بازی Star Wars به مناسبت روز جنگ ستارگان

امروزه در تمامی دنیا علم و تکنولوژی سبب شده تا انسان‌ ها شاهد تغییرات گسترده‌ای در تمام زمینه‌ها باشند. صنایع مختلفی که همه روزه از این علم در جهت بهبود محصولات و تولیدات خود بهره برده و همه روزه یک محصول باکیفیت را به بازار هدف خود عرضه می‌ کنند. یکی از مهم ترین صنایعی که امروزه با مردم به خصوص قشر جوان به شدت درگیر می‌ باشد، صنعت جذاب و مهیج بازی‌ های رایانه‌ ای است.

صنعتی با قدمتی زیاد که توانسته امروزه با شکل و ظاهری زیبا به جایگاه ارزشمندی در جهان هستی دست پیدا کند. جایگاهی که بیش از هر چیزی متاثر از مخاطبان و کاربران خود در سراسر دنیاست. مخاطبانی که با نظرات و انتقادات خود توانسته‌ اند در گسترش و پیشرفت همه جانبه صنعت بازی‌های رایانه‌ای بسیار تاثیرگذار باشند.

همانطور که بیان شد این صنعت در طول تاریخ دستخوش تغییرات بسیار گسترده‌ای شده و از یک جایگاه سنتی به مقامی ویژه و سودآور در جهان تبدیل شده است. شاید کمتر گیمری در زمان گذشته انتظار این چنینی تحولات وسیعی را در عرصه محتوا و ظاهر بازی‌ های رایانه‌ای داشت. این صنعت امروزه اهداف بسیار متنوعی را دنبال می‌ کند.

اهدافی که در جهت رسیدن به سهامی گسترده برای شرکت‌ های تولید کننده از هیچ چیزی دریغ نمی‌کنند. امروزه این صنعت با تعاملات گسترده خود توانسته به شاخ و برگ بسیار زیادی دست پیدا کند. شاخ و برگی که با نفوذ در عرصه‌های دیگر، سبب پیشرفت دوجانبه‌ای برای هر دو صنعت شده‌ اند.

یکی از صنایع اصلی درگیر در بازی‌های رایانه‌ای که امروزه توانسته به شدت با آن ارتباطات متقابلی را برقرار سازد، صنعت سینما و فیلم‌ های وابسته به آن است. این موضوع سبب شده تا هم در حوزه شخصیت‌ ها و کاراکتر های بازی‌ های رایانه‌ ای و هم تجهیزات و امکانات خاص درگیر در بازی‌ ها شاهد یک سری اتفاقات فوق‌ العاده جذاب و مهیج باشیم.

کاراکترهایی که با جابجایی در بازی‌های رایانه‌ای و فیلم‌های سینمایی توانسته‌اند به شدت در بین طرفداران هر دو حوزه محبوب شوند و اثر این محبوبیت به خوبی در میزان درآمدهای ناشی از فروش آن‌ها خود را نشان دهد. یکی از بازی‌های پلی استیشن ۴ فوق‌ العاده جذابی که با برگرفتن از ایده فوق توانسته به یکی از ماندگارترین بازی‌های مهیج در این حوزه تبدیل شود، بازی جنگ ستارگان است. یک بازی با سبکی اکشن و فوق‌العاده جذاب که همواره مشتاقان و طرفداران زیادی را در سراسر دنیا با سلیقه‌های مختلف به خود جذب کرده است.

بازی 4 Star Wars به مناسبت روز جنگ ستارگان

این بازی در قالب مجموعه‌ ها و سری‌ های مختلف توسط شرکت معتبر الکترونیک آرتز منتشر شده است. نسخه‌ هایی که هر کدام با بهبود نسخه‌های قبلی توانسته‌ اند یک بازی کامل و رویایی را از خود به جای بگذارند. البته با توجه به سابقه درخشان شرکت سازنده این بازی در تولید این چنین بازی‌هایی، انتظار محصولاتی غیر از این کیفیت نیز نمی‌ رود.

این بازی برای طرفداران خود در تاریخ چهار می یک خبر فوق‌ العاده جذاب دارد و آن وجود تخفیف برای تهیه محصولات این بازی است. این بازی با داشتن حدود پنجاه اثر مرتبط با خود از جمله فیلم و بازی‌ های مختلف توانسته به یکی از خاص‌ ترین بازی‌ های جهان تبدیل شود.

روز چهار می که با عنوان روز جنگ ستارگان از آن نام برده می‌‌شود، توسط شرکت‌ های مختلف فروش بازی‌ های رایانه‌ ای این اقدام صورت می‌گیرد که شما می‌توانید محصولات مورد علاقه خود که مرتبط با بازی جنگ Star wars می‌ باشد را با تخفیفی عالی خریداری کنید. این تخفیف‌ها برای دارندگان کنسول بازی PlayStation ۴ در فروشگاه این شرکت نیز قابل عرضه می‌باشد.
این بازی با بهره‌گیری از داستانی شگفت‌ انگیز سبب شده تا مخاطبان و کاربران آن هیچ گاه از این بازی مهیج احساس خستگی نکنند و بی‌ انگیزگی به آن‌ ها راه پیدا نکند. گرافیکی فوق‌ العاده که توانسته صحنه‌ های اکشن این بازی را همچون یک فیلم سینمایی جذاب به شما نمایش دهد.

کیفیتی که هم در صدا و هم در تصویر این بازی به خوبی نمایان است. خلق جزییات دقیق و خارق‌ العاده توانسته در طول بازی، گیمر را بیش از حد هیجان‌زده و شگفت‌ زده کند. نکته مشهود دیگر در این بازی که از نقاط قوت اصلی این بازی مهیج برشمرده می‌ شود، داستانی گیرا و مفهومی در این بازی است. بسیاری از بازی‌ های رایانه‌ ای با داستان‌های بسیار گنگ خود و بعضی دیگر با سادگی بیش از حد در طراحی داستان بازی، سبب از دست دادن اعتماد گیمرها می‌شوند. اما این بازی با رعایت جانب اعتدال توانسته همواره رضایت مخاطبان خود را جلب کند. عمر طولانی این بازی و تولید انواع محصولات مرتبط با آن در طول این دوره، دلیلی بر ادعاهای فوق است.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 5 =