باگ‌های بازی Uncharted 4 : A Thief’s End هنوز به‌صورت کامل رفع نشده‌اند

بازی Uncharted 4 : A Thief’s End

بازی بسیار زیبا و جذاب Uncharted 4:A Thief’s End که قرار بود در طی ماه های گذشته منتشر شود، هنوز بعد از گذشت مدت زمانی، در حال سپری کردن فرایند تولید می باشد. از اطلاعات و اخبار به دست رسیده اینطور به نظر می آید که مشکلات و باگ های موجود دراین بازی هنوز به صورت کامل برطرف نشده است

بازی Uncharted 4 : A Thief’s End
بازی Uncharted 4 : A Thief’s End

بازی بسیار زیبا و جذاب Uncharted 4:A Thief’s End که قرار بود در طی ماه های گذشته منتشر شود، هنوز بعد از گذشت مدت زمانی، در حال سپری کردن فرایند تولید می باشد. از اطلاعات و اخبار به دست رسیده اینطور به نظر می آید که مشکلات و باگ های موجود دراین بازی هنوز به صورت کامل برطرف نشده است و بازی همچنان دارای نقص و ایراد می باشد و دلیل این تأخیر در تاریخ منتشر شدن این بازی رفع همین ایرادات و باگ ها می باشد. دیر شدن تاریخ منتشر شدن بازی Uncharted 4 باعث ناراحتی طرفداران این گیم جذاب و هیجانی گردید ولی آن ها بعد از مطلع شدن از علت این تأخیر و دیرکرد و حل شدن این مشکلات بازی خوشحال شدند.

علت های مختلفی مثل: زمان برای از بین بردن خطاهای موجود در بازی و باگ های آن، همچنین کامل کردن فرایندهای جانبی در جریان تولید بازی و تأخیر در تولید بخش ها و عرضه ی بازی و نرسیدن به هدف نهایی که سازندگان بازی در ابتدا برای گیمرها بیان می نمایند از جمله مواردی می باشند که باعث به وجود آمدن تأخیر در منتشر نمودن اغلب بازی ها می شوند.

شرکت نامدار و مشهور ناتی داگ برای اینکه بتواند بازی Uncharted 4 را بدون ایراد و خطا و به صورت بهترین نحو منتشر نماید احتیاج به زمان داشت تا مثل همیشه بازی ای با بهترین عملکرد و کارکرد را به طرفدارانش ارائه دهد. کریستین گیرلینگ که یکی از کارمندهای ارشد شرکت ناتی داگ می باشد و کار برنامه نویسی را انجام می دهد برای متقاعد کردن طرفداران این بازی که از تأخیر آن نگران بودند و تأخیر را قبول نمی کردند متن زیر را منتشر نموده است: با اینکه تا منتشر شدن بازی وقت زیادی وجود ندارد و باید به زودی بازی Uncharted 4 : A Thief’s End را منتشر نمائیم، ولی با این وجود من با خطاها و باگ های دیگری در این بازی مواجه شده ام که باعث تعجبم شده است. هم چنین در جواب به سؤال دیگر طرفداران توییتی را منتشر نمود و در آن صحبت از خطاها و باگ های سیستمی و خطاهای انیمیشنی و لود بازی که در بازی وجود دارد کرد و از تعجب خود از باگی که در اطراف کشتی یافت شده است صحبت نمود.

از سخنان و نوشته های گیرلینگ اینطور به نظر می رسد که خطاهای بازی در این حدی که او بیان می کند نمی باشد و هدف او از بیان این صحبت ها، نشان دادن سختی کار تولید بازی ها می باشد.

شرکت ناتی داگ همواره در تولید و توسعه ی بازی های خود نسبت به بسیاری دیگر از شرکت های تولید بازی پیش قدم بوده است و همواره در راه رسیدن به هدف خود که ایجاد بازی هایی با جذب بیشترین گیمرها و کم ترین باگ ها و خطاها و در نهایت فروش بالای گیم های خود دست یابد. بازی بسیار هیجانی Uncharted 4 که برخی از افراد آن را با نام عاقبت یک دزد می شناسند، یکی از بازی های محبوب می باشد که گیمرهای بسیاری را به خود جذب نموده است. این بازی از بهترین گیم های تولید شرکت ناتی داگ می باشد. سبک بازی Uncharted 4 : A Thief’s End به صورت اکشن و ماجراجویی می باشد. نسخه های پیشین این بازی نیز همواره طرفداران و گیمرهای زیادی را به خود جذب نموده است و محبوبیت بسیاری در میان افرادی که علاقه ی زیادی به بازی هایی به سبک اکشن و ماجراجویانه دارند پیدا کرده است. ورژن چهارم بازی Uncharted توسط شرکت سونی و برای اجرا بر روی دستگاه های کنسول پلی استیشن ۴ در روز ۱۰ ماه می، در سال ۲۰۱۶ تولید گردیده است.

از اطلاعات جدیدی که از شرکت تولید بازی های ویدیویی ناتی داگ به دست می آید، این گونه برداشت می شود که در ورژن چهارم بازی Uncharted گزینه های متفاوتی مانند: آیتم سروایول (Survival Hardcore) به بازی اضافه شده است که با به کارگیری آن، بازیکنان این بازی که در بخش سروایول می باشند می توانند به چالش و هیجان جدیدی در این بازی دست پیدا کنند و با بازی در این قسمت هیجان بسیار خوبی را تجربه نمایند. برای ساخت این نسخه از بازی از آیتم های مختلفی استفاده گردیده است. این بازی شامل آیتم های گوناگونی

مثل: پلتفرمینگ، پنهان کاری، تیراندازی، پیدا کردن راه های حل معما در جریان بازی می باشد. در آیتم پنهان کاری که در این بازی وجود دارد، گیمر می توان بدون ایجاد سر و صدا از دیدرس دشمنان مخفی شود. برای این کار کافی است که گیمر با انتخاب دکمه ی L3 دشمنان را انتخاب نماید و آن ها را از بین ببرد. بازی Uncharted 4 : A Thief’s End دارای داستان پردازی بسیار قوی ای می باشد و شرکت ناتی داگ به خوبی از عهده ی داستان پردازی و تولید دیالوگ های ماندگار این بازی بر آمده است.

