بازی Tekken 7 بیش ازسه میلیون نسخه فروش داشت

بازی Tekken 7 PS4 بیش ازسه میلیون نسخه فروش داشت

بعد از فروش بازی Tekken7 برای پلتفرم های مختلف از جمله پلی استیشن ۴ شاهد بودیم که این بازی بیش از سه میلیون فروش داشته است که چنین رقمی بسیار بالا بوده و برای شرکت سازنده این بازی یک موفقیت بزرگ محسوب می شود.

اخبار مربوط به فروش بازی Tekken 7

در اخبار مربوط به فروش بازی Tekken 7 آمده که فروش این بازی از مرز سه میلیون نسخه عبور کرده و طبق این اساس رکورد بازی های Tekken را شکسته است و این در حالی است که نسخه های قدیمی تنها بیش از ۴۷ میلیون فروش داشته اند.

بعد از این میزان فروش برای نسخه Tekken 7 سازنده این بازی در ساعاتی که رکورد فروش این بازی جابه جا شد از حمایت و استقبال گیمران بسیار تشکر نمود و معتقد است که اگر حمایت گیمران نبود این بازی به هیچ عنوان به این موفقیت بزرگ دست پیدا نمی کرد.

از اخبار دیگر مربوط به بازی تیکن ۷ می بایست به فصل دوم این بازی اشاره کرد که در آن مسابقات EVO وجود دارد و در فصل دوم می بینیم که گیم پلی بازی تعادلی نسبی بیشتری برخوردار است.در فصل دوم تیکن ۷ شما با سه کاراکتر به اسم های آنا ویلیامز، لی وولونگ و نگان آشنا می شوید که مربوط به سریال مردگان متحرک می باشد هر چند که سه کاراکتر گفته شده رایگان نیستند و شما باید در قبال آن ۶ دلار پرداخت کنید تا بتوانید از یک کاراکتر استفاده کنید.

به جزء این شما می توانید نسخه سیزن این بازی را تنها با ۳۰ دلار بخرید و از همه ی شخصیت های مبارزگر در بازی استفاده کنید.لازم به ذکر است که بازی تیکن ۷ ابتدا در کشور ژاپن به فروش رسید که باز هم طرفداران زیادی را داشت اما بعد از مدتی این بازی برای پلتفرم های گوناگون برای کل دنیا انتشار یافت. هم اکنون نسخه استاندارد این بازی ۵۰ دلار می باشد که شما می توانید به صورت دیجیتالی آن را برای خود تهیه کنید.

رقبای بازی تیکن ۷

بازی تیکن ۷ در زمان عرضه خود با بازی های زیادی رقابت داشت از جمله این بازی ها می توان به بازی پرطرفدار Injustice 2 اشاره کرد که در نهایت بازی Injustice 2 برنده این رقابت بود.در مورد این دو بازی می توان گفت که هر دو سبک یکسانی دارند اما از نظر گیم پلی متفاوت بوده و هر کدام طرفداران خاص خود را دارد. بیشتر طرفداران بازی تیکن معتقدند که نباید تیکن ۷ جزء بهترین نسخه ها باشد چرا که کاراکتر های مبارزه آن متنوع نمی باشند.اما منتقدان این بازی را بهترین بازی سبک مبارزه می دانند که از لحاظ گرافیک و گیم پپلی بسیار خوب کار کرده است.

بازی Tekken 7 PS4 بیش ازسه میلیون نسخه فروش داشت
بازی Tekken 7 PS4 بیش ازسه میلیون نسخه فروش داشت

فروش بیش از سه میلیونی بازی تیکن ۷

کارگردان بازی های تیکن از فروش بیش از سه میلیونی نسخه این بازی خبر داده اند. بازی تیکن ۷ از نهمین بازی های تیکن می باشد که سازنده آن کمپانی باندای نامکو بوده است.این بازی روایت داستانی ادامه بازی های تیکن ۶ می بوده است و بسیاری از اتفاقات مربوط به مبارزات بازی را به نمایش می گذارد. اخباری که در مورد این بازی وجود دارد مشخص است که این بازی طرفداران زیادی را دارد و آمار دقیق فروش تیکن ۷ در بسیاری از شبکه های اجتماعی آمده است.

