اجرا نشدن بازیDestiny بر روی کنسول پلی استیشن ۴

بازیDestiny

در بررسی گرافیک بازیDestiny می توان گفت نسخه بتا گرافیک خوبی دارد و در هر مرحله از جذابیت خاصی برخوردار است طراحی محیط بازی بسیار عالی و زیبا است.

بازیDestiny
بازیDestiny

اجرا نشدن بازیDestiny بر روی کنسول پلی استیشن ۴

کسانی که پلی استیشن ۴ دارند اعلام کرده اند که بازیDestiny بر روی دستگاه آن ها اجرا نمی گردد افرادی که The Dark Below را خریداری نموده اند نمی توانند به بازی دسترسی پیدا کنند ممکن است این اتفاق برای پلی استیشن ۳ هم بیفتد ارور به این صورت است که افراد هنگام ورود به این بازی با شمارش معکوس مواجه می شوند. برخی افراد بازی را حذف کرده و از اول نصب کرده اند به این ترتیب توانسته اند آن را اجرا نمایند اما این مشکل برای عده زیادی همچنان برقرار است.تنها راه حل این است که گیمر صبر کند تا راه حلی برای این مشکل پیدا شود البته ممکن است که این مشکل همچنان پا بر جا بماند. سازندگان این بازی گفته اند که ما با توجه به نیاز های یک گیمر در آینده این بازی را تولید کرده ایم و همین که نیاز های آینده یک گیمر را بر طرف می کند باعث شده است که بازیDestiny جزو عالی ترین و پر طرفدار ترین بازی ها از سوی طرفداران و کسانی که آن ها را تجربه می کرده اند معرفی شده باشد.
و اما بازیDestiny که توسط کمپانی Bangie ساخته شده است. این کمپانی بازی هایی مانند: Oni Mythseries , Maraton Series را ساخته است. بازی پرفروش Halo باعث محبوبیت فراوان این کمپانی گشت و آن را مشهور کرد این کمپانی از زیر مجموعه های مایکروسافت می باشد و زیر مجموعه آن است. و اما داستان بازیDestiny چگونه است. این بازی به ۷۰۰ سال آینده می رود و آن را به نمایش می گذارد در آن زمان کره سفید رنگی که بسیار عجیب و غریب است در بالای زمین قرار دارد. این کره از انسان ها محافظت می کند و شما در این بازی نقش شوالیه هایی را ایفا می نمایید که به بیگانگان و دشمن های زمین حمله کرده و آن ها را نابود می سازد. در این بازی گیمر ها کمک می کنند تا در کنار هم بتوانند دشمنان بد ترکیب خود را از کره زمین شان بیرون کنند. وقتی وارد این بازی می شوید همه چیز برای شما جالب است اما مدتی که بگذرد چنان اتفاقاتی را خواهید دید که انگشت به دهان می مانید. این بازی شما را به اتفاقات متفاوت، بازی متفاوت، رنگ و شکل و ظاهر متفاوت و کلا یک دنیای متفاوت خواهد برد که همین متفاوت ها دست به دست هم داده اند تا بازیDestiny در نوع خودش یک شاهکار متفاوت باشد.
در حالت کلی این بازی در مورد انسان ها و آینده کره خاکی زمین است. زمین مورد حمله افراد خارجی قرار گرفته است . انسان ها زمین را رها نمی کنند و به دفاع از آن می پردازند هدف آن ها نجات کره زمین است.انسان ها به کره ای که در بالای زمین قرار دارد و سفید رنگ است می روند تا بتوانند بهتر دشمنان را نابود کنند این کره با رنگ روشنش Travel نامیده می شود. این بازی که به معنای سرنوشت است؛ علمی – تخیلی است و ژانر متفاوت و جذابیت فوق العاده ای دارد این بازی بر گرفته از رمان ها ی space Opera است و با اقتباس از آن ها ساخته شده است.این بازی شما را محدود به یک نقش نمی کند و می توانید نقش های مختلفی را در طی بازی ایفا نمایید.شما می توانید نقش سه گونه از شوالیه ها یا محافظان را بازی نمایید که نام آن ها ساحران، تایتان ها و شکارگران هستند. بازی سرنوشت سه نژاد و سه کلاس را دارا می باشد. به این شرح است. نژاد Awoken که بسیار مرموز است و رنگ پوست آن ترکیبی از سفید و آبی تیره است. نژاد دیگر آن Humans است که همان انسان ها می باشند و هزاران سال است در کره خاکی زمین زندگی می کنند. و نژاد Exo که نوعی ماشین بسیار قدرتمند است او بسیار بی رحم عمل کرده و در کشتن افراد مهارت خیلی بالایی دارد.
