سیستم شخصی سازی بازی The Evil Within 2 کمپانی Bethesda

بازی The Evil Within 2

بتسدا ، شرکت سازنده بازی The Evil Within 2 جزئیات تازه ای را عنوان می کند که در آن به جزئیات سیستم شخصی سازی این بازی اشاره شده است. در واقع در نمایشگاه E3 2017 بود که شرکت بتسدا این بازی را معرفی کرد و سپس در پستی در سایت رسمی ، اطلاعاتی از بخش های این بازی را بازگو کرده است.

بازی The Evil Within 2
بازی The Evil Within 2

بتسدا ، شرکت سازنده بازی The Evil Within 2 جزئیات تازه ای را عنوان می کند که در آن به جزئیات سیستم شخصی سازی این بازی اشاره شده است. در واقع در نمایشگاه E3 2017 بود که شرکت بتسدا این بازی را معرفی کرد و سپس در پستی در سایت رسمی ، اطلاعاتی از بخش های این بازی را بازگو کرده است. با توجه به گفته ها بازی بسیار متنوع و جذاب تر از قبل خواهد بود. به عبارتی می توان گفت این بازی بسیار پیشرفته از نسخه پیشین است چرا که از آیتم های بسیار متنوع و پیچیده تری برخوردار است.
این بازی به صورت جهانی در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ منتشر شد. شخصیت اصلی بازی که سباستین نام دارد به همراه سلاحش ، می توانید به شخصی سازی آن ها بپردازید و به شکلی که خودتان دوست دارید از بازی لذت ببرید. به عبارتی گاهی اوقات برای درک بهتر فضای بازی آدمی می خواهد خودش در بازی حضور داشته باشد و جزئیات از زیر دستان او عبور کنند.
به شکل خودش مبارزه کند و به روش خودش به ادامه مسیر بازی بپردازد. این چیزی بود که شرکت بتسدا به آن توجه کرده بود و در این سری از بازی به آن پرداخته بود. چیزی که در توضیحات بازی خود به آن اشاره شده بود تا کاربران را نوید سبکی تازه از بازی بدهد.البته برای ارتقای شخصیت خود و سلاحش و یا شخصی سازی نیاز دارید که به صورت جداگانه روی آن ها کار کنید.با این حال موضوع در این جا تمام نمی شود چرا که در ادامه شرکت بتسدا اعلام می کند که در نسخه از بازی ویدیوئی می توانید شخصیت اصلی خود را در چند بخش مختلف ارتقا دهید ، که در ادامه مشخص می کند این بخش ها درواقع پنج بخش بوده اند که از نظر سلامتی ، مبارزه ایی، مخفی کاری، آمادگی بدنی و بازسازی خود، شخصیت اصلی می تواند خود را ارتقا دهد.

بازی The Evil Within 2
بازی The Evil Within 2

با ادامه مقاله سیستم شخصی سازی بازی The Evil Within 2 کمپانی Bethesda همراه باشید

این بدان معنا است که شما به کدام بخش و یا زمینه علاقه مند هستید، به عنوان مثال اگر به بخش مبارزه ایی اهمیت بیشتری می دهید می توانید شخصیت بازی را در این زمینه ارتقا دهید و یا اگر در زمینه مخفی کاری بیشتر لذت می برید، می توانید قابلیت های سباستین را در این بخش ارتقا داده تا در نهایت در این بخش او را بسیار پیشرفته کنید.
همانطور که گفته شد ارتقا دادن فقط به شخصیت سباستین محدود نمی شود و محدوده بازی گسترده تر از آن چیزی است که فکرش را بکنید چرا که در ادامه بتسدا اعلام می کند که کاربران می توانند در صورت تمایل سلاح سباستین را نیز ارتقا دهند. این ارتقا در سلاح می تواند در زمینه سرعتی باشد و یا در زمینه ظرفیت سلاح باشد که با توجه به گفته این شرکت می توان بازی بسیار رقابتی و مهیجی را تجربه کرد.
به علاوه یک سیستم در بازی وجود دارد که به ما این امکان را می دهد تا سلاح و مهمات لازم را خودمان بسازیم و به عبارتی یک سیستم ساخت و غنی سازی در بازی تعبیه شده که در کنار دیگر امکاناتی که در بازی ذکر شده است، بسیار بازی را جذاب کرده. در نهایت می توان گفت شرکت بتسدا به دنبال راهی است که بازی های خود را همچنان جزو بهترین ها نگه دارد که در این زمینه بسیار خوب عمل کرده است.
در پیامی که در سایت رسمی خود منتشر کرده است درباره بازیThe Evil Within 2 صحبت می کند و درباره ویژگی های این بازی پلی استیشن اطلاعاتی را بیان می کند. درواقع این شرکت سیستم شخصی سازی در بازی ایجاد کرده است که به بازیکن این اجازه را می دهد تا شخصیت اصلی بازی یعنی سباستین و سلاح او را در حین بازی ارتقا دهد ، از طرفی می توان سباستین را در پنج بخش دستخوش بیشرفت کرد و این هم باز به خود بازیکن بر می گردد و وابسته به انتخاب بازیکن است که تاکید او در کدام بخش است. در نهایت می توان این بازی را یک بازی بسیار جذاب دانست که ساختی بسیار زیبا دارد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =