بسته الحاقی جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt معرفی شد

The Witcher 3: Wild Hunt

او در صحبت های خود این گونه گفت که بازی The Witcher 3: Wild Hunt در طی بروزرسانی بهبودی بیشتری داشته است. در این بسته ی مهیج شاهد اچیومنت ها و تروفی های جدیدی هستیم. همچنین پاداش های جدیدی برای بازی کنندگان در نظر گرفته شده است.

The Witcher 3: Wild Hunt
The Witcher 3: Wild Hunt

بسته الحاقی جدید بازی The Witcher 3: Wild Hunt معرفی شد

بازی The Witcher 3: Wild Hunt توسط استودیوی سی دی  پراجکت رد طراحی شده است. چندی پیش اولین بسته ی الحاقی پولی این بازی منتشر شد که یک داستان متفاوت دارد. نام این بسته  Heart of Stone است و سوپرایزهای ویژه ای را برای بازی کنندگان آماده نموده است. مارسین موموت مدیر ارتباط استودیو نیز از اصلاحاتی در این نسخه سخن گفت.

او در صحبت های خود این گونه گفت که The Witcher 3: Wild Hunt در طی بروزرسانی بهبودی بیشتری داشته است. در این بسته ی مهیج شاهد اچیومنت ها و تروفی های جدیدی هستیم. همچنین پاداش های جدیدی برای بازی کنندگان در نظر گرفته شده است. موموت در ادامه افزود که برای طراحی برخی از المان های بازی از کمپانی راک استار کمک گرفته است.

این کمپانی در ساخت بازی هایی همچون Red Dead Redemption شهرت دارد. این بازی همراه با بسته ی الحاقی جدید خود برای پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان و پی سی ها اکنون در دسترس قرار دارد. پس از این بسته بسته ی جدید دیگری با نام Blood & Wine منتشر شد که البته آن هم رایگان نبود.

اگر تا الان بازی The Witcher 3: Wild Hunt را انجام می دادید و مایل هستید از این بازی اطلاعات بیشتری به دست آورید و از بروزرسانی های جدید اطلاع پیدا کنید با ما در این مقاله همراه باشید همراه باشید.

رئیس ارتباطات استودیو سی دی پراجکت رد کسی نیست جز «مارسین موموت». وی چندی پیش اعلام کرده نسخه جدید پلی استیشن ۴ بازی The Witcher 3: Wild Hunt قرار است کل فضا و مدل بازی را عوض کند و اجرای بهتر و روان تری داشته باشد؛ و این که با هر آپدیت جدیدی از نسخه پلی استیشن ۴ بازی The Witcher 3: Wild Hunt اجرای کلی بازی عوض می شود و نیز از گذشته بهتر خواهد شد.

موموت در ادامه گفت در آینده ای نه چندان دور اطلاعات بیشتری از بسته الحاقی Heart of Stone بیرون خواهد آمد که دوستداران این بازی را هیجان زده می کند. داستان این بسته بسیار عالی است و پیچیدگی های شگفت انگیزی خواهد داشت. گویا Heart of Stone قرار است اچیومنت ها و تروفی های جدیدی را بازی اضافه کند. در آخر موموت از شرکت راک استار یاد کرده و گفته است که عناصر بازی ویچر ۳ از بازی Red Dead Redemption الهام گرفته اند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی در دسترس مخاطبان خود گذاشته. که این کار رضایت کاربران را همراه داشته است و همین باعث دلگرمی آن ها شده است. مخاطبان این بازی پاییز امسال منتظر بسته الحاقی پولی به نام Hearts of Stone باشند.

آشنایی با بازی The Witcher 3: Wild Hunt

این بازی به خاطر کاراکتر گرالت مشهور است. کاراکتری که تمام هیجان بازی به او بستگی دارد. این بازی در سه فصل طراحی شده است. در این دنیای حماسی گرالت زره به تن می کند و شمشیر براق خود را برای دشمنان برهنه می کند. جهان بازی گسترده است و در لحظه لحظه ی آن پر از غافل گیری است.

