شخصیت ها و کاراکترهای بازی Titanfall2 را بیشتر بشناسید

بازی Titanfall2

چنین کاری دو سیاست در پیش داشت که اولی معرفی بازی برای تازه علاقه مندان بود و دیگری فروش بیشتر بازی به وسیله ایجاد هیجان در گیمر ها بود. رونین که یکی از تایتان های بازی Titanfall2 است، قابلیت های جدید و جالبی دارد که می توان به استفاده از Sward Core و شمشیر منحصر به فرد خود اشاره کرد.

بازی Titanfall2
بازی Titanfall2

شخصیت ها و کاراکترهای بازی Titanfall2 را بیشتر بشناسید

شخصیت های یک بازی بخشی از هیجان و زیبایی یک بازی محسوب می شود و همه گیمر ها و کاربران دوست دارند که اطلاعات بیشتری درمورد شخصیت محبوب شان در بازی را بدانند. اکثر شخصیت های بازی های ویدیویی یک داستان محبوب برای خود دارند و همانطور بی دلیل در بازی ها خلق نمی شوند. بازی Titanfall 2 هم از همان بازی هایی است که شخصیت هایش بی دلیل خلق نمی شود و هرکدام از آن ها یک داستان و نماد هایی برای خود دارند.

حال ریسپاون اینترتینمنت درباره یکی از شخصیت های بازی Titanfall2 یک تریلر رونمایی کرده است که به معرفی آن می پردازد. بازی Titanfall 2 بلافاصله بعد از معرفی با تریلر های زیادی همراه بود که برخی از آن ها به معرفی شخصیت ها و گیم پلی درون بازی می پرداختند. حال این شرکت یکی از تایتان های بازی Titanfall 2 که رونین یا Ronin نام دارد را معرفی کرده است و در یک تریلر کوتاه آن را به چالش کشیده است. همین تریلر کوتاه باعث شده است که افراد زیادی بازی Titanfall 2 را تهیه کنند و این شخصیت عجیب و مرموز را امتحان کنند.

همانطور که همه می دانند، یک بازی علاوه بر داستان و گیم پلی خوب خود نیازمند به ساخت شخصیت و اشیا جدید در بازی است تا بتواند بازی را تازه نگه دارد و شکل و شمایل تکراری به آن دست ندهد. بازی Titanfall 2 در زمان معرفی خود اعلام کرد که در آن ۶ شخصیت یا تایتان جدید وجود دارد که می توانید آن ها را امتحان کنید. این ۶ تایتان هرکدام مبارزه و استراتژی خاص خودشان را دارند که باعث می شود مسابقه ها تکراری نشود و شما تجربه های جدیدی از این شخصیت ها به دست آورید و تایتان مورد علاقه خودتان را پیدا کنید.

برای اینکه کاربران و گیمر های تازه وارد بتوانند شخصیت ها و داستان این بازی را راحت تر درک کنند، استودیوی سازنده بازی Titanfall 2 تلاش کرده است که شخصیت های جدید و داستان کلی این بازی را در قالب تریلر های مختلف عرضه کنید. چنین کاری دو سیاست در پیش داشت که اولی معرفی بازی برای تازه علاقه مندان بود و دیگری فروش بیشتر بازی به وسیله ایجاد هیجان در گیمر ها بود. رونین که یکی از تایتان های بازی Titanfall2 است، قابلیت های جدید و جالبی دارد که می توان به استفاده از Sward Core و شمشیر منحصر به فرد خود اشاره کرد.

رونین قابلیت های زیادی را دارد و می تواند حملات بسیار قوی در بازی داشته باشد و دشمن را نابود کند. او در ابتدا می تواند با سرعت زیادی به اطراف خود حرکت کند که به Phase Dash معروف است و همین جا به جایی باعث می شود که حریف آن خسته شود. او دارای شمشیری است که از خود موج مغناطیسی تولید می کند و اگر این موج به حریف برخورد کند، او به عقب پرتاب می شود و قدرت و خون زیادی از دست می دهد که این یکی از برتری های این تایتان جدید در بازی است.

بازی Titanfall2
بازی Titanfall2

همچنین شمشیری که در دست رونین است قابلیت های دیگری هم دارد که به قابلیت های دفاعی معروف هستند. مثلا در هنگام حمله اگر حریف شما به سمت تان تیر های مختلفی رها کند، رونین می تواند از شمشیر خود به عنوان سپر استفاده کند. او شمشیر خود را در مقابل تیر ها قرار می دهد و تیر ها به تایتان برخورد نمی کنند و خون رونین کم نمی شود. رونین از سلاح های دیگری مانند LeadWall هم برخوردار است که می توانید این سلاح ها را در هنگام حمله امتحان کنید.

البته برخی از کاربر ها با دو تا از تایتان ها از قبل آشنایی داشتند. بازی Titanfall2 در قبل از معرفی رسمی خود یک نسخه دمو ارائه کرده بود که در آن کاربر ها و گیمر ها می توانستند با دو تا از تایتان های بازی آشنایی پیدا کنند و آن ها را در مبارزه های مختلف بررسی کنند. چنین کاری از سوی استودیو به این معنا بود که می خواستند گیمر ها قدرت تایتان های جدید را ارزیابی کنند و نطرات مثبت شان را در رسانه ها منتشر کنند تا دیگران هم به سمت خرید این بازی بیایند.

دو تایتانی که در ابتدای بازی وجود دارد و اکثرا با آن ها آشنا هستند Ion و Scorch نام دارند. Ion اولین تایتان شما در بازی است که باید با آن بازی را شروع کنید و مبارزه های ابتدایی خود را انجام دهید. البته این به معنای ضعیف بودن این تایتان نیست بلکه تنها بر اساس یک انتخاب در داستان بازی این تایتان در ابتدای گیم پلی قرار گرفته است و در کنار شما قرار دارد.

این تایتان قابلیت هایی همچون مسلسل، سپر، مین های تخریبی و Laser core را نیز در خود دارد که به شما کمک می کند در مراحل مختلف و مبارزه ها پیروز شوید. البته به شرط آنکه بدانید چگونه باید از این قدرت ها استفاده کنید وگرنه قدرت زیادی را از تایتان خود خواهید گرفت.

بعد از Ion شما در اختیار یک تایتان دیگر خواهید بود که با آن باید بازی را ادامه دهید. آن تایتان Tone نام دارد. این تایتان می تواند یکی از خطرناک ترین تایتان های بازی باشد زیرا حملات آن بسیار خطرناک است و در تمامی مبارزه هایی که Tone در آن حضور داشته باشد، شاهد بیشترین کشته و مرگ خواهید بود.

این تایتان دارای حمله مرگبار از طریق موشک های فراوان خود و سیستم حمله صوتی است و در کنار این نوع حمله از سپر خود برای دفاع استفاده می کند و دشمن را به عقب می کشاند تا در نهایت او را شکست دهد.

بعد از تمام شدن این حملات شما نیاز دارید که مبارزه های نزدیک تر و نبرد های مستقیمی را انجام دهید که در این مراحل رونین یا Ronin به کمک شما می آید و باعث می شود در این مسابقات پیروز شوید. رونین یک شمشیر و شات گان معروف دارد که با آن می توانید دشمن های خود را از فاصله نزدیک نابود کنید و آن ها را به قتل عام برسانید البته این تنها بخشی از رونین است و قابلیت های زیادی هم در دفاع دارد.

اگر بخواهید مبارزه هایی با فاصله دور تر انجام دهید تایتان Legion به کمک شما خواهد آمد و با آن می توانید دشمنان خود را در راه دور هم شکست دهید. این تایتان دارای سیستم قفل خودکار و مینی گان کوچکی است که دشمنان راه دور را مورد هدف خود قرار می دهد و شلیک می کند. بعد از تمام حملات زمینی که انجام دادید نیاز به کمی پرواز دارید.

تایتان آخر یعنی Northstar به کمک شما می آید و با آن می توانید پرواز کنید. این تایتان آتش مرگبار و موج های پلاسما را روانه دشمنان شما می کند و برای آنانی که جان سالم به در می برند هم تله هایی فراهم کرده است که بر راه شان می اندازد و باعث یک کشتار جمعی می شود. این تایتان یکی از سریع ترین تایتان ها برای حمله در مسیر های سخت است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 3 =