اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن, دسته‌بندی نشده

گیم اینفورمر اطلاعاتی از بازی Uncharted 4 A Thief’s End منتشر کرد

بازی Uncharted 4 A Thief’s End

در حین بازی Uncharted 4 A Thief’s End شما با این شخصت ها به مناطق مختلف سفر می کنید، حتی شاهد تغییر آب و هوا نیز خواهید شد.

بازی Uncharted 4 A Thief’s End

بازی Uncharted 4 A Thief’s End

گیم اینفورمر اطلاعاتی از بازی Uncharted 4 A Thief’s End منتشر کرد

گیم اینفورمر که یک مجله در خصوص بازی های ویدیوئی است و اخبار و اطلاعات مربروط به دنیای بازی را پوشش می دهد، به صورت یک ماهنامه فعالیت می کند. با این حال این بار خبر خود را در خصوص بازی Uncharted 4 A Thief’s End پوشش داده و اطلاعاتی را در این باره منتشر کرده است که خواندن این مطالب خالی از لطف نیست. این مجله ی امریکایی به جزئیات جذابی اشاره کرده است و به طور دقیق بازی را مورد بررسی قرار دهد که در نهایت شاهد خروجی بسیار خوبی هستیم که اطلاعات جامعی در این باره در دستس مخاطبان و علاقه مندان قرار می دهد. گفتنی است که این مجله یکی از معتبر ترین مجلات بوده که تخصص آن مربوط به دنیای بازی است و نزدیک به سه میلیون نفر عضو این مجله هستند. در ادامه ی این مقاله به این خبر می پردازیم و اطلاعات مجله ی گیم اینفورمر در رابطه با این بازی مورد بررسی قرار می دهیم. به عبارتی اطلاعات این مجله به قدری موشکافانه است که نمی شود در این باره به سادگی گذر کرد و فرصت خاندن آن را از خود گرفت.
همانطور که گفته شد مجله ی گیم اینفورمر که یک مجله ی تخصصی در زمینه ی بازی است این بار بر روی بازی Uncharted 4 A Thief’s End زوم کرده و آن را مورد مطالعه و بررسی قرار داده است. در ادامه به این مطالب که از مجله ی گیم اینفورمر به دست آمده می پردازیم. به گفته ی این مجله پورت The Last Of Us برای ساخت این سری از بازی بسیار تاثیر گذار بوده است. به علاوه برای شروع ساخت و طراحی این سری از بازی تیم کوچکی تشکیل شده و شروع به کار کرده اند. داستان این بازی حدودا سه سال بعد از نسخه ی پیشین بازی رخ می دهد، داستان از این قرار است که دو شخصیت ما، یعنی نیتین و النا در کنار هم به خوش در حال زندگی هستند که برادر نیتین از راه می رسد و همه چیز رنگ دیگری به خود می گیرد. به عبارتی نیتین یک بازی دیگر با برادرش آغاز می کند، که این بازی با نام (شکار گنج) در لیبرتالیا که یکی منطقه فرضی در ماداگاسکار می باشد، رخ می دهد. البته بازی قرار نیست در یک بخش کوچک باشد که در نهایت بازی بازان را خسته کند، بلکه در حین بازی Uncharted ۴ A Thief’s End شما با این شخصت ها به مناطق مختلف سفر می کنید، حتی شاهد تغییر آب و هوا نیز خواهید شد.
در این بازی درواقع شما به دنبال گنج خواهید بود و با نام شکار گنج به جستجو خواهید پرداخت. با این حال در بازی دو نوع شکارچی گنج وجود دارد که با نام های ردیف و نادین شناخته می شوند. البته هر کدام دارای اخلاق و خصوصیات خاص خود بوده و کاملا از یکدیگر متفاوت هستند. یک نکته ی جالب توجه در بارهی اختلاف سنی سم و نیتین است که این مجله حتی از آن هم نگذشته است. در بخش اشاره می کند که سم از نیتن پنج سالی بزرگتر بوده. بعد در ادامه شروع می کند به شرخ خصوصیات این دو شخصیت که سم فردی بی ملاحظه بوده و نسبت به نیتین حسادت می کند چرا که به نظر او نیتین در هر کاری عملکرد خوبی دارد. در نتیجه می تونا شاهد اختلافات متعدد بین این شخصیت شد. این ها درباره ی شخصیت ها و ویژگی های این افراد بوده که این مجله به خوبی به آن ها پرداخته است. با این حال در ادامه به روند بازی و نحوی بازی می پردازد.
در ادامه ی و روند بازی Uncharted 4 A Thief’s End ، این مجله عنوان می کند که برای ادامه بازی و پیدا کردن محل گنج ها، یادداشت هایی که می یابید می تواند شما را در پیدا کردن گنج یاری کند. از طرفی باید زمانی که با دشمنان خود درگیر شدید و خواستید آن ها را به سمت پرتگاه بیندازید، مراقب باشید چرا که به مین سدگی ها نبوده و پای شما را میگیرند. به علاوه در این بازی شما شاهد داستان های فرعی نیز خواهید بود که در کنار داستان اصلی بازی بوده و شما را برای مدتی کوتاه درگیر خود میکنند. با این حال در هر مسیری که پا بگذارید باید مواقب باشید چرا که هر کدام داستان و حوادث خاص خود را دارد. یکی دیگر از بخش هایی که این مجله به ان اشاره کرده است مربوط به هوش مصنوعی در این بازی بوده که گیم انفورمر اعلام کرده است که سم از الی باهوش تر است. البته یکی از بخش هایی که میتوان گفت نوز دربازی وجود دارد و به عبارتی یکی از عوامل برجسته در بازی محسوب می شود، حس شوخطبعی نیتین در این بازی است. در انتها نیز عنوان کرده است که ایجاد فضا های مختلف و پر پیچ و خم به انی نکته اشاره می کند که شرکت ناتی داگ سع دارد تا بر روی مخاطبان خود تاثیر بگذارد.

بازی Uncharted 4 A Thief’s End

بازی Uncharted 4 A Thief’s End

با این تفاسیر می توان گفت که مجله ی گیم اینفورمر که یک مجله ی تخصصی در زمینه ی ساخت و طراحی بازی بوده است این بار نیز بازی Uncharted 4 A Thief’s End را هدف خود قرار داده است و نکات جالب توجهی ار در رابطه با این بازی منتشر کرده است. این تکات انقدر ریز و کلیدی هستند که با خواندن این نکات برخی از قسمت ها و وژیگی ها در بازی کاملا روشن می شود. به عبارتی چه کسی می دانست که سم نسبت به نیتین حسادت می کند! بازی آن چارتد ۴ که از موجموعه بازی آن چارتد می باشد در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. همانطور که میدانید این بازی به صورت اکشن و ماجراجویی بوده است که توسط شکت سونی انترتینمنت منتشر شد. از طرفی این بازی قال اجرا برروی پلت فرم پلی استیشن ۴ می باشد که هم به صورت تک نفره و هم به صورت گروهی قابل اجرا است. در نهایت می تونا گفت که شما با یک بازی به سبک ماجراجویی و پلت فرمی روبه رو هستید که جزئیات فراوانی داشته که اگر چشم شما هم دور مانده باشند اما از چشم مجله ی گیم اینفورمر نه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 15 =