بلاگ

بازی Unblock Cars یک بازی فکری بسیار جالب و پازلی

بازی Unblock Cars

بازی Unblock Cars از نظر گرافیکی دارای گرافیک ساده و معمولی است و شاهد سکانس های فوق العاده که بسیار چشمگیر باشد در این بازی نخواهیم بود.

بازی Unblock Cars

بازی Unblock Cars

بازی Unblock Cars یک بازی فکری بسیار جالب و پازلی

بازی های موبایلی امروزه طرفداران زیادی پیدا کردن اند زیرا در هر مکانی می توان از آن ها استفاده نمود و هیچ گونه محدودیتی برای فرد ندارد در عین حال می تواند سرگرمی خوبی برای اوقات فراغت باشد.
از این رو تعداد بسیاری از کمپانی های سازنده بازی های ویدیوئی به تولید بازی های متعددی در ژانرهای مختلف برای این پلتفرم نموده اند و در کنار ساخت بازی های جدید تعدادی از نسخه های بازی های گذشته خود برای سایر پلتفرم ها را بازسازی نموده اند. یکی از بهترین بازی هایی که برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است بازی Unblock Cars می باشد.
استودیو mouse games یکی از بهترین سازندگان بازی های موبایلی می باشد که با تولید بازی Unblock Cars برای پلتفرم اندروید بار دیگر به میدان رقابت آمده است. این بازی بسیار مهیج و جالب است ومی تواند نظر هر بازیکنی را به خود جلب کند.
این بازی از سری بازی های پازل می باشد که از ۳۰۰۰ هزار پازل متفاوت تشکیل شده است و برای دوستداران و علاقه مندان به این سبک از بازی می تواند تجربه جالبی باشد.
بازی های پازلی انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها سعی می کنند با استفاده از نوآوری و تکنیک های جدید ذهن بازیکن را در گیر بازی نمایند و او را به چالش بکشند از این رو بازی های پازلی بسیار اعتیاد آور هستند. بازی Unblock Cars نیز از این قاعده مستثنی نیست و این بازی هم با چالش های فراوانی همراه است.
بازی Unblock Cars ماجرای پارکینگی را به تصویر می کشد که مملو از ماشین های مختلف است و شما وظیفه دارید ماشین قرمز رنگ را که مورد هدف بازی است را به طریقی از بین سایر ماشین ها پیدا کنید و راهی برای خارج کردن ماشین قرمز بیابید.
خارج کردن این ماشین از پارکینگ بسیار سخت است و به دقت و تمرکز بالا احتیاج دارد به طوری که ممکن است شما هر روشی را برای خارج نمودن ماشین چندین بار امتحان نمایید اما موفق نشوید ماشین را خارج کنید و به سراغ امتحان روش بعدی بروید.
بازیکن برای آنکه بتواند ماشین قرمز را خارج کند باید ماشین های دیگری که در پارکینگ وجود دارد را جابجا نماید تا مسیر رسیدن به خروجی برای ماشین قرمز بازگردد. در نخستین مراحل بازی پازل ها چندان سخت و در گیر کننده نیستند و بازیکن به راحتی می تواند با کمی دقت از آن ها عبور کند.
در مراحل بالاتر علاوه بر سخت شدن پازل ها تعداد ماشین های موجود در بازی نیز تغییر می کند و به مرور بیشتر می شود.
از این رو بازیکن برای موفقیت در مراحل بعدی باید کاملاً اصولی و با دقت و بکار گیری استراتژی های خاص راه اصلی خروج از پارکینگ را تشخیص دهد و موقعیت مکانی هر کدام از ماشین ها را در ذهن خود تصور نمایید تا بتواند بهترین تصمیم ممکن را بگیرد.
افرادی که علاقه به چالش و کارهای سخت دارند، همچنین افرادی که تمایل دارند از هوش خود در بازی ها استفاده نمایند بازی Unblock Cars می تواند برای آن ها بسیار جذاب باشد. این بازی که از مراحل مختلفی تشکیل شده است هر چقدر که در آن پیش بروید و بازی را ادامه دهید با مراحل و چالش های سخت تری روبرو خواهید شد که قطعاً به دقت و تمرکز بالاتری نیاز دارند.
بازی Unblock Cars از نظر گرافیکی دارای گرافیک ساده و معمولی است و شاهد سکانس های فوق العاده که بسیار چشمگیر باشد در این بازی نخواهیم بود، اما گرافیک ساده بازی موجب نشده است که از میزان جذابیت بازی کاسته شود زیرا مراحل و پازل های بازی به قدری در گیرکننده هستند که بازیکن کمتر متوجه سادگی گرافیک بازی خواهد شد.
تنوع محیط های موجود در بازی به نسبت خوب است و بازیکن در طول بازی می تواند چهار محیط متفاوت را تجربه نماید که هر کدام دارای مراحل و چالش های منحصر به فردی هستند. بازیکن برای آنکه بتواند به این محیط ها دسترسی داسته باشد باید از منوی تنظیمات محیط مورد نظر خود را انتخاب نماید.
بازی Unblock Cars یک بازی فکری بسیار جالب است که به جهت ویژگی های خاصی که دارد همچنین داشتن سبک پازلی مدت های طولانی بازیکن را سرگرم خروج ماشین از پارک می نماید، بازیکن در خارج نمودن ماشین قرمز باید توجه داشته باشد که این کار را به نحوی انجام دهد که ماشین خود یا سایر ماشین ها کوچکترین صدمه ای نبینند و هیچ گونه برخوردی با یکدیگر نداشته باشند. وجود چنین ظریف کاری هایی باعث شده است که بازی به دقت و هوش بالایی نیاز داشته باشد که تمامی زوایای ممکن را در نظر بگیرد.
بازی های فکری همیشه سعی نموده اند که ذهن انسان را در گیر نمایند تا بتواند پازل های بازی را به خوبی کنار یکدیگر قرار دهند و به مراحل بعدی بازی روند، اما این سبک بازی نباید به گونه ای باشد که بازیکن احساس خستگی و کلافگی پیدا کند و ترجیح دهد از ادامه بازی صرفه نظر کند بلکه باید به گونه ای طراحی شود که همواره جذابیت کافی را داشته باشد.
خوشبختانه بازی Unblock Cars در این قضیه به خوبی عمل نموده است و هرچقدر که بازیکن در بازی پیش می رود بازی بیشتر نظر او را جلب می کند.
مبحث پارک کردن ماشین ها در پارکینگ علاقه مندان زیادی دارد از این رو استودیوهای سازنده بازی، بازی های متعددی با این محتوا ساخته اند که هر کدام به نحوی این ماجرا را به تصویر کشیده اند و مراحل متفاوتی را طراحی نموده اند.
بازی Unblock Cars یکی از بهترین بازی هایی است که برای اندروید و ios با این موضوع ساخته شده است و طرفداران زیادی دارد، این بازی به سبب مراحل جذابی که دارد می تواند به خوبی با بازی های هم سبک خود به رقابت بپردازد.
بازی Unblock Cars از زمان انتشارش تا الان به میزان بسیار بالایی در گوگل پلی دانلود شده است که نشان از موفقیت و محبوبیت بازی می باشد. اگر شما هم از طرفداران بازی هایی با محوریت پارک ماشین هستید این بازی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

بازی Unblock Cars

بازی Unblock Cars

یکی از اقدامات جالبی که تولید کننده بازی برای این بازی انجام داده است قسمت آموزشی بازی می باشد که در اویل بازی مهارت هایی را به راننده می آموزد تا او راحت تر بتواند ماشین را خارج نماید.
از مهم ترین ویژگی های بازی به صورت خلاصه می توان به مواردی مانند داشتن انواعتم های مختلف برای محیط های بازی و ماشین ها، گیم پلی بسیار راحت و یاد گیری آسان آن، وجود یک بخش آموزشی مناسب، طراحی مراحل دشوارتر برای سطح های بالاتر بازی اشاره نمود.
بازی Unblock Cars یکی از بهترین بازی های دنیای بازی های موبایلی می باشد که کاربران اندرویدی به شدت به آن علاقه مند هستند و آن را دنبال می کنند به همین جهت این بازی با فروش بسیار خوبی مواجه شده است.
این بازی با المان های بی نظیر و استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا توانسته است به یک اثر فوق العاده در بین بازی های موبایلی تبدیل شود که قطعاً ارزش یکبار تجربه را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =