معرفی و بررسی بازی پلی استیشن ۴ The Swords of Ditto

بازی the swords of ditto

بازی the swords of ditto در سال ۲۰۱۸ ، در سبک اکشن و ماجراجویی توسط onebitbeyond ساخته و توسط devolver digital منتشر شده است. یک بازی بسیار زیبا با گرافیک خوب و درگیر کننده، می توانید ساعت ها از بازی لذت ببرید، شخصیت های ان را ارتقا دهید به نقشه ها و محیط های جدیدی دست یابید و طوری در بازی پیشروی کنید که بتوانید با شخصیت های جدید مبارزه کنید.

بازی the swords of ditto
بازی the swords of ditto

بازی the swords of ditto در سال ۲۰۱۸ ، در سبک اکشن و ماجراجویی توسط onebitbeyond ساخته و توسط devolver digital منتشر شده است.

این بازی تجربه ی یک بازی اکشن و ماجرایی متفاوتی به شما می دهد علاوه بر هیجان زیاد حس خطر نیز در این بازی مشهود است.

یک بازی بسیار زیبا با گرافیک خوب و درگیر کننده، می توانید ساعت ها از بازی لذت ببرید، شخصیت های ان را ارتقا دهید به نقشه ها و محیط های جدیدی دست یابید و طوری در بازی پیشروی کنید که بتوانید با شخصیت های جدید مبارزه کنید.

مراحل بازی به هم پیوسته و تحت تاثیر یکدیگر قرار دارند به طوری امکان یافتن سلاح های افرادی که قبلا کشته شدن وجود دارد.

سلاح های به کار رفته در این بازی شمشیر و تیرکمان است در عین حال در هنگام بازی شما می توانید این ایتم ها را افزایش داده و تجهیزات کاملتری داشته باشید.

بخش دو نفره بازی

بهره مندی از بخش دو نفره در بازی the swords of ditto یکی از نقاط قوت ان به شمار می آید که می تواند به سرعت هواداران را به خود جذب کند.

این بخش از بازی برای کسانی که به تازگی اقدام به بازی کردند بسیار سودمند است چرا که می توانند به همراه یکی از دوستان خود در بازی پیشروی کنند و آن را بهتر بشناسند.

شما می توانید سلاح های ترکیبی ساخته، در زمین های دشمن پیشروی کنید به تجهیزات خود بیفزایید ،قدرت شخصیت ها را ارتقا دهید.

یکی از سخت ترین مراحل بازی چالش رو به رو شدن با شیطان یا همان mormo می باشد که شما می توانید در اول بازی با این چالش رو به رو شوید.

به طور کلی در بازی the swords of ditto شما باید به جنگ شیطان رفته و در این مسیر از خطراتی که شما را تهدید می کند جون سالم به در ببرید، در طول بازی و برای مواجه شدن با شیطان باید هر لحظه قوی تر از پیش باشید و خود را ارتقا دهید و قوی تر شوید.

بازی the swords of ditto
بازی the swords of ditto

نقاط قوت بازی the swords of ditto

  • گرافیک فوق العاده و ریزه کاری های هوشمندانه
  • گرافیک کارتونی بالا و ظریف
  • موسیقی متن زیبا که شما را به حال و هوای جذابی سوق می دهد
  • سرگرم کننده بودن به دلیل استفاده از بخش دو نفره

نقاط ضعف بازی the swords of ditto

  • داشتن محدودیت زمانی برای هر بخش
  • نداشتن موضوع خاص
  • صرف زمان زیاد برای تکمیل کردن ماموریت ها
  • پیچیدگی های زیاد که در عین جالب بودن برای کسانی که علاقه مند هستن می توانند باعث دشواری و سخت بودن برای کسانی باشد که راحت بودن را بیشتر دوست دارند.

این بازی می تواند در عین داشتن ظاهری ساده دارای پیچیدگی هایی باشد که شما را به چالش بکشد.

شما می توانید از این بازی در کنار دوستتان بیشترین لذت را ببرید و احساس یک بازی و تجربه جدید را برای خود بسازید.

اگر از بازی های اکشن و درگیر کننده خوشتان می اید ،اگر حس ماجراجویی یک بازی شما را به وجد می اورد ، اگر به دنبال تجربه ی یک حس تازه و هیجان برانگیز هستید به شما توصیه می کنیم حتما این بازی را خریداری کنید و ساعت ها پای ان بنشینید و از ان لذت ببرید.

هم اکنون بازی the swords of ditto برای کنسول های پلی استیشن ۴ و پی سی در دسترس است.

نکته قالب توجهی که باید به ان اشاره کنیم این است که محیط بازی به طور تصادفی ساخته شده یعنی هر بار در محیطی تصادفی با یک شخصیت تصادفی قرار می گیرید ولی اگر در مرحله قبل شخصیتی را ارتقا دادید یا اسلحه ای داشته اید از بین نمی روند و در حالت سیو باقی می مانند.

در هر مرحله اگر شما بر دشمن پیروز نشوید در مراحل بعد دنیایی ترسناک و تاریکی خواهید داشت که این جنبه خطر بازی را افزایش می دهد در غیر این صورت اگر بر دشمن خود پیروز شوید دنیایی روشن و واضح و شفافی خواهید داشت.

دنیای بازی the swords of ditto کارتونی و پر از سرگرمی است که شما را وارد یک دنیای تازه کرده ، دنیایی که باید در ان به جنگ خیر و شر بپردازید در عین حال اگر علاقه مند به خطر، چالش و ریسک باشید این بهترین تجربه برای شما خواهد بود و می توانید بیشترین لذت را از ان ببرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =