جزئیات و بررسی بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc

بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc

بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc یکی از بازی های ویدوئویی است که توسعه دهنده ی آن کمپانی Blue hole  Inc. نام دارد. شرکت های Entertainment En Masse ، Gameforge، NHN Corporation via Hangame، NHN Japan Corporation Via Hangame Japan از جمله سازندگان ان  هستند. این بازی بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی قابل اجرا است.

بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc
بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc

بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc یکی از بازی های ویدوئویی است که توسعه دهنده ی آن کمپانی Blue hole  Inc. نام دارد. شرکت های Entertainment En Masse ، Gameforge، NHN Corporation via Hangame، NHN Japan Corporation Via Hangame Japan از جمله سازندگان ان  هستند. این بازی بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی قابل اجرا است. موتور بازی سازی Tera، Unreal Engine 3 است. این بازی در سال ۲۰۱۲ میلادی وارد بازار رقابت بازی های ویدئویی شد و هم اکنون نیز به صورت free_to_play برای گیمر ها و کاربران علاقمند قابل دسترسی می باشد. روند این بازی از سبک MMORPG پیروی می کند. آن چه منتقدان و همچنین کاربران این بازی درباره آن می گویند، این است که بازی Tera یک بازی فوق العاده و جدید در سبک MMORPG به شمار می رود. سیستمی که برای مبارزه و نبرد و جنگ ها در این بازی طراحی شده است، یکی از بهترین سیستم های مبارزه می باشد. طراحی اولیه و همچنین مراحل ساخت و پرداخت این بازی محبوب بسیار عالی و به طرز هنرمندانه ای انجام گرفته است. اگر کاربری بخواهد به خوبی در روند بازی پیش برود و آن را به سرانجام برساند، باید از ابتدادر طول بازی قوی پیش برود. شخصیتی که کاربران برای خود برمی گزینند می تواند از هر نژاد و ملیت یا طبقه و کلاسی باشد. تنوع شخصیت سازی در این بازی بسیار بالا است و کاربران نی توانند هر طور که مایل هستند، شخصیت خود را بسازند و با آن به بازی بپردازند. بر همین اساس هر یک از این شخصیت ها، ویژگی و خصوصیات متفاوتی از یکدیگر دارا هستند. این بازی دارای زاویه ی دید سوم شخص است و همانند خیلی از بازی های سبک MMORPG، قوانین و خصوصیات مشترک و مشابهی دارد. ویژگی هایی همچون مبارزه های رو در رو با دشمنان در روند بازی، به عهده گرفتن ماموریت هایی توسط کاربران در طول بازی و همچنین گرد آوری منبع و اطلاعات. نکته ای که در این بازی بسیار جذاب و زیبا است و از سوی طراحان این بازی در آن نهادینه شده است، این است که بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc و جهانی که در آن وجود دارد، در صلح و دوستی کامل به سر می برد. نژاد های مختلفی که در بازی حضور دارند کاملا با یکدیگر رفتار صمیمانه و دور از خشونت و دشمنی دارند. این اتحاد و صمیمت و یک رنگی که در طراحی بازی به چشم میخورد، تا حد زیادی با استقبال کاربران رو به رو شده است و بر جذابیت این بازی افزوده است. اما بهترین و جذاب ترین قسمت موجود در این بازی، بخش نبرد  ها و مبارزه هایی است که در روند بازی در جریان است. ریزه کاری ها و جزئیات در این قسمت و در طراحی بازی بسیار هنرمندانه انجام شده است. ویدئو ها و انیمیشن  های بازی بسیار عالی ساخته شده اند. مدل شخصیت ها در بازی، کاملا توجه کاربران را جلب می کند. مجموعه ی این ویژگی ها بسیار جذابیت بازی را بالا برده است و گیمر های زیادی را جذب بازی کرده است. بازی نام برده به طور کلی می تواند یک تجربه ی جذاب از بازی های ویدئویی به شمار رود. این بازی در مجموع یک بازی خوش ساخت و هوشمندانه و زیبا به شمار می رود. همه ی این ویژگی ها و همچنین قابلیت Free_To_Play بودن بازی، همه و همه دلالتی بر تجربه کردن این بازی لذت بخش و دست یابی به حس تجربه ی یک اثر هنرمندانه دارد.

بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc
بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc

با ادامه مقاله جزئیات و بررسی بازی Tera کمپانی Blue hole  Inc همراه باشید

اگر شما کاربری هستید که قصد تجربه ی این بازی و یا دانلود آن را دارید، بد نیست ابتدا نگاهی به تریلر منتشر شده از آن بیاندازید. با شروع تریلر منتشر شده از بازی و موسیقی ابتدایی آن اولین چیزی که به ذهن می رسد، ملیت کمپانی سازنده ی این بازی می باشد.یک بازی چینی و یک موسیقی اصیل چینی در آغاز تریلر بازی. سپس در ادامه چند مدل و نمونه از شخصیت های بازی به نمایش در می آیند. دشمنانی که کاربران قرار است در این بازی با آن ها به نبرد و مبارزه بپردازند، هم از گونه ی انسان ها هستند و هم هیولا. انسان هایی بزرگ جثه و پوشیده در لباس و زره جنگی و هیولا هایی غول پیکر که به لحاظ رنگ و نوع و همچنین اندازه متفاوت هستند. از دیگرنکاتی که در تریلر بازی به نمایش در می آید و می توان به آن پی برد، محیط وگرافیک با کیفیت و بسیار جذاب آن است. بازی در تمام فصول جریان دارد. بهار و تابستان، پائیز و زمستان در بازی همچون که در روند یکسال از زندگی در جریان هستند، می آیند و کاربر می تواند تجربه ی بازی در فصول مختلف را نیز داشته باشد. علاوه بر تغییر و تنوع فصل، بازی در مکان های طبیعت و جغرافیایی متفاوتی نیز جریان دارد. یک دره ی سرسبز، کوهستان سرد و یخ زده، صحرای گرم و خشک و آتشین همه و  همه از جمله موقعیت های جغرافیایی نمایش داده شده در تریلر بازی هستند.

حالا خبری مبنی بر انتشار یک نسخه ی جدید از این بازی جذاب از سوی سازندگان آن اعلام شده است. نسخه ی جدید این بازی، T2 نام گرفته است. موتوری که این بار در ساختار این بازی به کار رفته است، موتور Unreal 4 می باشد. در ابتدای اعلام خبر انتشار نسخه ی جدیدی از بازی Tera، مشخص نبود که آیا این بازی نیز به صورت Free to play  در اختیار و دسترس کاربران قرار خواهد گرفت یا خیر؟!

کاربران بازی Tera معتقدند که حالا نسخه ی جدید بازی، دارای گیم پلی بهتر و پیشرفته تری است. روند داستان بازی جالب است و گیمر را به ادامه ی بازی وادار و جذب می کند.

یکی از کاربران این بازی پس از  تجربه ی آن، بازی را این طور توصیف می کند که : این بازی، یک بازی خوب است. من آن را دوست داشتم و برایم جذاب وسرگرم کننده بود. اما پیدا کردن و دست یابی به صلا ها در بازی، نسبتا سخت بود. همچنین لوازم و اقلامی که می شد در بازی آن ها را خریداری کرد، بسیار گران هستند. اسلحه های بازی خوب هستند ولی گلوله های آن ها کم است و این مسئله در وسطمیدان نبرد و مبارزه آزار دهنده است. من به طور کلی این بازی را به لحاظ گرافیک و گیم پلی آن، خوب ارزیابی می کنم.

 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + هجده =