بررسی حضور شخصیت یوشیمیتسو در بازی SoulCalibur VI PS4

بازی SoulCalibur VI PS4

داستان Soul Edge شمشیر جادویی بازی SoulCalibur VI PS4  از همین داستان های جذابه. خاصیت اسرار آمیز این شمشیر هر قهرمانی رو به سمت خودش می کشونه و دست هر کسی که بیافته با توجه به قدرت های اون شخص و نحوه مبارزه اش تغییر می کنه.

بازی SoulCalibur VI PS4
بازی SoulCalibur VI PS4

کمی از داستان بازی SoulCalibur VI
قدرت های جادویی و سلاح های اسرار آمیز در سراسر تاریخ، داستان ها و افسانه هایی رو روایت می کنن که برای شنوده ها و خواننده هاشون جذابیت و هیجان خاصی رو ایجاد می کنه. داستان Soul Edge شمشیر جادویی بازی SoulCalibur VI PS4 ، از همین داستان های جذابه. خاصیت اسرار آمیز این شمشیر هر قهرمانی رو به سمت خودش می کشونه و دست هر کسی که بیافته با توجه به قدرت های اون شخص و نحوه مبارزه اش تغییر می کنه.
حالا تو یه اتفاق Soul Edge به دست Cervantes دزد دریایی میافته. Cervantes قدرت اینو داره با هر دو دست شمشیر بزنه. پس شمشیر به دو قسمت میشه و Cervantes در مبارزه هاش از اون استفاده می کنه. غافل از اینکه نیروی شیطانی که تو شمشیر وجود داره اونو به انسانی قسی القلب تبدیل می کنه و برای قدرت بیشتر حاضر میشه که دست به قتل های زیادی بزنه و روح اون ها رو تسخیر کنه.
بعد از این همه جنگ و خونریزی و قتل، Hephaestus خدای صنعتگران و هنرمندان تصمیم می گیره برای مقابله با شمشیر و Cervantes کسی رو به مبارزه با اون ها بفرسته. Sophitia که جنگجوی زن و پر قدرت بازی که چندین سال به دنبال Soul Edge بوده، از طرف Hephaestus دستور می گیره که با Cervantes مبارزه کنه؛ تو این مبارزه Cervantes کشته میشه، یکی از شمشیر ها نابود میشه و نیمه دوم شمشیر گم میشه.
با این اتفاق آرزوی نابودی شمشیر شیطانی ناکام می مونه. تا اینکه Siegfried شوالیه نیمه دیوانه شمشیر رو پیدا می کنه و دوباره قدرت شیطانی اونو به کار می بره. شمشیر، Siegfried رو به Nightmare تبدیل میکنه که شبها به کارهای اهریمنی دست میزنه. حالا که شمشیر پیدا شده و همه از وجود اون باخبر هستن؛ دنبالش می گردن تا تصاحبش کنن و از قدرت اسرار آمیز اون برای رسیدن به اهدافشون استفاده کنن بازی SoulCalibur VI ادامه این داستان رو روایت می کنه که دو گروه به دنبال شمشیر Soul Edge هستن. یه گروه برای استفاده از اون برای رسیدن به اهدافشون و گروه دیگه برای نابودی اون و نجات دنیا از شر نیروهای شیطانیش.

اسرار بازی SoulCalibur VI PS4
همیشه بازیکن ها و طرفداران بازی دوست دارن از روند ساخت بازی هایی که دوست دارن اطلاعاتی داشته باشن.از موضوع داستان و نوع شخصیت های بازی گرفته تا صحنه های مهیج و روش بازی همه از دغدغه های دوستداران بازیه. معمولا این اخبار رو خود شرکت ها و استودیوها در قالب تیزرها و اخبار رسمی در سایتشون اعلام می کنن ولی خیلی اوقات پیش میاد که این خبرها از منابع نامعلوم به بیرون درز پیدا می کنه و در دسترس علاقمندان قرار می گیره.
قبلا از طرف شرکت Bandai Namuko خبرهای رسمی درباره بازی SoulCalibur VI منتشر شده بود. در این اخبار اومده بود که Geralt که از شخصیت های اصلی بازی اکشن نقش آفرینی Witcher هستش رو به جمع شخصیت های این بازی آوردن. البته در خبرهای رسمی از بازی SoulCalibur VI درباره شخصیت های دیگه این بازی اطلاعاتی در دسترس علاقمندان قرار گرفته.

بازی SoulCalibur VI PS4
بازی SoulCalibur VI PS4

با ادامه مقاله بررسی حضور شخصیت یوشیمیتسو در بازی SoulCalibur VI PS4 همراه باشید

Maxi که از شخصیتهای محبوب این بازی هستش و در اکثر نسخه ها به عنوان جنگجوی رزمی کار حضور داشته، در این قسمت بازی هم با نانچیکوی معروفش، Fatibalm ، هنر نمایی می کنه. همچنین Siegfried که در نسخه های قبلی با مهارت های بی نظیرش در شمشیر بازی نقش آفرینی می کرد، در این نسخه از بازی هم حضور داره. همینطور اعلام شده که این بازی روی پلتفرم های PS4، Xbox 1 و PC اجرا میشه اما تاریخ انتشار بازی SoulCalibur VI رو اعلام نکردن.
حالا این روزها خبرهایی از بازی SoulCalibur VI منتشر شده که مستقیم از طرف سازندگان این بازی نبوده. تریلر جدیدی از این بازی روی صفحه رسمی پلی استیشن پخش شده که مسئولان صفحه خیلی زود اونو پاک کردن ولی قبل از برداشتن این تیزر از روی صفحه، چند کاربر اونو دانلود کردن و در فضای مجازی پخشش کردن. این مساله برای دست اندر کاران ساخت بازی SoulCalibur VI در شرکت سازنده Bandai Namuko اون خوشایند نبوده ولی دوستدران بازی از اون خیلی استقبال کردن.
محتوای این تیزر تبلیغاتی درباره شخصیت Yoshimitsu، نینجای معروف بازی Tekken، و حضورش در این نسخه از بازی SoulCalibur هستش. در این تیزر Yoshimitsu با ظاهری جذاب تر از همیشه حضور داره ولی دوستداران این شخصیت و مبارزه های اون باید تا انتشار بازی صبر کنن. با جمع بندی خبرهای رسمی و غیر رسمی میشه حدس زد که شخصیت های Yoshimitsu و Maxi و Siegfried و Geralt در این بازی حضور دارن.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × چهار =