بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 از شخصیت کنت دوکو میزبانی کرد

بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 از شخصیت کنت دوکو میزبانی کرد

بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 از شخصیت کنت دوکو میزبانی کرد

کمپانی الکترونیک آرتز که سازنده بازی star wars battlefront 2می باشد خبر از اضافه شدن کاراکتر کنت دوکو رادر تاریخ سه بهمن منتشر کرده است. این کاراکتر حمله های مرگبار را به انجام خواهد رساند. او همچنین مهارت بالاتری را برای مسدود نمودن ضربه ها به نسبت دیگر کاراکترها را دارا می باشد. اما آن ها از نظری داشتن استقامت ضعیف تر از سایر شخصیت می باشندو در انحراف گلوله هایی که دشمن ها پرتاب می کنند چندان قوی عمل نخواهند کرد.
اولین مهارت منحصر به فردی که دوکو آن را دارا می باشد lightning stun نام خواهد داشت که دوکو با استفاده کردن از آن اجازه دارد دشمن ها را به زمین بزند. مهارت بعدی آن expose weakness می باشد که کاراکتر با بهره گرفتن از آن می تواند از سرعت دشمن های خود بکاهد و میزان ضربه های که استفاده می کند را افزایش دهد تا دشمن های خود را هرچه سریع تر از میان بردارد. این مهارت شامل استثنایی نیز می باشد.
و آن به این گونه می باشد که که اگر برای کسی استفاده شود که فاصله چندانی با مرگ ندارد این مهارت دوباره تقویت پیدا خواهد کرد و بازیکن قادر خواهد بود که مجددا از آن بهره بگیرد. قابلیت آخر او duelist می باشدکه با استفاده از بازیکن می تواند شمشیر لیزری دوکو را هرچه سریع تر حرکت دهد و همچنین ضربه ها را با قدرت بیشتری به دشمن های خود وارد نماید. همچنین کنت دوکونیز مانند تمامی کاراکترهایی که در بازی  ۴ PlayStation حضور دارند لباس های زیادی را دارا می باشد و بازیکن مجازبه استفاده کردن از آن ها خواهد بود.

بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 از شخصیت کنت دوکو میزبانی کرد
بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 از شخصیت کنت دوکو میزبانی کرد

نخستین پوسته او dark ritual appearance نام دارد که در ده بهمن به star wars battlefront 2 افزوده شده است. پوسته بعدی او همچنین در ماه فوریه معرفی خواهد شد. آپدیت بازی حالت های تازه ای را به سیاره geonosis خواهد افزود که با استفاده از آن بازیکن ها در فضاهایی کوچک تر اما با هیاهویی بیشتر به نبرد کردن مشغول خواهند شد. همچنین سازنده بازی نیز خبری از اضافه شدن کاراکتر آناکین اسکای واکر را داده است.
همچنین او افزوده است که حالتی نیز به تازگی به بازی افزوده خواهد شد که بازیکن ها با استفاده از آن قادر خواهند بود که با به تصرف در آوردن نقطه های مورد نظر بر روی نقشه بردن میدان باشند. داستان بازی درباره ی یکی از سربازها می باشد.که نام او آیدن ورسیو می باشد.شخصیت پردازی این بازی ایکس باکس و پلی استیشن چندان چنگی به دل نخواهد زد و شما در پیش بردن روند بازی با شخصیت هایی مواجه خواهید شد .

بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 از شخصیت کنت دوکو میزبانی کرد
بازی Star Wars Battlefront 2 PS4 از شخصیت کنت دوکو میزبانی کرد

که داستان زندگی و اتفاق هایی که برایشان رخ خواهد داد برای شما اهمیتی نخواهد داشت.همچنین کاراکترهایی از گذشته در بازی حضور خواهند داشت که موجب رنجش بازیکن ها خواهد شد. از نظر گیم پلی بازی نیز می توان گفت که مبارزهایی که در هوا انجام می شوند هم از نظر مولتی پلیر و هم از نظر سینگل پلیر بسیار خوب طراحی شده اند.حرکت کردن دربین قسمت های تکه شده فلزی و پرتاب کردن گلوله و مانور دادن در دل آسمان ها در محیط گرافیکی شگفت انگیز و خیره کننده لذت بسیاری را برای بازیکن ها به ارمغان خواهد آورد.
همچنین بازیکن ها در بخش هایی از مرحله های بازی ماموریت های گوناگونی را در وسیله های پروازی متنوعی به انجام خواهند رساند. هریک از ماموریت های بازی حال و هوای منحصر به فردی را برای بازیکن رقم خواهد زدو مانع از این خواهد شد که روند بازی برای بازیکن تکراری شود. در حقیقت می شود گفت که گیم پلی بازی در بخش های مرتبط با سفینه های فضایی بسیار خوب طراحی شده است.
و این بخش به نقطه ای مثبت در بازی تبدیل خواهد شدگرچه انیمیشن های نابود کننده بسیار ساده طراحی پیدا کرده است.اما با توجه به نقاط مثبت زیادی که دراین مرحله از بازی وجود دارد این موضوع چندان اهمیتی نخواهد داشت. گیم پلی را در کل می توان به برخورد کردن با دشمن های تازه ؛پرتاب گلوله به طرف آن ها و پیش بردن بازی توسط کاراکترهای بازی خلاصه کرد. خلاقیت سازندهای بازی نسبت به نسخه های پیشین در آن جایی ظهور پیدا می کند.
که بازیکن برای دفاع کردن از یک شخصیت چندین نفر را از پا در بیاورد. دشمن های بازی همچنین با استفاده از چندین شیوه ساده به طرف شما حمله ور خواهد شد و درجه های دشواری متنوع تاثیری بر براین موضوع نخواهد داشت.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + 6 =