بازی Super Smash Bros Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت دوم)

بازی Super Smash Bros Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت دوم)


بازی
 Super Smash Bros Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت دوم)

روش ۲ : حالت کلاسیک (Classic Mode)
در حال حاضر ، این روش اسپویل به نظر می رسد ، اما یکی از کاربران ردیت (Reddit) جدول بسیار مفیدی ارائه کرده که اگر می خواهید از این روش برای افزایش سرعت استفاده کنید و به هدف نهایی برسید ، می توانید از آن جدول کمک بگیرید .
اما اگر می خواهید از حرکات خودتان استفاده کنید و با سرعتی متناسب پیش روید ، به آن جدول نگاه نکنید ، اما بدون اغراق ، آن جدول بهترین منبع برای باز کردن قفل شخصیت ها است.
اساساً، شخصیتی که قفل آن باز می شود براساس شخصیتی که توسط آن حالت کلاسیک را بازی Playsation می کنید ، از پیش تعیین شده است.

بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت دوم)
بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت دوم)

این روش بسیار سریع تر از دنیای نور است ، به خصوص اگر بخواهید فهرست خود را از شخصیت هایی که به آن ها علاقه دارید ، تهیه کنید.
روش ۳: رویکرد چالش گر
یکی از موارد اضافه شده به نسخه Super Smash Bros Ultimate حالت رویکرد چالش گر می باشد ، که به عنوان نماد کوچکی در پایین و سمت راست بازی ها و بخش های دیگر ظاهر می شود.
در نهایت اگر یک بار قفل چند شخصیت را باز کردید و چند ساعت را صرف بازی پلی استیشن کردید ، اعلانی دریافت خواهید کرد.
رویکرد چالش گر همچنین روشی برای صرفه جویی زمان به شمار می رود.
اغلب اوقات (مگر اینکه شما حرفه ای باشید) چالش های زیاد با حملات خود شما را غافلگیر خواهند کرد و شما را به عقب و به منوی اصلی باز خواهند گرداند.
رویکرد چالش گر به شما اجازه می دهد تا بلافاصله به مسابقه بازگردید که می توانید شخصیتی که می خواهید با آن بازی کنید را انتخاب کنید.
این بدان معناست که می توانید شخصیت اصلی خودتان را انتخاب کنید و از جنگجویی که شما را ترسانده ، انتقام بگیرید. همچنین ، روشی عالی برای مقابله با تصادفات احتمالی در بازی های قبلی است ، اما همیشه زمانی که به آن نیاز پیدا می کنید، آماده نخواهد بود.

بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت دوم)
بازی Super Smash Bros. Ultimate راهنمای: چگونه قفل تمامی شخصیت ها را باز کنیم؟ (قسمت دوم)


روش ۴: با سیستم بازی کنید
به جز اینکه می توانید بازی Playstation 4 را به سادگی با دوستانتان انجام دهید و اجازه دهید قفل شخصیت ها به صورت طبیعی و خودکار باز شود، هیچ ابزار مستقیم دیگری برای رسیدن به جنگجویان جدید وجود ندارد.
با این حال، روش دیگری وجود دارد که بازی کردن با سیستم است و می توانید به طور آنلاین انجام می شود.
اما باید هشدار دهیم که این روش به نوعی خراب کردن سرگرمی است.
اگر بخواهید لیست خود را سریع تر کامل کنید ، باید تا زمان مبارزه با چالش گر جدید صبر کنید.
زمانی که یک مبارزه را کامل کردید و به منوی اصلی باز گشتید، می توانید به راحتی دکمه Home  را در سوییچ فشار دهید ، سپس X را فشرده و نزدیک شدن به نرم افزار را انتخاب کنید.
پشتیبان گیری بازی پلی استیشن ۴ را بوت کرده و وارد مبارزه Smash شوید.
مجموعه قوانینی که بیان می کنید باید این مسابقه را با بیشترین سرعت ممکن انجام دهید را درک کنید و سپس هر مرحله را به سرعت انجام داده و هر حریف را با یک یا دو حمله از بین ببرید.
به قسمت صفحه نتایج بروید و رویکرد چالشگر دیگری را با شخصیت دیگر انتخاب کنید ، این شخصیت باید با شخصیت قبلی متفاوت باشد.
صرف نظر از برد یا باخت ، دوست جدید شما در حالت رویکرد چالشگر ذخیره می شود تا هر وقت دوست داشتید دوباره با او مبارزه کنید.
به این کار ادامه دهید و در مدت زمان کوتاهی تمامی ۷۴ جنگجو را آزاد کنید.
روش آخر: آن DLC را دریافت کنید
روش هایی که در بالا ارائه شد باعث می شود به ۷۴ جنگجوی عرضه شده دسترسی پیدا کنید : هنوز شخصیت های دیگری هستند که نیاز به دسترسی به آن ها دارید ، اما تکمیل کنندگانی که در میان شما هستند احتمالا خوشحال نمی شوند، مگر اینکه قفل تمامی شخصیت های در دسترس را باز کنید.
بازی Super Smash Bros. Ultimate قرار است پنج جنگجوی DLC دیگر در سال آینده داشته باشد، اولین شخصیت قرار است Piranha Plant (مجموعه سوپر ماریو) و دومین شخصیت نیز قرار است Joker (Persona 5) باشد.
شخصیت اول اکنون برای افرادی که این بازی پلستیشن را پیش خرید کرده و کد DLC را قبل از ۳۱ ژانویه دریافت کرده اند ، در دسترس خواهد بود ، در حالی که شخصیت Joker سال آینده عرضه خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =