محتوای بازی Tom Clancy’s The Division 2

داستان بازی Tom Clancy’s The Division

در این مقاله به بررسی بازی Tom Clancy’s The Division از زمان انتشار تا بررسی نسخه ی جدید و محتویات همراه با آن بپردازیم. با وعده ای که شرکت Ubisoft مبنی بر ارائه محتویات تازه در نسخه ی جدید این بازی به مخاطبین خود داده است، امید است که جذابیت این بازی به اوج خود برسد.

بازی Tom Clancy’s The Division
بازی Tom Clancy’s The Division

خب شرایط همیشه آرام نمی ماند و این یک اصل انکار ناپذیر است و ممکن است هر اتفاق حتی به ظاهر کوچکی آرامش یک فرد و در پی آن آرامش یک جامعه را به هم بزند این اتفاق میتواند یک بلای طبیعی مثل زلزله و یا یک نا آرامی سیاسی مانند جنگ و یا انتشار یک ویروس کشنده در سطح بزرگ باشد به صورتی که یک شهر را با تمام امکانات و پیشرفت های آن تبدیل به خرابه هایی کند که شاید جبران آن بسیار سخت و حتی غیر ممکن باشد در این بین باید افرادی پیدا شوند که به صورت داوطلبانه سعی در آرام تر کردن جو داشته باشند.

با این مقدمه فکر میکنم تا حدودی متوجه شدید که میخواهیم در این مقاله به بررسی بازی Tom Clancy’s The Division از زمان انتشار تا بررسی نسخه ی جدید و محتویات همراه با آن بپردازیم .خوب همان طور که میدانید این بازی ابعاد بسیار گسترده ای دارد و نمیتوان آن را در یک مقاله خلاصه کرد. این بازی پلی استیشن که اولین نسخه ی آن در سال ۲۰۱۶ توسط شرکت Ubisoft منتشر شد شاید در ابتدا نتوانست آن طور که باید به انتظارات مخاطبین خود پاسخ مثبت بدهد.

اما با گذشت زمان پیشرفت زیادی کرد به طوری که ایو گیلموت که مدیر ارشد مالی شرکت ubisoft میباشد طی کنفرانسی اعلام کرد که در واقع این شرکت از سرعت مخاطبین این بازی در به پایان رساندن محتوای بازی شگفت زده شده است و در واقع سرعت طرفداران این بازی در به پایان رساندن محتوا طوری بوده که این شرکت را تشویق کرده تا با توسعه دهندگان این بازی همکاری بیشتری داشته باشد تا بتوانند محتوایات بیشتری به نسخه ی جدید بازی Tom Clancy’s The Division بیفزایند تا هم مخاطبین بیشتری جذب آن بشوند و هم طرفداران، لذت بیشتری از آن ببرند و همچنین این همکاری تنها محدود به زمان عرضه ی نسخه جدید این بازی نمی باشد بلکه به گونه ایست که تا سالیان دراز پس از انتشار این بازی میتواند محتویات جدید و جذب کننده ای در اختیار دوستاران بازی قرار بدهند.

همچنین آن طور که به نظر می آید کشش محتویات افزوده شده به بازی و ادامه ی همکاری این شرکت با توسعه دهندگان به گونه ایست که بازی The Division به یکی از بازی های دنباله دار تبدیل شده است که سال ها میتواند مهمان مخاطبین خود باشد.

داستان بازی Tom Clancy’s The Division
داستان بازی Tom Clancy’s The Division

داستان بازی Tom Clancy’s The Division

نسخه ی اول این بازی که در شهر نیویورک، یکی از شهر های توسعه یافته و پر جمعیت آمریکا منتشر شد توانست افراد زیادی را در گیر خود کند در واقع داستان بازی از جایی شروع شد که یک ویروس خطرناک در سطح شهر پخش شد و سلامت افراد زیادی را به خطر انداخت. این ویروس کوچک که حتی با چشم هم دیده نمیشد به راحتی توانست تمدن یک شهر را نابود کند و آسیب های زیادی را به مردم و شهرشان وارد سازد.

این ویروس از طریق دست به دست شدن پول منتقل شد و به راحتی توانست یک شهر را از پا در بیاورد و نظم شهر را به هم بزند .افراد شهر بیمار شدند و در شهر هرج و مرج به پا شد و تمدن اجتماعی و انسانی شهر سقوط کرد و دیگر کسی از قوانین پیروی نمیکرد و همه ی افراد تنها به دنبال ادامه ی بقای خود به هر قیمتی که شده بودند. مسلما اوضاع یک چنین شهری اوضاع خوبی نمیباشد.

بنابراین افرادی باید تلاش در آرام کردن اوضاع داشته باشند و علاوه بر تمام این مشکلات نیاز های اولیه ی افراد بیمار اعم از دارو و خوراک و پوشاک را نیز تامین کنند که در واقع کار آسانی نمیباشد .نسخه ی اول این بازی پلی استیشن در شهر نیویورک منتشر شد ولی نسخه ی دوم آن که قرار است در تاریخ ۳۱ مارس منتشر شود در ایالت واشنگتن میباشد و این یعنی اوضاع تا حدودی از دسترس خارج شده و بیماری به دیگر شهر های آمریکا نیز سرایت کرده است.

از جذابیت های بازی Tom Clancy’s The Division میتوان به چالش هایی که در مراحل فرعی آن موجود میباشد اشاره کرد که در واقع این مراحل برای افزایش امتیاز و راه یابی به مراحل اصلی میباشند اما جذابیت آن به حدی است که بیشتر بازیکنان مراحل فرعی را به اصلی ترجیح میدهند و همچنین با وعده ای که شرکت Ubisoft مبنی بر ارائه محتویات تازه در نسخه ی جدید این بازی به مخاطبین خود داده است، امید است که جذابیت این بازی به اوج خود برسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =