاز می شود که کاراکتر بازی در زندان امپراطوری به هوش می آید. امپراطور یوریل سپتیم کاراکتر بازی را می شناسد و وارد سلولی می شود که او در آن زندانی شده است. امپراطور کاراکتر بازی را به نحوی آزاد می کند و به او اعتماد کامل دارد به همین جهت گردنبند خود را به او می دهد تا آن را به وارث پنهانش تحویل دهد؛ امپراطور به او می گوید که باید راهبی به نام جفری را یافته و گردنبند را نیز به او بدهد. کاراکتر بازی پس از یافتن جفری متوجه می شود که نام پسر امپراطور مارتین است و او هم یک راهب می باشد. حال که کاراکتر بازی از زندان آزاد شده، تصمیم دست خودش است که به درخواست امپراطور عمل کند یا پی داستان خود برود. سومین نسخه از این مجموعه هم با نام Morrowind شناخته می شود که با همکاری کمپانی بستدا و یوبی سافت منتشر شده است البته مجموعه  The Elder Scrolls متعلق به کمپانی بتسدا می باشد و توسط آن ساخته شده است.

 

بازی مذکور در سبک نقش آفرینی و جهان باز است و در سال۲۰۰۲ میلادی برای پلتفرم های ایکس باکس وپی سی انتشار پیدا کرده است. دومین نسخه این مجموعه هم Daggerfall نام دارد و دنباله ای بر نسخه اول یعنی آرینا  می باشد که در سال ۱۹۹۶ میلادی برای ام اس- داس توسط کمپانی بتسدا منتشر شده است. ناگفته نماند که نسخه اول این مجموعه در سال ۱۹۹۴ میلادی برای داس ساخته شده و انتشار پیدا کرده است که اولین وقایع دنیای بزرگ و خیالی تامریل بازی The Elder Scrolls در این نسخه از بازی شکل گرفت؛ داستان بازی به این صورت است که شخص بازی کننده باید ۸ قطعه چوب دستی خاـُوس را بدست آورد تا به واسطه آن ها امپراطور را از زندان چندبعدیش نجات دهد. دنیای مجموعه The Elder Scrolls  از همان ابتدا بسیار گسترده و غنی بوده است به طوری که در نسخه اول آن بیشتر از ۴۰۰ شهر،روستا، هزاران جادوی متنوع و افسون های بی شمار وجود  دارد که تمام این موارد باعث شده بودند نسخه اول این بازی در زمان خود، گام بسیار بزرگی در صنعت بازی های ویدیویی باشد و واقعا اثری قابل تحسین و ستودنی بوده که توانسته بود با دنیای وسیع و غنی که دارد، آغازی باشد برای محبوبیت عظیم این مجموعه بزرگ که هر چه بیشتر مخاطبین بازی ها ویدیویی را به سمت خود جذب نماید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − هشت =