بازی با تمام جنبه های حماسی و اکشن لحظات احساسی دارد. در بازی همواره لحظات هولناک و ترسناکی پنهان شده است تا به موقع خودی نشان بدهند. بازی همراه با المان های فوق العاده ی خود قدرت پلک زدن را از شما می گیرد. گرالت یک شخصیت چند بدی است. این امر در طول بازی قابل مشاهده است.

او هم باید با هیولاها مبارزه کند و هم برای فرزندان خود الگویی خوب باشد از طرف دیگر باید به مردم کمک کند و انسانیت را به مردم بیاموزد. این امر نشان می دهد که شخصیت پردازی گرالت چقدر عمیق و فوق العاده است. گرالت طوری طراحی شده است که هر بازی کننده ای به راحتی می تواند با آن ارتباط برقرار کند.

این شخصیت پردازی در کنار داستان جذاب بازی و روند مهیج ان رنگ دیگری به بازی بخشیده است. به طور کل تمام مجموعه های The Witcher  در سبک نقش آفرینی طراحی شده است. بهبودهای این نسخه باعث شده است تا The Witcher 3: Wild Hunt به یک اثر خارق العاده بدل شود.

بازی علی رغم داشتن ۱۰۰ ساعت هیچ تکرار و لحظات ازار دهنده ای ندارد بر عکس هر لحظه ی ان پر از سوپرایز است. داستان The Witcher 3: Wild Hunt بسیار غنی و پر محتواست. در این نسخه دیگر شاهد مبازرات حوصله سر بر نیستیم و روند مبارزه بهبود یافته است و این امر تجربه ی یک بازی فوق العاده را برای ما به ارمغان می آورد.

گرالت علاوه بر مهارت های مبارزه یک قدرت خاص و الهی دارد و می تواند ازجادو استفاده کند. همان طور که می دانید گرالت را گرگ سفید لغب داده اند. این امر به این دلیل است که گرالت تا حدودی قابلیت های گرگ ها را در خون خود دارد. شما علاوه بر مبارزات در محیط کاوش می کنید و به دل جنگل ها می روید تا سرنخ هایی پیدا کنید.

این سرنخ ها می تواند شما را چند قدم به نابودی هیولاها نزدیک نماید بنا براین بازی به جز مبارزه در مراحل کاوش در محیط نیز جریان دارد. هنگامی که اهریمن ها و هیولاها به جهان بازی حمله می کنند همه را از بین می برند و همه چیز را به تاراج می برند. در این میان گرالت است که به عنوان ناجی در مقابل این اهریمن ها ایستادگی می کند.

ویچر که در نام بازی خودنمایی می کند در واقع نوعی نگهبان هستند که از زمین در برابر اهریمن ها محافظت می کنند و این امر بر نگهبان بودن گرالت اشاره دارد.مأموریت هایی که در بازی تعبیه شده است تنوع و طراحی منحصر به فردی دارد. همین امر سبب شده است تا در سفرهای گرالت شگفت زده بشویم.

گرالت علاوه بر انجام مأموریت های خود به دنبال دخترخوانده اش می گردد. او همانند یک فرزند واقعی به سیری عشق می ورزد. سیری قابلیت هایی دارد که منجر شده است تا دشمنان به دنبال او باشند به همین خاطر گرالت می خواهد زودتر از همه او را پیدا کند. با اینکه در بازی داستان های فرعی و مراحل متنوعی وجود دارد هیچ بی نظمی در آن دیده نمی شود.

تمام روایات فرعی نیز به گونه ای به داستان اصلی ربط پیدا می کند. این استودیو با طراحی The Witcher 3: Wild Hunt نشان داده است که یک بازی چگونه می تواند یک بازی تمام عیار باشد. در این بازی شما برای کوچک ترین کارها را نیز کاملا حق انتخاب دارید البته می دانید که این امر می تواند روی روند بازی تأثیرگذار باشد.

