بازی Those Who Remain برای ایکس‌باکس وان تایید شد

بازی Those Who Remain

اگر شما نیاز به یک بازی تازه دارید، این بازی به شدت به شما پیشنهاد می شود. بازی those who remain در شهری به نام Dormont اتفاق می افتد که نفرین شده است. همه انواع چهره های کریه و خشن در تاریکی در خیابان های این شهر قدم می زنند و کاراکتر شما با شیاطین خودش روبرو خواهد شد. در فضای بالا، پیوندهایی به دنیای دیگری وجود دارند و به شما این امکان را می دهد که بین واقعیت ها پافشاری کنید تا ببینید چه اتفاقی افتاده است.

بازی Those Who Remain
بازی Those Who Remain

به دنبال ادامه روند فعلی بازی های در ژانر وحشت اول شخص، در سال ۲۰۱۸، یک بازی توسط یک استودیوی کمدی ساخته شده است که این استودیو خود را Camel 101 نامیده است. عنوان این بازی those who remain بوده و روی Nintendo Switch ،PlayStation 4 ،Xbox One و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای این بازی ارائه نشده، اما آنچه مسلم است این است که این بازی در سال جاری برای پلی‌استیشن ۴ و سایر پلتفرم‌ها منتشر خواهد شد. در ادامه در خصوص داستان و روال این بازی مهیج و ترسناک توضیحاتی ارائه خواهد شد.

عنوان ترسناک those who remain با یک تریلر پر از هیولا نوید بخش یک بازی هیجان انگیز روان شناختی است. سال گذشته شرکت سونی از این بازی وحشتناک رونمایی نمود. اگر چه ما از زمان تریلر اولیه چیز بیشتری از آن را ندیده ایم، اما با توجه به موسیقی تریلر که هم رگه های ترس و استرس در آن وجود دارد و هم معما گونه به نظر می رسد، به نظر می رسد که با یک بازی ترسناک، همراه با مضامین روانشناسی و حل پازل همراه با هیجان روبرو خواهیم بود.

اگر شما نیاز به یک بازی تازه دارید، این بازی به شدت به شما پیشنهاد می شود. بازی  those who remain در شهری به نام Dormont اتفاق می افتد که نفرین شده است. همه انواع چهره های کریه و خشن در تاریکی در خیابان های این شهر قدم می زنند و کاراکتر شما با شیاطین خودش روبرو خواهد شد. در فضای بالا، پیوند هایی به دنیای دیگری وجود دارند و به شما این امکان را می دهد که بین واقعیت ها پافشاری کنید تا ببینید چه اتفاقی افتاده است.

بازی Those Who Remain
بازی Those Who Remain

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم تریلر این بازی، ترسناک و همراه با کمی وحشت برای مخاطب خواهد بود که نشان می دهد که نوعی داستان فوق العاده ای برای داستان بازی وجود دارد. روایت این بازی در یک شهر کوچک به نام Dormont واقع در امریکا اتفاق می افتد که نفرین شده بوده و همه چیز را به تلخی تبدیل می کند. در نگاه اول شهر Dormont یک شهر معمولی در امریکا به نظر می رسد اما این شهر توسط یک شیطان که همه چیز را در تاریکی پوشانده است نفرین شده است.

نهاد های اسرار آمیز از تاریکی عبور می کنند، هرکسی را که بیش از حد سرگردان است، می برد. شخصیت اصلی این بازی ادوارد ترنر نام داشته و برای زنده ماندن نیاز به فضای غیر تاریک دارد بنابراین اگر می خواهید زنده بمانید ناچارید که در نور بمانید. ادوارد ترنر فقط یک مرد معمولی است که با گذشت زمان دچار مشکل شده است، که در زمان اشتباهی وارد مکان اشتباه می شود. اما او به زودی متوجه می شود که چیزهایی در Dormont بسیار عجیب و غریب است.

نور به معنای ایمنی و یک مکان امن برای شماست و در مقابل تاریکی و حضور در تاریکی برابر با مرگ است. اگر ترنر خود را در سایه پیدا کند، وقت آن است که در جستجو برای منبع نور بعدی کار کند تا بتواند بقای خود را تضمین کند وگرنه گرفتار شیاطین خود خواهد شد چون موجودات عجیب و غریب در تاریکی وجود دارد، که کار آن ها کشتن هر کسی است که به آن ها نزدیک می شود. بیشتر جمعیت Dormont در تاریکی به دام افتاده اند و هیچ راهی برای فرار ندارند. البته داستان به همین سادگی نبوده و تاریکی تنها چیزی غیر معمول در Dormont نیست.

اتصال های عجیب و غریب جهان موجود در بازی را به ابعاد دیگری متصل می کنند. ابعادی شبیه به دنیای ما ولی با کمی متفاوت. به عبارت دیگر دنیاهای متصل به فضای بازی، نوعی انعکاس تاریک از دنیای خودمان است. و همانند بازتاب در آینه، اقدامات در یک بعد، در بعد دیگری به صورت بازتاب نشان داده می شود. یعنی هر اقدام شما در فضای بازی بازتاب اقدام شما را در دنیاهای دیگر که به دنیای بازی متصل شده است به همراه دارد این اتصالات به ابعاد دیگر قطعا منجر به جذابیت بسیار زیاد بازی خواهد شد. تأکید بسیار زیادی بر انتخاب و عواقب آن نیز وجود دارد، زیرا تصمیمات خاصی که توسط شما اتخاذ می شود بر پایان آن تاثیر می گذارد. بنابراین بایستی با رعایت مصالح و مصلحت سنجی دست به انتخاب و تصمیم بزنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 15 =