شخصیت محبوب بروس لی در بازی UFC 2 ساخته ی الکترونیک ارتز

بازی UFC 2

حال خبر بسیار خوشایندی که برای طرفداران بروس لی وجود دارد این است که، شما بازی UFC 2 بازی قادر به انجام این کار خواهید بود.

بازی UFC 2
بازی UFC 2

شخصیت محبوب بروس لی در بازی UFC 2  ساخته ی الکترونیک ارتز

اکثر شما، حتما باید شخصیت بروس لی آشناییت دارید!

و او را به عنوان یک شخصیت مبارز، و کسی که در هنر های رزمی ماهریت خاصی دارد، می شناسید. بروس لی طرفداران زیادی دارد.

اکنون چیزی که برای طرفداران این شخصیت قابل توجه است، این موضوع است که، بروس لی به عنوان یک شخصیتی که قابل بازی کردن است در بازی EA sports UFC 2 حضور خواهد داشت.

چنان چه، پیگیر اخبار بازی باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که، مدتی دیگر بازی UFC2  منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که، طبق گفته های کمپانی الکترونیک آرتز اگر شما در بازی مذکور را قبل از این که منتشر شود بخرید، هنگامی که این بازی منتشر شود، یعنی دقیقا روز اول آن، علاقه مندانی که تمایل دارند با شخصیت بروس لی بازی کنند این کار برایشان فراهم می شود.و شخصیت بروس لی برای آن ها قابل دسترسی می باشد!

البته این را هم بگویم که شما با این شخصیت محبوب در مسابقات سبک می توانید بازی کنید که این مسابقات  سبک وزن  در دسته های زیر قرار می گیرند  ؛

  1. Welterweight
  2. Bantamweight
  3. Lightweight
  4. Featherweight

 

در ادامه ی همین خبر ها، نیز کمپانی الکترونیک آرتز بیانیه ای را به طور رسمی منتشر کرد، که این بیانیه به شرح زیر است ؛

{ چیزی که برای همه ما آشکار است، محبوبیت شخصیت بروس لی برای اکثریت مردم در سراسر دنیا است.

و مخصوصا طرفداران ور علاقه ی زیادی دارند تا با این شخصیت بتوانند بازی کنند و کنترل او را به دست بگیرند!

حال خبر بسیار خوشایندی که برای طرفداران بروس لی وجود دارد این است که، شما در این بازی قادر به انجام این کار خواهید بود. به طور کلی باید بگویم که شما در بازی UFC 2 میتوانید به جای بروس لی بازی کنید و در قالب شخصیت بروس لی به مبارزه کردن بپردازید.

شیوه ی مبارزه و مهارت هایی که شخصیت وی دارد، منحصر به خودش است و در کمتر مبارزی دیده شده که یک مبارز تمام ویژگی های خاص را دارا باشد.

که این ویژگی ها شامل ؛

 سرعت و عکس العمل بالا

استعداد بسیار بالای وی

خطر ناک ترین،  ورزش های رزمی

و نیز کاریزماتیک ترین شخصیت ورزشی که در تاریخ وجود داشته است.

اکنون شاید برای آن هایی که هم علاقه دارند با این شخصیت جذاب بازی کنند، و هم نمی توانند این بازی را پیش خرید کنند، و قبل از انتشار آن را خریداری کنند، چگونگی بازی کردن با شخصیت بروس لی جای سوال داشته باشد.؟!

نگران نباشید.

برای شما هم ۳ برای این کار وجود دارد. با ما باشید تا با این راه حل ها آشنا شوید.

  1. چنان چه نسخه اول این بازی را دارید، مطمئن باشید که این شخصیت در قسمت دوم به طور خودکار و اتوماتیک باز می شود و قادر به بازی کردن با آن هستید.

۲.این روش مخصوص کاربرانی است که، قسمت داستانی بازی را به پایان برسانند.در نهایت شاهد این هستند که شخصیت بروس لی برای آن ها بازی خواهد شد.

فقط  همانطور که در قسمت بالا ذکر کردیم ؛ شرطش به اتمام رساندن قسمت داستانی بازی UFC2  می باشد.

  1. و آخرین روش هم نیز مخصوص آن دسته از کاربرانی است که به سرویسی به نام EA access دسترسی دارند. اما همانطور که در جریان هستید کنسول بازی پلی استیشن ۴ از این سرویس هنوز پشتیبانی نمی کند و در نتیجه این روش برای کاربرانی که از کنسول بازی پلی استیشن ۴ استفاده می کنند، مناسب نیست!

کاربرانی که به این قسمت دسترسی دارند  و همچنین  بخش اول بازی را به طور رایگان دریافت می کنند.زمانی که UFC 2  را خریداری می کنند،  نیز می توانند  به این مبارز محبوب و دوست داشتنی دست پیدا کنند.

پس علاوه بر پیش خرید کردن بازی UFC 2 با این سه روش بالا هم قادر به بازی کردن در قالب بروس لی می باشید.

یک اتفاق خووب دیگر برای کسانی که بازی UFC 2  را پیش خرید می کنند!!

اگر شما این بازی را پیش خرید کنید ۴ شخصیت  هم به طور هدیه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

که این ۴ شخصیت برای بازی کنان شامل ؛

شخصیت بروس لی

شخصیت باس روتن

کازوشی ساکورابا

و نیز مایک تایسون { که این شخصیت در طول تاریخ به عنوان یکی از برترین بوکسور ها شناخته، و معرفی شده است }

می شوند.

این بازی برای چه کنسول هایی قابل دسترسی است و همچنین  در چه تاریخی منتشر و عرضه شده است ؟

این بازی در تاریخ ۱۵ مارس یا همان ۲۵ اسفند  سال ۱۳۹۴، منتشر میشود و برای کنسول های بازی پلی استیشن ۴ و همچنین ایکس باکس وان قابل دسترسی خواهد بود.

علاقه مندان بازی  ,  EA sports UFC 2 و همچنین طرفداران شخصیت بروس لی، در تاریخ فوق میتوانند با کنسول های بازی گفته شده، این بازی جذاب را تجربه کنند و لذتی شگفت انگیز را برای خودشان به ارمغان بیاوردند.

و اما! کسانی که خیلی در انتظار این بازی هستند می توانند قبل از این که این بازی منتشر شود توسط بتای محدود بازی و همچنین سرویس EA Access به این بازی هیجان انگیز دسترسی پیدا کنند.

بازی UFC 2
بازی UFC 2

کلام آخر ؛

اگر از علاقه مندان بازی هایی با سبک های مبارزه ای و ورزش های رزمی می باشید، و از همه مهم تر طرفدار شخصیت بروس لی هستید به هیچ وجه تجربه ی بازی UFC 2 را از دست ندهید.به جرات میتوان گفت که بازی UFC 2 ، یک بازی هیجان انگیز و جذاب برای شما خواهد بود.

این بازی شامل مبارزاتی سرگرم کننده و گرافیکی بسیار زیبا و صحنه هایی خیره کننده می باشد که با وجود بروس لی به عنوان شخصیتی رزمی که همیشه به عنوان یک اسطوره در ورزش های رزمی،  در ذهن ما جا دارد، جذابیتش را چندین برابر کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + 15 =