شخصیت های بازی Street Fighter یکی از محبوب ترین های دنیای بازی ها هستند

بازی Street Fighter

اگر از بازی بازان قدیمی باشید، حتما با سری بازی های جذاب بازی Street Fighter  هم آشنایی دارید. این سری بازی ها همواره مورد توجه مخاطبان و علاقمندان قرار دارند. “استودیوی کپ کام” به عنوان سازنده این بازی به خوبی می داند که برای درخشش هر چه بیشتر این سری بازی چه قدم هایی بردارد.

بازی Street Fighter
شخصیت های بازی Street Fighter

شخصیت های بازی Street Fighter یکی از محبوب ترین های دنیای بازی ها هستند

کاراکترها و قهرمانان زیادی از زمان های گذشته با ما همراه بوده اند. همان هایی که در دوران کودکی و نوجوانی لحاظاتمان را در کنارشان سپری می کردیم. کمپانی های بازی ساز همواره به وجود کاراکترها و قهرمانان در بازی ها توجه دارند و سعی می کنند تا با اضافه کردن چهره های تازه و البته دوست داشتنی گامی موثر برای محبوب تر کردن عنوان مورد نظر بردارند. به همین دلیل است که در سال های گذشته شخصیت ها و کاراکترهای محبوبی شکل مانند شخصیت های بازی Street Fighter گرفته است.

المان های زیادی وجود دارد که می تواند بر محوبیت یک بازی ویدئویی اثر داشته باشد. به عنوان مثال اگر یک نسخه تازه از سری بازی ساخته شود، گیمرها استقبال بهتری از ان خواهند کرد. زیرا پیشینه ای از این بازی می دانند و می توانند با ذهنی بازتر به سراغ نسخه تازه بروند. البته این را هم بگوییم که داشتن پیشینه برای معرفی اولیه یک عنوان لازم و ضروری است. زیرا تا کنون بازی های زیادی هم وجود داشته اند که بدون وجود پیشینه در بین مخاطبان شناخته شده اند. به نظر شما علت چیست؟ بدون شکل کیفیت و محتوای قابل قبول این بازی ها موجب شناخته شدن سریع آنها شده است.

حالا در برخی از مواقع کمپانی سازنده با در نظر گرفتن پیشینه بازی دست به عملکردی تازه می زند که می تواند تا حدودی میزان فروش بازی مورد نظر را تضمین کند. استفاده از کاراکترهای قدیمی و البته محبوب در نسخه های تازه بازی می تواند به عنوان یک راه میانبر عمل کند که می توان با تکیه بر ان زودتر از زمان مقرر به محوبیت و موفقیت رسید.

اگر از بازی بازان قدیمی باشید، حتما با سری بازی های جذاب بازی Street Fighter  هم آشنایی دارید. این سری بازی ها همواره مورد توجه مخاطبان و علاقمندان قرار دارند. “استودیوی کپ کام” به عنوان سازنده این بازی به خوبی می داند که برای درخشش هر چه بیشتر این سری بازی چه قدم هایی بردارد.

همان طور که می دانید به تازگی Street Fighter 5 روانه بازار شده است. استودیوی کپ کام قصد دارد تا در این نسخه تازه از جذابیت های نسخه گذشته کمک بگیرد. بنا بر اخبار منتشر شده، قرار شده است تا “وگا” که از محبوب ترین شخصیت های این سری بازی به حساب می آید، به Street Fighter 5 اضافه شود. گویا تیم سازنده برنامه های ویژه ای برای این نسخه تازه دارد. زیرا نه تنها وگا به این نسخه اضافه می شود، بلکه صحبت از شخصیت های دیگری از جمله “کن” و “ریو” هم به میان آمده است.

در ادامه مقاله می توانید صحبت های استودیوی کپ کام را در خصوص اضافه شدن شخصیت وگا را بخوانید:

“افرادی که Street Fighter 2 را بازی کرده اند، به خوبی با شخصیت وگا آشنایی دارند. این کاراکتر ویژگی ها و اعتقادات خاص خودش را دارد که این ویژگی ها به شدت او را جذاب کرد. وگا معتقد است چیزی که موجب جذابیت و زیبایی یک انسان می شود، قدرت اوست. او دارای قدرت منحصر به فردی است و معتقد است که تنها خودش از زیبایی بی نظیری برخوردار است. وگا ماسکی به صورت دارد که از آن برای محافظت از صورتش در مبارزات استفاده می کند. این ماسک موجب عذاب دشمنان می شود و وگا این موضوع را به خوبی درک کرده است.

وگا سال های زیادی را به تمرین و آموزش سپری کرده است. او در دوران ناجوانی فنون نینجا را فرا گرفته است و به جایگاه امروزی اش رسیده است. وگا حالا به خاطر مهارت بالایش به عنوان یکی از ۴ رئیس انجمن خلاف کاران انتخاب شده است.

اگر پس از تجربه بازی Street Fighter 2 به وگا علاقمند شده اید، حالا می توانید او را مجددا در  Street Fighter 5 ببینید. او با شکل و شمایلی تازه به نسخه تازه بازی پا گذاشته است تا طرفدارانش را غافلگیر کند. افرادی که با وگا آشنایی دارند، به خوبی می دانند که خصوصیت بارز و اصلی او سرعت بالایش است. او می تواند با تکیه به همین سرعت به دو حالت در مبارزات شرکت کند. شما می توایند وگا را با پنجه و بی پنجه در میدان نبرد ببینید.

ما مطمئن هستیم که خصوصیات تازه وگا در مبارزات به شدت گیمرها را غافلگیر خواهد کرد. در صورتی که تمایلی به مبارزات با پنجه وگا نداشته باشید، می توانید پنجه های وگا را برای مدتی غیر فعال کنید و به سراغ قابلیت های تازه ای بروید که برای این کاراکتر در نظر گرفته شده است. حالا وگا می تواند با توانمندی های تازه اش، فنون زیادی را روی دشمنان پیاده کند.

البته این راه هم بدانید که برای رسیدن به موفقیت در مبارزات باید تمهیدات خاص داشته باشید. تصور نکنید که تنها مبارزات بدون پنجه تعیین کننده پیروزی خواهد بود. برای اینکه بتوانید به موفقیت برسید، باید ترکیبی درست از مبارزات بی پنجه و با پنجه بچینید. در حقیقت باید از دو حالت مبارزه به طور هم زمان استفاده کنید. جا به جایی در حالت های مختلف مبارزه بستری را فراهم کرده است تا بتوانید از کمبوهای مختلف استفاده کنید.

قبل از اینکه با وگا به میدان مبارزه بروید، باید نکته ای را بدانید. در صورتی که پنجه های وگا در طول مبارزه به زمین بیفتد، فرصت را از دست خواهید داد و به هیچ عنوان نمی توانید دوباره آن را به دست اورید. به همین خاطر بهتر است پیش از اینکه به میدان مبارزه بروید، اطلاعات جامعی در خصوص مبارزه بدون پنجه به دست آورید. زیرا در صورت عدم آگاهی، باید با آغوش باز شکست را پذیرا باشید!

وگا می تواند گیمرهایی که به حرکات چالشی و حقه برانگیز علاقه دارند را به شدت هیجان زده و غافلگیر کند. این دست از کاربران می توانند با تلفیق حرکات بی پنجه و با پنجه از قابلیت های فوق العاده وگا لذت ببرند.”

آشنایی با حرکات قدرتی وگا

  • در صورتی که بخواهید در برابر حملا دشمنان از خودتان دفاع کنید، باید به سراغ حرکت V-Skill بروید. این قابلیت به شما کمک می کند تا با ضد حمله ای سریع دشمنتان را غافلگیر کنید!
  • حرکت V-Trigger موجب پرتاب تیر به سمت دشمن می شود. در صورتی که تیر به دشمن برخورد کند، وگا می تواند با ضربات پشت سر هم میزان آسیب پذیری دشمن را افزایش دهد. این قابلیت در مبارزات زمینی و هوایی قابل اجرا است. در صورتی که قصد داشته باشید که کمبوهای خود را طولانی تر از حد معمول کنید هم می توانید به سراغ V-Trigger بروید.

در انتها باید بگوییم که کپ کام سورپرایز ویژه ای را برای بازیکنانی در نظر گرفته است که در “رویداد گیمزکام” حضور داشته اند. این دسته از مخاطبان می توانند پیش از سایر گیمرها بازی Street Fighter 5 را در حضور وگا تجربه کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − 9 =