تمام کاراکترهای قرار داده شده در بازی چه فرعی و چه اصلی یک داستان مخصوص به خود دارند بعلاوه هوش مصنوعی فوق العاده ای که برای آن ها قرار داده شده است باعث می شود تا خصوصیات اخلاقی متفاوتی را از هر کاراکتر مشاهده کنیم یک نمونه ی آن گرالت است که یک شخصیت چند لایه دارد.

مناظر بازی به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده است به نحوی که می توان این زیبایی ها را هنگام کاوش در محیط دید و به آن ها خیره شد. علاوه بر مراحل مبارزه و کاوش در سایر مراحل می توانید به تعقیب کردن و پنهان کاری ادامه دهید همین امر به تنهایی می تواند طرفداران هر کدام از سبک های نامبرده را به سمت خود جذب نماید.

در بعضی از مراحل بازی با سایر کاراکترها یک ضمانت نامه امضا می کنید تا به ازای انجام کاری چیزی به شما بدهند شما به کمک این آیتم ها و پول ها می توانید گرالت و سلاح ها و جادوهای او را ارتقا ببخشید. سیستم بازی حرف ندارد. برای مثال برای اینکه یک هیولا را بکشید اول باید نشانه هایی از آن یافت کنید و نقاط ضعف و قدرتش را بیابید.

The Witcher 3: Wild Hunt
The Witcher 3: Wild Hunt

پس از آن به مبارزه با آن می پردازید این امر یک استراتژی به حساب می آید و بازی را جذاب تر می کند. در این نسخه شاهد  یک سیستم مبارزه ی بی دردسرتر هستیم؛ البته این به این معنی نیست که مبارزات آسان تر شده است نه فقط روش مبارزه راحت تر شده است. علاوه بر آن نوار احیای زندگی گرالت آسیب پذیرتر شده است و این امر بازی را به حقیقت نزدیک می کند.

باید به دنبال نوشیدنی هایی بگردید تا از حملات و آسیب های وارد شده جان سالم به در ببرید. در بازی نقص های کوچکی وجود دارد که البته ذره ای از جذابیت بازی کم نمی کند. مثلا گاهی اسب گرالت بی دلیل دور خود می چرخد همچنین مراحل لود کمی طولانی هستند. به طور کل با یک بازی حماسی و چند بعدی طرف هستیم که تجربه کردن آن برای هر بازی کننده ای لازم است.

این بازی ۱۰ ساعت محتویات جدید و به روزی را به کاربران و علاقه مندان خود ارائه می دهد و اینکه در سال ۲۰۱۶ دومین بسته الحاقی پولی بازی ویچر ۳ با نام Blood & Wine به بازار عرضه می شود و ۲۰ ساعت محتویات جدیدی را به علاقه مندان خود ارائه خواهد داد. بعد از معرفی New Game Plus به عنوان آخرین بسته الحاقی رایگان بازی The Witcher 3: Wild Hunt استودیو سی دی پراجکت در مورد این بخش اطلاعات خوبی را منتشر کرد. با ما همراه باشید.

سوال های زیادی راجع به این بخش برای کاربران به وجود امده بود که مارسین موموت مدیر بخش ارتباطات جواب داد که در حالت New Game Plus دشمنان قوی تر از قبل می شوند، که این کار در روند جذابیت بازی نقش به سزایی دارد. در پایین نگاهی به اطلاعاتی که منتشر شده می کنیم، این اطلاعات در مورد حالت New Game Plus بازی ویچر ۳ است:

۱: دشمنان از قبل قوی تر می شوند.

۲: تمام گزینه ها مانند: کتاب، نامه، کارت های گوئنت، دستاوردها، دستورالعمل های محلول سازی و گزینه هایی که از ماموریت ها به دست آوردید را به حالت New Game Plus می توان منتقل کرد. اگر در طول بازی به سطح ۳۰ نرسید موقع شروع حالت New Game Plus به این سطح خواهید رسید.

۳: در طول بازی با حالت New Game Plus می توانید «Death Match» که مرتبط به آخرین درجه سختی است را از آن خود کنید.

