معرفی و بررسی بازی Super Smash Bros ساخته ی HAL Laboratory

بازی Super Smash Bros

در آمار جدیدی که از سمت نینتندو منتشر شده است بازی Super Smash Bros با پشت سر گذاشتن سایر بازی های مجموعه به یکی پر فروش ترین بازی بین بازی ها ملقب شده است.

بازی Super Smash Bros
بازی Super Smash Bros

معرفی و بررسی بازی Super Smash Bros ساخته ی HAL Laboratory

در این مطلب در مورد شایعی که اخیرا منتشر شده است می خواهیم مطالبی در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما همراه باشید.
در یوتیوب ویدیویی را منتشر کرده اند که ریمن از قهرمان های سری بازی های یوبی سافت می باشد را در نسخه ی Wii U بازی Super Smash Bros از شخصیت های مهم قرار داده اند. این طور به نظر می آید که ریمن در نسخه ی ۳DS بازی حضور خواهد داشت. البته هیچ اطلاعات دقیقی در مورد این نسخه ارائه نشده است. ولی ممکن است این شایعه تبدیل به واقعیت شود زیرا در نسخه ی Wii U برای ریمن و دوست صمیمی اش گلوباکس تروفی قرار داده اند. البته باز هم باید گفت که احتمال دارد شایعه باشد و صحت نداشته باشد.
نظر شما در رابطه با اضافه شدن شخصیت ریمن به این بازی چیست؟ مطمئنا اگر اضافه شود بازی هیجان انگیزی را رغم خواهد زد.
در ادامه کمی در مورد این بازی بدانید.
در آمار جدیدی که از سمت نینتندو منتشر شده است این بازی با پشت سر گذاشتن سایر بازی های مجموعه به یکی پر فروش ترین بازی بین بازی ها ملقب شده است و این لقب از مقایسه بازی ها در سال ۱۹۹۹ اتفاق افتاده است.
اولین انتشار بازی Super Smash Bros در سال ۱۹۹۹ برای کنسول نینتندو توجه بسیاری از بازیکنان را به سمت خود جلب کرد. این توجه باعث شد نسخه های محبوب دیگری نیز از سمت مجموعه اتفاق بیوفتد. در سال ۲۰۱۴ نینتندو تصمیم گرفت تا بروزترین بازی Super Smash Bros را بعد از بازی Super Smash Bros. Brawl را برای دو کنسول خانگی منتشر کند که این اتفاق اولین بار بود که رخ داد. البته با عرضه بازی Super Smash Bros روی دو کنسول متفاوت به پرفروش ترین بازی سری تبدیل شده است.
نینتندو به تازگی آمار فروش بازی ها را منتشر کرده و در خبری جدید آمار فروش پلتفرم تا پایان سه ماهه دوم سال ۲۰۱۶ را نیز اعلام کرده است. نینتندو اینگونه اعلام کرد که در این بازی که روی کنسول Wii U قرار داشت ۹۰/۴ میلیون واحد فروش کرده است و روی کنسول ۳DS مبلغ ۲۳/۸ میلیون واحد البته در سطح جهان محصول خود را فروخته است. با احتساب این مبالغ در مجموع بازی Super Smash Bros تا پایان سه ماهه دوم ۱۳/۱۳ میلیون واحد فروش داشته است که این اتفاق در سال ۲۰۱۶ رخ داده است. آمار نشان داده شده نسبت به ماه مارس همان سال ۱۰۰ هزار واحد افزایش داشته البته نسبت به هر پلتفرم این نسبت ثبت شده است.
با این وضعیت بازی Super Smash Bros با فروش ۱۳/۱۳ میلیون واحدی نسخه قبلی خود Super Smash Bros. Brawl را به سختی توانسته است پشت سر بگذارد. به دنبال انتشار Brawl در سال ۲۰۰۸ برای کنسول Wii تا الان ۱۰/۱۳ میلیون واحد فروش داشته است. آمار فروش بازی جدید از بازی Super Smash Bros. Brawl بیشتر است زیرا این بازی فقط برای یک کنسول منتشر شده بود ولی بازی Super Smash Bros برای دو کنسول Wii U و ۳DS منتشر شد به همین دلیل مبلغ فروش بازی بالاتر از نسخه قبل بود.
مطمئنا این خبر برای نینتندو خبر خوبی محسوب می شود زیرا آمار نشان می داد که کنسول Wii U برای شرکت نینتندو یک ناامیدی بزرگی بود ولی همچنان به محبوبیت مجموعه های نینتندو روبه روز افزون می شود. شایعه ای در خصوص انتشار یک پورت از بازی Super Smash Bros برای کنسول NX به گوش می رسد. لازم به ذکر است با نزدیک شدن به انتشار تازه ترین پلتفرم نینتندو یعنی NX این شایعه عناون شده است. اگر این شایعه تحقق یابد میزان فروش این بازی به مبلغ قابل توجهی در سال های بعد خواهد رسید.
بازی Super Smash Bros. Ultimate از محبوب ترین بازی های کنسول نینتندو سوییچ است و شما اگر از طرفداران این بازی باشید مطمئنا می دانید که در مراسم E3 سال برای بازی شخصیت های جدیدی را معرفی کرده اند که از طریق بسته الحاقی در فصل تابستان عرضه خواهد شد. در اخبار جدیدی که منتشر شده آخرین شخصیت بازی را معرفی کرده اند. طبق شایعات اخیری که رخ داده است در بسته ی الحاقی شخصیت پنجم و آخر بازی Waluigi از مجموعه بازی های Mario است. این خبر یا شایعه توسط کاربری در توییتر منتشر شده که قبلا خبر اضافه شدن قهرمان بازی Dragon Quest به عنوان کاراکتر دوم معرفی کرده البته شخصیت سوم این بازی را Banjo-Kazooie گفته بود البته گفته هایش به حقیقت پیوست و رخ داد. این شخص در توییت خود تصویری را منتشرکرده که ادعا دارد این تصویر از کنفرانس نینتندو در مراسم E3 لو رفته است. در تصویر لو رفته ۵ شخصیتی که نام برده است در کنار همدیگر قرار دارند ولی در ادامه توضیحات این عکس گفته است که ممکن است فتوشاپ یا تقلبی باشد.
جالب است بدانید این بازی در دسامبر سال ۲۰۱۸ میلادی منتشر شده است. البته این بازی به صورت انحصاری روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس عموم قرار دارد.
این بازی یک بازی مبارزه ای فوق العاده است و محتویات متنوعی دارد که همه سلیق ها را راضی می کند.
این بازی از آثار قدیم این بازی هاست و عملکرد آن در سبک رقابتی بسیار جدی ست. این بازی که ساخته کمپانی نینتندو است سبک جدید مبارزه ای را در بین بازی های ویدیویی رواج داده است. در جدیدترین نسخه Super Smash Bros. Ultimate بین سری بازی های قبل توانسته یه تجربه ناب را به همراه داشته باشد. البته موفق شده یک بازی محتوایی فراتر از مبارزه ای ارائه دهد.

بازی Super Smash Bros
بازی Super Smash Bros

این بازی با محتویات آفلاین خود به تنهایی می تواند مخاطبین فراوانی را بین کسانی که بازی مبارزه ای را دوست ندارند جذب کند. این بازی حالت کمپینی که دارد شما را با داستان عمیقی روبه رو می کند که بیش از ۳۵ ساعت گیم پلی دارد. این بازی با حالت کمپین، مهارت های مبارزه ای شما را رفته رفته بالا می برد. از سمت دیگر نیز شما به بخش رقابتی گسترده البته آنلاین دعوت می شوید که بازی را چندین برابر تکرار خواهید کرد زیرا بازی ارزش بسیاری برای تکرار دارد.
کاراکترهای که در بازی وجود دارند هر کدام بازی متفاوت و جذابی را برایتان رقم می زنند که شما احساس می کنید با هر کاراکتر بازی جدید را با دنیای جدید تجربه می کنید.
این بازی جذاب و دیگر نسخه های آن را به شما پیشنهاد می کنم زیرا نینتندو با فروش این بازی ها توانسته است به پرفروش ترین بازی معروف شود. پس حتما امتحان کنید تجربه خوبی را رقم بزنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − یازده =