در شبکه های اجتماعی کارگردان تیکن ۷ اعلام کرده که رقم سه میلیون مربوط به قبل از عرضه شدن این بازی برای کنسول های خانگی و رایانه های شخصی می باشد. وی در ادامه این خبر آمار مربوط به فروش همه ی نسخه های بازی تیکن را ۴۷ میلیون اعلام کرده است.

قیمت فروش بازی تیکن ۷ برای پلی استیشن ۴

اگر از دارندگان کنسول های بازی پلی استیشن هستید می توانید بازی تیکن ۷ را در مدت مشخصی که در وب سایت ها آمده است با ۶۰ درصد تخفیف یعنی فقط با ۲۰ دلار بخرید که در حال حاضر نسخه استاندارد بازی تیکن ۷ در فروشگاه استیم و مایکروسافت ۴۰ و ۵۰ دلار می باشد.

معرفی بازی تیکن ۷

تیکن ۷ از بازی های مبارزه ای می باشد که ساخته شده کمپانی باندای نامکوانترتیمنت می باشد. ساخت و کارگردانی مجموعه بازی های تیکن توسط کاستوهیروهارادا صورت گرفته است که به صورت رسمی از موتور گرافیکی آندیل به کار برده شده است.تیکن ۷، بازی انحصاری پلی استیشن ۴ بازی تیکن ۷ در سال ۲۰۱۵ منحصرا برای کنسول های پلی استیشن ۴ عرضه شد که سازگار با پلی استیشن های وی آر هم می باشد.

بازی تیکن ۷ بر اساس پلی استیشن ۴ دارای ویژگی های منحصربه فردی چون گرافیک خوب، مراحل جدید، تغییرات گسترده در پوشش و کاراکترهای موجود در بازی می باشد. همچنین جالب است بدانید برخی شخصیت های جدید این بازی برگرفته از بازی Street Fighter می باشد. سرانجام این بازی دو سال بعد برای ایکس باکس و کامپیوتر منتشر گردید.

بازی Tekken 7 PS4 بیش ازسه میلیون نسخه فروش داشت
بازی Tekken 7 PS4 بیش ازسه میلیون نسخه فروش داشت

سیستم بازی تیکن ۷

این بازی هم مانند سری های قبلی مبارزاتش به صورت نفر به نفر می باشد و از مبارزات دو به دو خبری نیست.در این بازی دو سیستم جدید وجود دارد. سیستم ریچ آرت که مربوط به سلامت گیمر بوده و با توجه به فنون اجرایی سخت گیمر از سلامت حریف می کاهد. (تقریبا ۴۰ تا ۸۰ درصد) سیستم بعدی مربوط به مکانیزم گیمر می باشد که نام آن پاورکراش است.

پاورکراش باعث می شود که شما در هنگام ضربه خوردن از طرف مقابل همواره حمله و دفاع داشته باشید تا از سلامتی حریف کم شود.در بازی ممکن است بعدها سیستم های تازه تری را مانند بولینگ ببینیم که بتوانیم آن را به صورت دانلود کردن در اختیار خودمان داشته باشیم.

تغییرات تیکن ۷ برای Ps4

از بازی های پرطرفدار مبارزه ای تیکن ۷ را باید نام برد که نسخه آپدیت شده آن یک سال بعد از ساخت و عرضه منتشر شد. از جمله تغییرات این بازی سیستم های آن می باشد که در هنگام مبارزه به شما کمک می کند و باعث می شود شما تجربه منحصربه فردی را از بازی تیکن ۷ برای Ps4 داشته باشید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + 6 =