بازی Valguero و توضیحاتی در مورد این بازی و ویژگی های آن

Valguero

در جدیدترین خبر منتشر شده در زمینه بازی و سرگرمی نقشه جدید بازی پلیاستیشن ۴ ARK: Survival Evolved با نام Valguero به بازی به صورت کاملا رایگان اضافه شده است که کاربران پلتفرم های مختلف می توانند از آن استفاده کنند و اوقات خوشی را سپری کنند.

Valguero
Valguero

بازی پلیاستیشن ۴ ARK: Survival Evolved یک بازی مهیج و جذاب می باشد، این بازی مهیج با محوریت دایناسورها در سبک تلاش برای زندگی و بقاء می باشد. استودیو وایلدکارد سازنده این بازی هیجان انگیز می باشد. استودیو وایلدکارد(studio wildcard)از زمان انتشار این بازی در سال ۲۰۱۷ میلادی تا به امروز به صورت مداوم و پیوسته محتویات جدیدی از این بازی را منتشر کرده است. در جدیدترین خبر منتشر شده نیز این استودیو نقشه جدیدی را با نام Valguero به بازی اضافه و آن را منتشرنموده است.

نقشه مورد نظر اضافه شده به این بازی نیز به مانند بسیاری از بازی های مجموعه ARK وسیع می باشد طوری که قسمت عظیمی از جغرافیا را در اختیار بازیکن قرار می دهد، وسعت این نقشه بالغ بر ۶۳ کیلومتر می باشد که در این ۶۳ کیلومتر بیش از ۸ زیست بوم مختلف و متنوع با شرایط آب و هوایی مختلفی و مخاطرات جغرافیایی قرار دارد، که این مخاطرات و وقایع داستان بازی را شکل می دهد.در این بازی و در نقشه جدید ارائه شده شما به هنگام بازی می توانید سرزمین برفی وسیع، جنگل های خوشحال و شاداب، درختان مرطوب ساوانا و جریان گدازه های سوزان را به همراه سایر عوامل مشاهده کنید و از محیط بازی لذت ببرید.

توضیحی در مورد بازی Valguero

توجه داشته باشید که نقشه Valgueroدارای یک محیط جدید برای مبارزه و نبرد با باس ها می باشد که به صورت مساوی و همزمان شما را در برابرMegaphiticus،Manticore و همچنین یک اژدها برای مبارزه قرار می دهد، محیط جدید یک محیط جذاب با اتفاقات گوناگون می باشد که خطرات بسیاری را برای بازیکن ایجاد می کند، بنابراین این بازی را دست کم نگیرید نوع مبارزات به گونه ای است که بازیکن باید برای بقاء تلاش کند و دشمنان خود را نابود کند. اگر قصد این را دارید که مهارت واقعی خود را آزمایش و محک بزنید در مرحله پایانی یک باس چالش برانگیز نیز وجود دارد که بازیکن می تواند آن را نیز بازی کرده و به اتمام برساند.

علاوه بر این نقشه جدیدی که به بازی اضافه شده است یک نژاد جدید دایناسور با نام Deinonychus  را در بازی پلیاستیشن ۴ ARK: Survival Evolved معرفی می کند. موجودات شکاری موجود به دلیل داشتن سرعت و چابکی خود از همین ابزار برای طعمه های خود در بازی استفاده می کنند و آنها را به دام می اندازند و نابود می کنند. نژاد جدید اضافه شده به بازی این امکان را به بازیکن میدهد تا بتواند به صورت گروهی و گله ای به شکار بپردازد که برای هر موجودی یک چالش مهیج، جدی و جذاب می باشد.

علاوه بر موارد گفته شده نقشه جدید اضافه شده به بازی دارای یک شبکه عظیم غول پیکر از مجموع غارهای زیرزمینی می باشد که وجود این شگفتی ناشناخته در طبیعت این امکان را به شما میدهد تا بتوانید در محیط بازی یک محیط جدید را کشف کنید. اضافه شدن نقشه جدید به بازی سبب جذابیت بیش از پیش بازی می شود.

