معرفی و بررسی بازی Theseus ساخته استودیو Forge Reply

بازی Theseus

بخشی از اهداف تولیدکنندگان بازی Theseus این بود که داستان اسطوره ای Minotaur را در قالب اپیزودهای سینمایی به نمایش درآورند.

بازی Theseus
بازی Theseus

معرفی و بررسی بازی Theseus ساخته استودیو Forge Reply

بر اساس اخبار منتشر شده، استودیو Forge Reply زمان انتشار برنامه واقعیت مجازی شرکت خود را که Theseus عنوان گرفته است، تعیین کرد. این بازی در ژانر اکشن و ماجراجویانه، ۲۶ جولای در اختیار دارندگان کنسول Play Station VR قرار می گیرد.

آنچه که تولیدکنندگان درباره محتوای این بازی عنوان می کنند این است که داستان بازی برگرفته از قصه های کهن Minotaur یونان است. در بازی Theseus یکی از کاراکترهای مهم به گونه ای است که بخشی از فیزیک بدنی آن به صورت گاو و بخشی دیگر به صورت انسان است. شما به عنوان گیمر سفر را از Labyrinth شروع می کنید. بر اساس آنچه در داستان های کهن یونان آمده، Labyrinth شهری است که توسط امپراطور کاراکتر اصلی داستان بنا شده است.

آن هنگام که شما سفر را در راهرو این بازی مهیج آغاز می کنید باید انتظار رویارویی با موجودات عجیب را نیز داشته باشید. در پایان می بینید که به دنیای Labyrinth وارد می شوید که زمان برخورد با Minotaur است.

بخشی از هدف تولیدکنندگان بازی Theseus این بود داستان اسطوره ای Minotaur را در قالب اپیزودهای سینمایی به نمایش درآورند تا اهالی گیم با این نوع از قصه های قدیمی آشنا شوند.

در ادامه این اخبار تولید کنندگان تریلر هنگام عرضه بازی Theseus را نیز منتشر کردند. سازندگان بازی Theseus تا کنون قیمت دقیقی برای عرضه آن به مخاطبان عنوان نکرده اند و همچنان خبری مبنی بر اینکه بتوان بازی Theseus را بر روی هدست های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus rift اجرا کرد یا نه منتشر نشده است.

چنانچه شما مشتاق این موضوع هستید که اطلاعات کلی در رابطه با بازی مهیج و ماجراجویانه تازه انتشار یافته Theseus که یکی از هنرنمایی های استودیو ایتالیایی فورج ریپلای است، به دست آورید پیشنهاد می کنیم که تا پایان مطالب با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی به دست آورید. ما در این اینجا توضیحاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که برگرفته از سخنان تولید کنندگان این بازی است.

 در این بازی شما به عنوان فردی که هدایت شخصیت اصلی بازی را بر عهده دارد، از یک رؤیا بیدار می شوید و در عالم واقعیت می بینید که در یک محیط عجیب و ناشناخته قرار گرفته اید. با این مکان از قبل آشنایی ندارید و این موضوع شما را دچار آشفتگی می کند؛ بنابراین تمام تلاش خود را برای یافتن حقیت به کار می گیرید. در این راه شما تنها نیستید و صدای Ariadne که در جو وجود دارد و به شما کمک می کند تا راه های رسیدن به حقیقت را جستجو کنید مثل کوچه ها و اتاق هایی که در بازی طراحی شده است. در همین زمان شما ناخودآگاه قدم در مسیر رفتن به Labyrinth می گذارید.

در این راه می توانید روشنایی را که روزنه امید شما برای یافتن حقیقت است ببینید، این امید حاصل از روشنایی به شما قوت قلبی می دهد که تمام زشتی ها و تاریکی ها را پست سر بگذازید و به موفقیت برسید.

 این فرصت در بازی برایتان به وجود آمده که از رازهای مخفی که در Labyrinth وجود دارد پرده بردارید ولی شما در این راه تنها نیستید و این را زمانی که در جریان اصلی بازی قرار بگیرید متوجه خواهید شد. گیمر قرار است با فردی به عنوان Minotaur که یک نوع خدا در یونان قدیم است روبه رو شود.

 Minotaur بر کشور خود حکومت خدایی می کند. ظاهر او ترکیبی از انسان و حیوان است یعنی بخشی از بدنش به شکل انسان و بخش دیگری شبه گاو است. شما به عنوان هدایت کننده بازی زمانی که با Minotaur برخورد می کنید، درگیر ماجراهای عجیبی خواهید شد.

بازی Theseus
بازی Theseus

آنچه Theseus به عنوان توانایی هایش در اختیار شما قرار می دهد به شرح زیر است:

  • از یک راه دوست داشتنی مثل بازی کردن می توانید با شخصیت های Theseus آشنا شوید.
  • ارائه بازی مهیج و فراتر از حد انتظار به صورت ماجراجویانه بر اساس داستان های قدیمی یونان.
  • استفاده از هنر سینما در بازی واقعیت مجازی
  • دیدن شخصیت Minotaur و امکان مبارزه با کسانی که در اختیار او قرار دارند
  • انجام مأموریت هایی برای رسیدن به حقیقت و کشف رازهای اسرارآمیز و تلاش برای زنده ماندن

مدیر فنی فورج ریپلای در خصوص بازی ساخته شده چنین می گوید:

«استودیو ما کاملاً حساب شده بر روی بازار فروش این بازی که به صورت واقعیت مجازی است کار کرده و تمام جوانب را سنجیده ایم. این بازی برای ما نخستین گیم واقعیت مجازی ما می باشد که هواداران این سبک از بازی به شدت منتظر ورود آن به عرصه جهانی هستند. واقعیت مجازی بهترین بستر و کنسول برای ارائه بازی Theseus می باشد و گروه ما با تمام قدرت در حال به پایان رساندن این بازی برای طرفداران آن می باشد تا محصولی درست و یکتا به بازیکنان ارائه دهد.»

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 + هفت =