Titanfall 2 بازی رایگان استیم

بازی Titanfall 2

بازی Titanfall 2 یک FPS بسیار عالی است که به دلایل مختلف (اما در واقع فقط یک دلیل) در هنگام عرضه در سال ۲۰۱۶ به شدت با شکست مواجه شد. انتشار این بازی در سال گذشته در استیم باعث احیای مجددش شد، با این حال، این بازی اخیراً به خاطر وجود محتوای Titanfall 2 در Apex Legends قدرت بیشتری گرفت.

اگر تاکنون این بازی را انجام نداده و از آن لذت نبرده‌ اید، باید بدانید که اکنون می‌توانید آن را به صورت رایگان بازی کنید. بازی Titanfall 2 در تاریخ ۳ ماه می از ساعت ۱۰ صبح به وقت PT تا ۱ بعدازظهر به وقت ET در استیم کاملاً رایگان است. فقط کافی است دکمه “Play Game” را فشار دهید و منتظر یک دانلود ۳۰ گیگابایتی بمانید و پس از آن آماده خواهید بود که وارد شده و تیراندازی را شروع کنید. بازی چند نفره نیز در دسترس است، اما ما پیشنهاد می‌کنیم که به قسمت کمپینی بپردازید، زیرا واقعاً عالی است.

ما حس می‌کنیم و البته امیدواریم که شاید، شاید همه این کارها و علاقه‌ها در نهایت ما را به سمت بازی Titanfall جدید و طولانی سوق دهد. در این بین، ما Apex را داریم که در جهان مشابهی تنظیم شده است و همچنین رقیب جدید Valkyrie، یک خلبان Titan فعال که در فصل ۹ به این اکشن می‌پیوندد، فصل ۹ از ۴ می آغاز می‌شود. این مانند عبور از موانع و گرفتن سریع توسط BT-7274 نیست، اما در نوع خود چیز بسیار جالبی است.

 

منبع: PCGamer

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 1 =