بازی The Medium هزینه توسعه خود را به دست آورد

بازی The Medium

دارندگان کنسول‌های Xbox Series X و Xbox Series S مشتاقانه منتظر راه ‌اندازی بازی The Medium بودند، زیرا این بازی تاکنون تمام هزینه‌های توسعه خود را پوشش داده است.

بازی The Medium یکی از اولین عناوین اول شخص مایکروسافت است که پس از راه‌ اندازی کنسول‌های Xbox Series X و Xbox Series S وارد بازار شده است. طبق گفته سازندگان بازی، این بازی راه ‌اندازی موفقی داشته و هزینه‌های توسعه و ارتقاء خود را جبران کرده است.

در مصاحبه‌ای با money.pl، رسانه مالی لهستانی (که توسط تحلیلگر صنعت MauroNL ترجمه شده)، تیم Bloober نسبت به موفقیتی که تجربه کرده خجالت نمی‌کشد. به گزارش تیم تولیدکننده Bloober در این مصاحبه بیان شده که “فروش The Medium به سطحی رسیده که هزینه‌های تولید و بازاریابی بازی جبران شده است. این بازی در روز پنجشنبه، ۲۸ ژانویه سال جاری وارد بازار شده است.”

به نظر می‌رسد که دارندگان کنسول‌های Xbox Series X|S مشتاقانه منتظر راه‌ اندازی این بازی هستند. کنسول جدید مایکروسافت بازی‌های انحصاری زیادی نداشته است، پس احتمالاً بازیکنان بسیاری منتظر این بازی هستند.

مهم‌تر از همه اینکه، بازی The Medium در Xbox Game Pass در دسترس است. همانطور که در گذشته شاهد آن بودیم، سرویس اشتراک به دلیل صحبت‌های گفتاری، تنها به سازندگان کمک کرده که نسخه‌های بیشتری از بازی را به فروش برسانند. سازندگان کوچک‌تر اغلب زمانی فروش خود را با مردم به اشتراک می‌گذارند که بازی راهش را به سرویس پیدا کرده باشد.

بازی The Medium اکنون برای کنسول‌های Xbox Series X|S و رایانه شخصی در دسترس است. این بازی همچنین برای مشترکین Xbox Game Pass هم در دسترس است.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =