سیستم مورد نیاز بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اعلام شد

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

هنگامی که خبر عرضه این بازی منتشر شد دوست داران بازی‌های علمی تخیلی بسیار هیجان زده شدند. طبق اخبار رسمی منتشر شده توسط سازندگان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order  در تاریخ ۲۴ آبان ماه امسال منتشر می‌شود.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

سیستم مورد نیاز بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اعلام شد

سری فیلم‌های استار وارز سال‌هاست در میان محبوب‌ترین فیلم‌های ژانر علمی تخیلی قرار دارند. مجموعه فیلم‌هایی که اولین نسخه از آن در سال ۱۹۷۷ منتشر شد و محبوبیت آن در دهه هشتاد میلادی اوج گرفت. قطعاً می دانید که بازی‌های ویدیویی بسیاری نیز از روی این مجموعه ساخته شده است؛ اما احتمالاً همه آن‌ها بازی چیزی که قرار است در  Fallen Order  با آن برخورد کنیم متفاوت می‌باشند.

این بازی جدیدترین عنوانی است که قرار است منتشر شود. بازی‌های مربوط به استار وارز همواره فراز و نشیب‌های زیادی را تحمل کرده‌اند و با قاطعیت نمی‌توان بازی‌های مربوط به این مجموعه را تماماً خوب و یا کاملاً ضعیف قلمداد کرد چرا که درمیان بازی‌های ویدیویی که از این مجموعه اقتباس شده‌اند، بازی‌های خوب و بد زیادی به چشم می‌خورند که قضاوت را مشکل می‌کنند.

هنگامی که خبر عرضه این بازی منتشر شد دوست داران بازی‌های علمی تخیلی بسیار هیجان زده شدند. طبق اخبار رسمی منتشر شده توسط سازندگان بازی Fallen Order  در تاریخ ۲۴ آبان ماه امسال منتشر می‌شود.

گفته شده است که این بازی برای کامپیوترهای خانگی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس خواهد بود. یکی از اخباری که این بازی به خود اختصاص داده و صحبت‌های بسیاری پیرامون آن انجام گرفته است، خبر سیستم پیشنهادی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order  می‌باشد. در ادامه با جزییات این خبر همراه ما باشید.

طبق چیزی که به عنوان سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهادی این بازی به دست علاقه مندان رسیده است بسیاری از کامپیوترها توانایی اجرای این بازی را خواهند داشت که این موضوع موجب رضایت بسیاری از کاربران شده است. با توجه به گفته‌ها شما برای اجرای این بازی باید از طریق لانچر اوریجین اقدام کنید.

این بازی توسط استودیوی ریسپاون ساخته شده است. باید دید که آیا این بازی در حد و اندازه‌های محبوبیت سری استار وارز می‌باشد یا قرار است با بازی بسیار معمولی برخورد کنیم. گفته می‌شود هنگامی که این استودیو پیشنهاد ساخت این بازی را به کمپانی الکترونیک آرتز داده بود، این شرکت مخالفت خود را ابراز داشته بود. اما پس از مدتی و عرضه یک نسخه اولیه از این بازی به کمپانی، این شرکت نظر خود را تغییر داده و موافقت خود با ساخت این بازی را اعلام داشته است.

بازی‌هایی که اخیراً از مجموعه استار وارز اقتباس شده‌اند عمدتاً به صورت آنلاین بوده و دیده نشده که یک بازی داستان محور برای این مجموعه ساخته شود. با توجه به داستان قوی که فیلم‌های استار وارز دارا هستند کار برای سازندگان این بازی بسیار مشکل خواهد بود.

حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

 • سیستم عامل: ویندوز ۷، ۸.۱ و ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی
 • پردازنده: ای‌ام‌دیFX-6100 یا اینتل i3-3220
 • حافظه رم: هشت گیگابایت
 • کارت گرافیک:Radeon HD 7750 یا GeForce GTX 650
 • دایرکت ایکس: دایرکت ایکس ۱۱
 • فضای مورد نیاز: ۵۵ گیگابایت

سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

 • سیستم عامل:ویندوز ۷، ۸.۱ و ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی
 • پردازنده: ای‌ام‌دیRyzen 7 1700 یا اینتل i7-6700K
 • حافظه رم: ۱۶ گیگابایت
 • کارت گرافیک:RX Vega 56 یا GTX 1070
 • دایرکت ایکس:دایرکت ایکس ۱۱
 • فضای مورد نیاز: ۵۵ گیگابایت
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order
بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

با توجه به اطلاعاتی که بالاتر مشاهده کردید اختلاف فاحشی میان رم مورد نیاز و میزان حافظه رم پیشنهادی مشاهده می‌شود که موجب تعجب بسیاری از افراد شده است. هنوز علت چنین اختلافی مشخص نشده است و باید تا زمان انتشار بازی صبر کرد و دید نکته این موضوع کجاست.

لازم به ذکر است که دارندگان سرویس اوریجین اکسس می‌توانند قبل از عرضه رسمی این بازی ۱۰ ساعت تجربه بازی را به عنوان تست داشته بشند. همچنین برای کاربران اوریجین اکسس پریمیر نیز قابلیتی در نظر گرفته شده است که می‌توان بازی Star Wars Jedi: Fallen Order  را به صورت رایگان دریافت کرد که پیشنهاد بسیار وسوسه انگیزی به شمار می‌آید.

همانطور که بالاتر نیز ذکر شد این بازی در تاریخ ۲۴ آبان ماه برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد. باید صبور بود تا نتیجه کار استودیو ریسپاون مشخص شود. استودیویی که بازی‌هایی همچون تایتان فال و ایپکس در کارنامه آن مشاهده می‌شوند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 6 =