بازی Call of Duty: Infinite Warfare از حالت Co-Op داستانی پشتیبانی نمی کند

بازیCall of Duty: Infinite Warfare

بازیCall of Duty: Infinite Warfare شامل یک قسمت Co-Op می باشد که گیمرها را وارد یک جریان و روال وحشیانه می کند که اتفاقات جدیدی در آن جا به وقوع می پیوندد و قسمت Co-Op زامبی جزو اجزای اصلی در نسخه ی Black Ops می باشد.

بازیCall of Duty: Infinite Warfare
بازیCall of Duty: Infinite Warfare

بازی Call of Duty یکی از پر طرفدار ترین بازی ها در صنعت بازی است که تا کنون رقیب های زیادی داشته است اما طی چندین سال در زمینه ی بازی های تیر اندازی حرف اول را می زند. افرادی که بازی های پلی استیشن را انجام می دهند، مطمئنا نسخه های مختلفی از کال آو دیوتی را بازی کرده اند و مخصوصا با نسخه های ۱ و ۲ این بازی خاطره دارند.

نسخه اول بازی Call of Duty در سال ۲۰۰۳ در طول جنگ جهانی دوم به همراه دو بازی دیگر که طرفداران زیادی هم داشتند  منتشر شد. این بازی ها عبارت اند از: Medal of Honor و Battlefield. همچنین طی انتشار نسخه های Call of Duty 2 and Call of Duty 3  همین روند برقرار بود.

بازی Call of Duty 4: Modern Warfare زمانی منتشر شد که توسعه دهندگان بازی Call of Duty به منظور بسط دادن و ایجاد تغییر در این بازی تصمیم گرفتند آن را وارد دنیای مدرن و زمان معاصر کنند. گیمرها که همیشه منتظر بازی هایی با محیط و محتوای تازه هستند از این بازی استقبال کردند که این استقبال موجب انگیزه بیشتر تولیدکنندگان این بازی شد به طوری که این راه را ادامه دادند و بازی های Call of Duty: Black-Ops Modern Warfare 2 و Modern Warfare 3  را طراحی و تولید کردند، بازی هایی که در دنیای مدرن و حتی در زمان آینده اتفاق می افتادند.

این که بازی Call of Duty جنگ جهانی دوم را پشت سر گذاشت و وارد جنگ های مدرن در بازی شد جزو بزرگ ترین تغییراتی است که باعث موفقیت بیشتر این بازی گردید. آخرین نسخه ی بازی کال آو دیوتی، بازی Black Ops 3 بود که پس از آن بازی Modern Warfare  منتشر شد. با انتشار این بازی، از جنگ جهانی دوم وارد جنگ های مدرن شدیم که پس از آن Infinite Warfare از سری بازی های کال آو دیوتی به بازار عرضه شد که می توان گفت با انتشار این بازی از جنگ های مدرن به جنگ های فضایی وارد می شویم. بازیCall of Duty: Infinite Warfare برای ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۴ و رایانه‌ های شخصی ویندوزی عرضه شد.

مدیر عامل کمپانی اکتیویژن، اریک هرشبرگ، درباره بازیCall of Duty: Infinite Warfare گفت:

ما درحالی که ویژگی های ممتاز از نسخه های قبلی کال آو دیوتی را حفظ کرده ایم، گیمر ها را وارد عرصه و دنیای جدیدی از این بازی خواهیم کرد. بازی Call of Duty: Infinite Warfare یک بازی متمایز و عالی است که از طرف استودیویی تولید شده است که قبلا بازی پرطرفدار Modern Warfare را وارد بازار کرده است. ما در این بازی شاهد جریان ها و رخداد هایی خواهیم بود که انجام و ارائه ی آن فقط مختص کال آو دیوتی است.

جنگ بی نهایت بازی کنندگان را به آینده ای نزدیک می برد. در این بازی، گیمر نقش یک خلبان با تجربه ای را دارد که برای دفاع از سرزمین خود و حفظ آن، باید با گروه جنگجوی Settlement Defense Front وارد مبارزه و جنگ بشود. این جنگجویان در حقیقت جزو افراد سابق اتحاد فضایی امریکا هستند که با به وجود آمدن نزاع های مختلف بین نیروهای اتحاد فضایی امریکا، از این گروه جدا شده اند و مستقلا گروه  Settlement Defense Front را به وجود آورده اند که در حال پیشرفت در فضا و تصاحب مقرهای  فضایی است که مردم کره ی زمین به منابع موجود در آن جا برای ادامه زندگی نیازمند هستند.

فرد بازی کننده در نقش خلبانی که با نام کاپیتان ریس خوانده می شود و فضاپیمای Retribution را به همراه هزار نفر جنگجو فرماندهی می کند، وظیفه ی مبارزه با این گروه را بر عهده دارد. پس با این تعاریف، ریس یک مبارز و جنگجوی ساده نیست.

این نسخه اگرچه کماکان یک کال آو دیوتی است اما تقریبا نصف کارهایی که باید انجام شود و نیمی از  ماموریت ها در فضا انجام می شود. اما باید یادآور شد که با وجود انجام ماموریت ها در فضا، هنوز انسان ها در برابر هم به مبارزه می پردازند و جنگیدن در فضا به معنای جنگیدن با آدم های فضایی نیست.

در واقع بازی به این صورت است که بر روی زمین با هم به مقابله می پردازید و سپس بوسیله ی فضاپیما های خود به فضا رفته و در آن جا با سفینه های بزرگ خود به یک جنگ فضایی وارد خواهید شد. وجود فضاپیما و وسیله نقلیه میتواند از ویژگی های برجسته در این نسخه از بازی به شمار برود. از آنچه گفته شد بر می آید که لوکیشن بازی و مبارزه ها وسیع تر و بیشتر شده است. علاوه بر این ها حضور حالت زامبی در Infinite Warfare یکی از موارد دیگری است که به آن اضافه شده است.

بازیCall of Duty: Infinite Warfare دارای بخش چند نفره است که گیمر های زیادی آن را مورد استفاده قرار می دهند. بخش یک نفره ی این بازی متاسفانه از قابلیت Co-op پشتیبانی نمی کند و فقط مختص حالت زامبی می باشد. این بازی شامل یک قسمت Co-Op می باشد که گیمرها را وارد یک جریان و روال وحشیانه میکند که اتفاقات جدیدی در آن جا به وقوع می پیوندد. قسمت Co-Op زامبی جزو اجزای اصلی در نسخه ی Black Ops می باشد.

بازیCall of Duty: Infinite Warfare
بازیCall of Duty: Infinite Warfare

حالت Co-Op زامبی در بازی Zombies in Call of Duty: Infinite Warfare از پرطرفدار ترین حالت های این بازی به شمار می اید و بنابراین می توان گفت از بهترین تصمیم هایی است که سازندگان این بازی اتخاذ کرده اند. سازندگان این بازی یاد آور شده اند که بخش زامبی که در این نسخه وجود دارد، در همان محیط و لوکیشن بازی Black Ops جریان نخواهد داشت. بازیCall of Duty: Infinite Warfare برای کنسول های پلی استیشن نسل هشتم و رایانه های شخصی انتشار یافته است.

اخیرا گفته شده است که  نسخه ریمستر بازی Call of Duty 4 بصورت مجزا عرضه نخواهد شد و در یکی از نسخه های Infinite Warfare وجود خواهد داشت. یک نسخه بازسازی شده و مطلوب   Modern Warfare را که در سال ۲۰۰۷ عرضه شده است، می توان با خریداری کردن نسخه ای ویژه از Call of Duty: Infinite Warfare به دست آورد و موفق شد. از جمله ویژگی های این نسخه از بازی کیفیت گرافیکی زیاد آن نسبت به دیگر نسخه ها می باشد و با نام Modern Warfare Remaster شناخته و عرضه می شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + چهار =