شرکت ناتی داگ به خوبی موفق شده است که فاصله هایی را که بین گیم های ویدیویی و فیلم هایی که در هالیوود با قیمت های گزاف و بالایی ساخته می شوند را از بین ببرد. شخصیت اصلی این بازی نیتن می باشد. شخصیت این کاراکتر را به راحتی نمی توان شناخت، به گونه ای که در نسخه های پیشین این بازی، نیتن رفتارهای جالب توجهی را از خود بروز می دهد، به گونه ای که گیمر نمی تواند او را به عنوان یک شخص قهرمان و یا ضد قهرمان بشناسد و کاراکتری پر از رمز و راز می باشد، البته این مورد را نمی توان کتمان نمود که شخصیت نیتن همواره خواستنی می باشد و طرفداران بسیار زیادی دارد. بازی Uncharted 4 : A Thief’s End از قسمتی آغاز می گردد که اشخاص بسیاری حتی تنها برادرش فکرمی کنند که نیتین فوت شده است. ابتدای بازی از ملاقات نیتین با برادرش آغاز می گردد.

بازی Uncharted 4 : A Thief’s End
بازی Uncharted 4 : A Thief’s End

با ادامه مقاله باگ‌های بازی Uncharted 4 : A Thief’s End هنوز به‌صورت کامل رفع نشده‌اند همراه باشید

بازی Uncharted 4 : A Thief’s End بازی منتخب جشنواره ی هیجانی و اکشن می باشد. این بازی به دلیل دارا بودن سبک خاصش، آن را تبدیل به یک بازی بسیار زیبا و جذابی کرده است که اگر شما تنها یکبار آن را بازی کنید دیگر نمی توانید از آن دست بکشید و شما را ساعت ها مشغول خود می کند. نیتن در طول اجرای بازی در جست و جوی گنج هایی در سر تا سر جهان می باشد و برای رسیدن به این امر از هیچ کاری حتی از بین بردن دشمنان و کسانی که مانع دستیابی به گنج می شوند خودداری نمی کند. در نسخه های اولیه و پیشین این بازی، داستان از جایی آغاز می گردید که شخصیت نیتین برای دستیابی به گنج های الدورادو تلاش می کرد، و هم چنین او به دنبال تابوت جد خود به نام سر فرانسیس می گشت. در نسخه ی چهارم این بازی نیتین با فردی به نام النا فیشر ازدواج کرده است. در اوایل بازی در این نسخه ممکن است کمی احساس سردرگمی و خستگی نمایید ولی به مرور زمان که در بازی جلو می روید، هیجان بازی بیشتر وهر لحظه به بازی بیشتر از پیش وابسته می شوید.

روشی که کمپانی ناتی داگ برای بیان داستان این بازی انتخاب نموده است بسیار قوی می باشد، با وجودی که کاراکترهای شخصیتی در این بازی بسیار کم می باشند ولی این بازی اصلاً خسته کننده نمی باشد. به جز نیتین کاراکترهای دیگری مانند سم، النا همسر نیتین، ویکتور در این بازی وجود دارند که با یکدیگر رابطه خوبی دارند. کاراکتر ناتان دریک، نیز که در نسخه ی سوم این بازی هم حضور داشته است، در نسخه ی چهارم این بازی هم مشاهده می شود. هدف نیتین در نسخه ی چهارم بازی Uncharted پیدا کردن گنج هنری اوری می باشد که با همکاری برادر خود برای رسیدن و دستیابی به گنج تلاش می نماید.

 

روشی که شرکت سازنده ی این بازی برای داستان سرایی بازی برگزیده است به گونه ای می باشد که گیمر را در هر لحظه از بازی بیشتر به بازی مشتاق می کند. داستان بازی به گونه ای طراحی شده است که گیمر خود را در بازی در جای نیتین می بیند و با شخصیتش ارتباط برقرار میکند و از ناراحتیش ناراحت می شود. شرکت سازنده ی بازی Uncharted در تولید و ساخت این بازی از هیچ نکته ی ریزی غافل نشده است و حتی به جزئیات ریزی مثل حالت های مختلف صورت کاراکتر های این بازی در زمان های مختلف و سخنانی که بین آن ها رد و بدل می شود و عکس برداری از حالت ها و سکانس های متنوع غافل نشده است و باعث شده است که هیچ گونه کم و کاستی از این بازی با فیلم های سینمایی احساس نشود.

با اینکه بیشتر زمان بازی در محیط جنگل می باشد این بازی به هیچ عنوان خسته کننده نمی باشد. سبک بازی Uncharted 4 : A Thief’s End مانندنسخه های پیشین خود خطی نمی باشد و دست گیمر در آن بسیار باز می باشد و می توان برای نیل به هدف روش های گوناگونی را تجربه کرد. به طور کلی میتوان نتیجه گیری نمود که هر بازی ای که ابتدا منتشر می شود با وجود اینکه شرکت سازنده و خود بازی از بهترین ها هم باشند، ممکن است دچار باگ ها و ایراداتی در اجرا باشند که به مرور زمان کم و کاستی های آن ها رفع می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + دو =