کلاس های بازی عبارت اند از : Hunter کلاسی از بازی است که در آن شکارچیانی هستند که برای دریافت دستمزد خود جانشان را هم فدا می کنند. Titan ها دیوار هایی می سازند و تنها وظیفه آن ها حفظت از آن دیوار ها است. Warlock ها از جادوی سری بر ضد دشمنان استفاده می کنند آن ها توانایی های خاص خود را دارند شما می توانید در این کلاس از آهن ها بر ضد دشمنان استفاده نموده و نهایت لذت را از این بازی ببرید. با هر پیروزی که در بازی به دست می آورید نقش شخصیت انتخابی شما را بهبود خواهد بخشید و قابیلت ها و تعداد اسلحه و تجهیزات او را افزایش خواهد داد، اگر در این بازی در محلی غیر قابل باور قرار گرفتید تعجب نکنید زیرا به ۷۰۰ سال آینده مربوط می شود. این بازی در سیاره های مختلف مانند ماه و سایر سیاره های کهکشان های مختلف اتفاق می افتد و هر سیاره زیبای خاص خود را دارد که به زیبایی بازی و تنوع آن می افزاید و باعث جذایت فراوان بازی می شود. و اما قسمت بتای بازی از چه قرار است در داستان بتا تنها می توان اتافاقات مربوط به گذشته را فهمید و چیزی درباره آینده به شما نشان داده نمی شود و همین مساله که قرار نیست چه اتفاقی بیفتد گیمر را به وجد می آورد این که معلوم نیست شرایط پیش روی ما چه باشد از نقاط قوت این بازی است. این داستان پر محتوا ایت و ما با اطلاعات کمی درباره گیم پلی داسان وارد بازی می شویم.
وقتی وارد بازیDestiny می شوید ابتدا کلاس مورد نظر را برگزیده و بعد از آن به انتخاب شخصیت ورد علاقه خود اقدام می کنید شما هر طوری که دلتان بخواهد شخصیتتان را تغییر می دهید تا از بازی لذت بیشتری برید. نسخه اصلی این امکان را به شما می دهد که حتی سلاح هایتان را هم تغییر دهید و با توجه به این که بازی در محیط های مختلفی رخ می دهد آیتم های متنوع تری پیش روی خواهید داشت این مساله سرگرم کننده بوده و بازی را از حالت یکنواختی خارج می سازد و جذابیت بازی چندین برابر می گردد. داشتن قابلیت MMO از دیگر مزایای این بازی است مثلا ممکن است همزمان با شما کسی دیگر هم در همان مرحله از بازی باشد و دشمنان شما سریعا ریلود می شوند و با از بین بردن آن ها گروه هایی دیگر از دشمنانتان ظاهر می گردند و این بازی را بسیار دلچسب تر و هیجان انگیز تر می کند.
در بررسی گرافیک بازیDestiny می توان گفت نسخه بتا گرافیک خوبی دارد و در هر مرحله از جذابیت خاصی برخوردار است طراحی محیط بازی بسیار عالی و زیبا است و از ترکیب رنگ متنوع و زیبایی استفاده شده است و باعث می شود در این بازی احساس خستگی نکنید. محیط متنوع این بازی سرشار از ماموریت های اضافه است؛ مکان های مخفی زیادی دارد که شما مدت زیادی بچرخید و احساس خستگی نکنید.اگر به اول بازی بر گردید به شما وسیله نقلیه جدید می دهند تا به سرعت شما در بازی بیفزاید تا مکان بازی که خیلی بزرگ است را رد کرده و کار هایتان را در این بازی بیشتر پیش ببرید.در بتا وسیله های نقلیه افزایش پیدا می کند. در نسخه اصلی بازی شما همچنان با هیجان ادامه خواهید داد زیرا گرافیک بازی همچنان پا برجاست.
بازی سرنوشت از هوش مصنوعی بسیار خوبی برخوردار است و از نکات مثبت بازی است در این بازی دشمنان تقسیم شده و به صورت مجزا از توانایی منحصر به فرد خود استفاده می نمایند. شما در این بازی جالب با دشمنان عجیب و غریب با توانایی های خاصی رو به رو هستید که این جذابیت ماجرا را چند برابر می کند.
سلاح های به کار گرفته شده در این بازی شامل ۳ کلاس هستند:
