جزئیات انتشار بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds

بازی Xenon Racer کمپانی 3DClouds

بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds یک بازی اتومبیل رانی مسابقه ای است که توسط استدیو Soedesco طراحی و معرفی شده در ۲۶مارچ ۲۰۱۹ معرفی شد . در این بازی شما در سال ۲۰۳۰ قرار دارید و می توانید با انجام این بازی به آینده سفر کنید . وقتی که ما می گوییم این یک بازی مسابقه ای است این تنها موضوع بازی نیست و در پشت پرده ی این بازی اتفاقات هیجان انگیزی خواهد افتاد .

بازی Xenon Racer کمپانی 3DClouds
عکس بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds

بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds یک بازی اتومبیل رانی مسابقه ای است که توسط استدیو Soedesco طراحی و معرفی شده در ۲۶مارچ ۲۰۱۹ معرفی شد . در این بازی شما در سال ۲۰۳۰ قرار دارید و می توانید با انجام این بازی به آینده سفر کنید . وقتی که ما می گوییم این یک بازی مسابقه ای است این تنها موضوع بازی نیست و در پشت پرده ی این بازی اتفاقات هیجان انگیزی خواهد افتاد .
شما در این بازی پلی استیشن ۴ ، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ می توانید ماشین های جالب و هیجان انگیز را برانید و در مسابقات مختلف و مشهور شرکت کنید ، بعد از به چالش کشیده شدن در طول یک مسابقه شما موفق به کسب عنوان قهرمانی می شوید و تازه بعد از آن جذابیت بیشتر خود را نمایان می کند . شما می توانید با استفاده از امتیازاتی که در طول مسابقات جمع کرده اید خودروی خود را تقویت کنید و در مسابقات دیگر با حریف های قدرتمند تر به رقابت بپردازید.
در این بازی شما پیچ و تاب های فراوان و گیم پلی جالب و هیجان انگیزی را تجربه خواهید کرد و می توانید در رشته های مختلف ورزش اتومبیل رانی به فعالیت خود ادامه دهید . در شروع بازی ممکن است کنترل خودرو ها در بازی کمی مشکل باشد اما بعد از به روز کردن آن مشکل حل خواهد شد . چند مرحله ی ابتدایی بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds بسیار آسان هستند اما به مرور دشواری خود را نمایان می کند و شما باید برای رسیدن به پیروزی تلاش خود را افزایش دهید تا لذت پیروزی را تجربه کنید .
این بازی در حالت یک دسته و دو دسته قابل اجرا است . در ابتدا که وارد این بازی شدید برای شما خودرو های مختلفی معرفی می شود که می توانید از آنها برای رقابت استفاده کنید.در این بازی وظیفه ی شما شرکت در مسابقات مختلف در پیست های مشهور دنیا و در شرایط آب و هوایی مختلف و پیروزی است .بازی در حالت آنلاین برای شما بسیار جالب و هیجان انگیز خواهد بود.

بازی Xenon Racer کمپانی 3DClouds
عکس بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds

با ادامه مقاله جزئیات انتشار بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds همراه باشید

زیرا قانونی در این مسابقه وجود ندارد و شما می توانید با دوستان خود هر طور که می خواهید رقابت کنید .شما در این بازی در آینده ای نه چندان دور قرار دارید و می توانید تا حدودی شاهد پیشرفت اتومبیل رانی باشید . گرافیک این بازی در سطح بالا و قابل قبولی قرار دارد و جلوه های بصری اضافه شده به آن زیبایی و جذابیت آن را دو چندان کرده . زمانی که شما در حال راندن خودرو خود با سرعت بالا هستید گرافیک هیجان انگیز آن را حس می کنید.
زیرا اتفاقات ناگهانی بازی به خوبی طراحی شده اند و در لحظه برای شما رخ می دهند همین موضوع باعث جذابیت و انتقال حس واقعی را به مخاطب منتقل می کند.xenon racer یک بازی اکشن و مسابقه ای جذاب است و رقابت های سرسختانه و هیجان انگیز به خوبی آن را از دیگر بازی ها متمایز کرده و آن را کمی سخت و دشوار جلوه می دهد. طبق نظر برخی از کاربران در این بازی خبری از سردرگمی در ابتدا و حتی در هنگام تقویت خودرو ها نیست و شما به راحتی می توانید از آیتم های مختلفی که برای شما باز شده اند استفاده کنید .
وجود خودروهای جدید با قابلیت ها و توانایی های بالا و سرعت سرسام آور بسیار این بازی را لذت بخش کرده . به این دلیل که بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds به تازگی متشر شده هنوز بسیاری از طرفداران این نوع بازی ها از آن استفاده نکرده اند بنابراین بازی در حالت آنلاین ممکن است کمی خسته کننده به نظر برسد زیرا تعداد کمی از کاربران در حالت آنلاین مشاهده شده اند پس باید منتظر اسقبال طرفداران بود.
این بازی هرچه که از یک بازی اتومبیل رانی انتظار دارید را به شما ارائه می کند ، گرافیک زیبای آن در کنار گیم پلی قوی با یکدیگر همخوانی دارند. زمانیکه شما دکمه ی تقویت موتور را فشار می دهید و سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت را تجربه می کنید این حس را منتقل می کند که شما واقعا در حال رقابت هستید .
به گفته ی منتقدان شبیه سازی مسابقات بزرگ دنیا به همراه دشواری های خود کمی این بازی را سخت کرده.
اما این مشکلات در طول بازی می تواند باعث جذابیت آن هم بشود . در حقیقت طراحان این بازی نهایت تلاش خود را کرده اند تا کاربر در محیط مسابقه قرار بگیرد و تبدیل به یک راننده ی حرفه ای شود . یکی از ویژگی های منفی این بازی ضعف در سیستم کنترل خودرو ها است که کاربر را وادار می کند با دقت بیشتری به انجام بازی بپردازد ، حتی می توان این ویژگی منفی را یک ویژگی مثبت که طراحان با انجام این کار خواسته اند تا کاربر دشواری این کار را به خوبی درک کند .
این ویژگی منفی در ویژگی ها و جذابیت های بازی Xenon Racer کمپانی ۳DClouds غرق شده و مخاطب را درگیر خود نمی کند . شما می توانید با تماشای تریلر و عکس های این بازی در سایت های مختلف به گرافیک بالا حتی در مواقعی خیره کننده پی ببرید ، وجود اتومبیل های جذاب و دلربا و قرار گرفتن در موقیت های مختلف در رقابت ها باعث درک هیجان بالای این بازی می شود.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 1 =