۴: زمانی که با این حالت بازی را دوباره شروع کنید و این که سطح شما بالاتر از سطح ۳۰ باشد، سطح شخصیت شما همان اندازه است که بازی را به اتمام رسانیده اید.

بعد از تمام شدن بسته های رایگان این بازی بسته ی پولی این بازی به نام Hearts of Stone بیرون خواهد آمد که در آن ۱۰ ساعت محتویات جدید و بروزی را در اختیار علاقه مندان و کاربران خود قرار خواهند داد.

در اینجا به نقد و بررسی بسته های الحاقی Hearts of Stone عنوان The Witcher 3 می پردازیم:

این بازی در سال ۲۰۱۵ برای طرفداران خود نسخه سوم از سری عناوین خارق العاده the witcher  بود که با نام The Witcher 3: Wild Hunt به بازار عرضه کرد. و شکل جدیدی به این بازی داد و توانست مورد تحسین منتقدین و طرفداران خود قرار بگیرد.

در اینجا می خواهیم راجع به بسته های پولی این بازی صحبت کنیم که اخیرا با نام Hearts of Stone منتشر شده است و این که آیا این بسته توانست در حد و اندازه این سری و عنوان اصلی The Witcher 3 Wild Hunt ظاهر شود یا خیر!

موضوعی که هم اکنون مورد انتقاد و بحث قرار گرفته این است که سازندگان این بازی قیمت های بالایی را برای این صنعت بازی قرار داده اند و این که می دانند طرفداران این بازی هر قیمتی که باشد بابتش پول می دهند حداکثر سو استفاده را می کنند. مثلا سازندگان بازی یک قسمت از بازی را حذف می کنند و آن قسمت حذف شده را در بسته های الحاقی می گنجانند، تا از طرفداران بازی پولی دریافت کنند که این کار اصلا منصفانه نیست. و یا این که می بینیم سازندگان بازی چند عدد لباس جدید را با قیمت های زیادی به کاربران می فروشند که در واقع می توان آن را رایگان به کاربران داد. این کار سازندگان بسیار زشت است. آیا به کاربری که بابت بازی پول داده نباید چند لباس رایگان هدیه داد؟!

ولی جای دلگرمی دارد که سازندگان بازی The Witcher 3 در استدیو CD Project Red در رابطه با منتشر کردن بسته های الحاقی سیاست سازندگان قبلی را ندارند. آن ها در ابتدا انتشار بازی ۱۶ بسته الحاقی برای بازی را رایگان کردند و این که لیلس های بازی برای طرفداران خود را نیز رایگان کردند. و بعد از منتشر کردن این بسته ها سازندگان بسته هایی منتشر کردند که پولی بود واین بسته ها در روند بازی و بهتر شدن بازی نقش به سزایی داشت.

با منتشر کردن حالت New Game Plus بازی The Witcher 3: Wild Hunt در روزهای آینده ۲۰۰ ساعتی که محتویات این بازی را دارد، هنوز فرصت های خیلی زیادی برای دوباره بازی کردن این بازی هست. و اینکه چه زمانی The Witcher 3 به بازار عرضه می شود؟

مارسین ایونسکی مدیر عامل استودیو سی دی پراجکت رد اخیرا بیان کرده اگر بخواهیم با کاربران و علاقه مندان این بازی صادق باشیم هنوز به فکر سری چهارم این بازی نیفتاده ایم. زیرا سری The Witcher به کمی استراحت احتیاج دارد. زیرا طی ۱۰ سال اخیر تیم سازندگان ما روی قلعه. شمشیر و داستان های که به هیولا کشی مرتبط بوده کار کرده است؛ بنابراین فک کنم زمان ساخت اسلحه و مهمات رسیده است. اگرچه سی دی پراجکت رد جزو با اخلاق ترین استودیوها است؛ اما موفقیت و فروش چشمگیر بازی The Witcher 3: Wild Hunt قطعا در آینده کار را برای ساخت قسمت های بعدی سخت می کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 1 =