اولین آن ها رایفل و سلاح هایی نظیر کلت را شامل می شوند این سلاح ها همیشه در دسترس هستند و بیشتر از سایر سلاح ها می توان از آن ها استفاده نمود. دسته دوم سلاح ها شات گان و اسنایپ ها هستند آن ها دسته ای جدید که به بتا افزوده گشته اند و در آن جا قابل دسترس هستند آن ها شبیه اسلح های Fallen می باشند. دسته سوم این ماشن ها لانچر ها و گان ها می باشند این ها سلاح ها سنگین هستند و شمار زیادی از دشمنان شما را نابود خواهند ساخت این سلاح های عجیب باعث صرفه جویی در زمان شده و قابلیت های بازی را افزایش می دهند. به طور کلی بازی سرنوشت از نظر تنوع اسلحه بی نقص می باشد در حالی که مشکلات خیلی از بازی ها این است تنوع سلاح در آن ها وجود ندارد و این مساله از کیفیت آن ها می کاهد.
در این بازی شش ماموریت واقعی یک مولتی پلیر را دارید، شما در این بازی در ماموریت های اصلی هم می توانید به تنهایی شرکت نمایید و هم با تیم خود به کشتن دشمنان اقدام نمایید و از این طریق امتیاز بگیرید.
قسمت مولتی پلیر بازی نیز بر جذابیت آن می افزاید و فقط یک قسمت در بازی دارد شما در آن قسمت می توانید نقشه سیاره هایی مانند زهره، ماه و مریخ و همچنین زمین را داشته باشید شما به همراه تیمتان سه منطقه را به دست آورده و وظیف محافظت از آن را بر عهده دارید. این بخش بازی فوق العاده پر طرفدار است و بازیکنان بسیار از آن لذت می برند و از قسمت های محبوب بازی است متاسفانه در بازی یک مشکل وجود دارد و آن این است که اینقسمت از بازی بسیار خسته کننده و کسل است. در این بخش می توان به آپگریت کردن بازی نیز توجه کرد که جذابیت بازی را چندین برابر می کند در این بازی شما می توانید ابزار و سلاح ها و همچنین توانایی های خود را بالا ببرید و همچنین می توانید حرکاتی که شخصیت ها انجام می دهند را زیاد کنید.
قسمت دیگری از بازی وجود دارد که اوپن ورلد است و بازی در آن وسیع تر است شما در این قسمت همه نقشه های کره زمین را دارا هستید می توانید در زمین به سفر بروید سطوح شخصیت ها را ارتقا ببخشید آیتم هایی گرد آوری نمایید نقشه های وسیع و متنوع در این قسمت به شما اختیار زیادی می دهد در نقشه ها ماموریت هایی وجود دارد که برای شما پر هیجان خواهد بود.در این بازی سیستمی به نام Loot وجود دارد که در آن فقط خرید و فروش نمی کنید بلکه باید بجنگید تا ماموریت از آن شما شود.
در انتها به قسمت موسیقی بازی می رسیم که بسیار دلنواز و حرفه ای نواخته شده است ، این موسیقی علاقه شما به بازی را چندین برابر می کند. موسیقی این بازی توسط Paul McCartney نوشته شده است و فوق العاده تحسین برانگیز می باشد این موسیقی احساس بسیار خوبی را در شما و اطرافیان شما به عنوان گیمر ایجاد می نماید این موسیقی بسته به شرایط بازی تغییر کرده و با آن متناسب است برای مثال در هنگام جنگ شور انگیز یا در هنگام قدم زدن آرام است این مساله در احساس گیمر برای موفقیت در بازی اثر گذار است. واقعا گفتنی است که Paul McCartney در ساخت این موسیقی نهایت هنر نمایی را به خرج داده و از آن استفاده نموده است.

بازیDestiny
بازیDestiny

صداگذاری بازی Destiny به طوری بی نقص انجام گردیده است و صدای تک تک شخصیت ها فوق العاده زیبا می باشد. برخی از صدا پیشگن و یا شاید اکثر آن ها از هنرمندان سنما می باشند و مانند آقای Peter Dinklage اولین بار است که صداگذاری را در صنعت بازی تجربه می نمایند. آنان وظیفه خودشان را به درستی انجام داده اند.افکت صدا ها مانند صدای تفنگ ها بسیار زیبا و شنیدنی می باشد پس نکته مثبت دیگر در این بازی (Destiny) صداگذاری بی نظیر و زیبای آن است که رضایت بازیکنان را به دنبال داشته است.
Destiny از عالی ترین و بی نظیر ترین بازی های آنلاین است و جوایز فوق القاده بسیاری را از آن خود کرده است این بازی توانسته جایز بهترین بازی آنلاین را کسب کند، همچنین به دلیل موسیقی بسیار بسیار زیبایش و صدا گذاری فوق العاده خود تمجید فراوانی را به همراه داشته است. این بازی در گیمر حس رضایت را در شما ایجاد نموده و بسیار لز آن لذت خواهید برد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − سه =