بازیپلیاستیشن ۴ ARK: Survival Evolvedهمانطوری که گفته شد یکی بازی اکشن و ماجراجویانه می باشد، این بازی مهیج و جذاب بر روی اکثر پلتفرمها همچون ایکس باکس وان، پلی استیشن۴، پی سی و نینتندو سوییچ در دسترس و قابل اجرا می باشد، نکته ای که وجود دارد این است که نقشه جدید این بازی قرار است به صورت کاملا رایگان در تاریخ ۲۸ خرداد ماه برای کنسول های بازی پی سی، پلی استیشن۴ و ایکس باکس وان منتشر شود که علاقه مندان این پلتفرم ها می توانند آن را تهیه و از آن استفاده کنند، این بازی مهیج چالش های زیادی را پیش روی بازیکن قرار می دهد.

، نوع انیمیشن سازی در این بازی به گونه ای است که کاربر را درگیر در دنیای دایناسورها می کند که ناگزیر است برای زنده ماندن تلاش کند، وجود محیط ناشناخته و جدید نیز این امکان را به کاربر می دهد تا به ماجراجویی خود در بازی ادامه دهد و مسیرهای جدیدی پیش رو را کشف کند. وجود غارها مختلف، جنگل کوه و … سسب شده که بازی از حالت یکنواختی خارج شود و در یک محیط گسترده قرار بگیرد. همچنین در این بازی از تصاویر هنری و گرافیکی زیادی استفاده شده است که جذابیت بازی را دو چندان می کند. این بازی مانند بسیاری از بازی ها در محیط بسته رخ نمی دهد بلکه در یک محیط کاملا وسیع با امکانات گوناگون رخ میدهد. نقشه جدید اضافه شده به بازی امکانات زیادی را در دسترس بازیکن قرار می دهد تا با استفاده از آن به مبارزه و نبرد دشمنان بپردازد و در نهایت آنها را نابود کند. در این بازی از المان های مختلفی استفاده شده است.

سخن بازی

بازیپلیاستیشن ۴ ARK: Survival Evolvedاز جمله بازی های مهیج و اکشن می باشد که حالت ماجراجویانه دارد و داستان تازه ای را در دل بازی روایت می کند. در این بازی محیط گسترده ای در اختیار بازیکن برای مبارزه قرار می گیرد و بازیکن مدام در حال درگیری و مبارزه دربازی می باشد. در جدیدترین خبر منتشر شده نیز این استودیو نقشه جدیدی را با نام Valgueroبه بازی اضافه و آن را منتشرنموده است.

Valguero
Valguero

نقشه مورد نظر اضافه شده به بازی Valguero  نیز به مانند بسیاری از بازی های مجموعه ARK وسیع می باشد طوری که قسمت عظیمی را در اختیار بازیکن قرار می دهد وسعت این نقشه بالغ بر ۶۳ کیلومتر می باشد که در این ۶۳ کیلومتر بیش از ۸ زیست بوم مختلف و متنوع با شرایط آب و هوایی مختلفی و مخاطرات جغرافیایی قرار دارد که این مخاطرات و وقایع داستان بازی را شکل می دهد.نقشه جدیدی که به بازی اضافه شده است یک نژاد جدید دایناسور با نام Deinonychus  را معرفی می کند. همچنین نقشه جدید اضافه شده به بازی دارای یک شبکه عظیم و غول پیکر از مجموع غارهای زیرزمینی می باشد. این بازی مهیج با محوریت دایناسورها در سبک تلاش برای زندگی و بقاء می باشد. استودیو وایلدکارد سازنده این بازی هیجان انگیز می باشد. اگر به دنبال یک بازی مهیج، جذاب و وسیع هستید پیشنهاد ما به شما بازیپلیاستیشن ۴ ARK: Survival Evolved می باشد که می تواند به بهترین شکل ممکن اوقات فراغت شما را پر کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 1 =