آموزش اجرای بازی Fortnite به صورت Split Screen در Xbox 1 و PS4

بازی:Fortnite

جذابیت های زیاد و طرفداران بی شماری که بازی Fortnite در سال ۲۰۱۷ از خود به نمایش گذاشت، سازندگان این بازی را مجبور به ارائه نسخه های مختلف آن برای انواع پلتفرم های بازی نمود. در حال حاضر Fortnite امکان راه اندازی در کنسول بازی ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴، کامپیوتر های شخصی، اندروید و آی او اس را داشته و کاربران می توانند به راحتی در پلتفرم مورد علاقه خود به اجرای بازی جذاب Fortnite بپردازند.

بازی:Fortnite
بازی:Fortnite

Fortnite به صورت Split Screen در Xbox 1 و PS4

بازی جذاب و دوست داشتنی فورتنایت را این بار به صورت اسپلیت اسکرین در کنسول بازی خود بازی کنید. >جذابیت های بازی Fortnite بر کسی پوشیده نیست و هر گیمر حرفه ای احتمالاً یک بار آن را تجربه نموده است. یک بازی مبارزه ای از نوع سوم شخص که با ارائه یک گرافیک بسیار عالی از طرف کمپانی Epic Games ارائه شده است. این کمپانی بعد از نمونه های موفقی که در سال های گذشته داشته است، از فورتنایت به عنوان یکی از ۵۰ بازی برتر سال ۲۰۱۷ رونمایی کرد.

اسپلیت اسکرین دقیقاً چیست؟

قابلیت Split Screen بیشتر از اینکه یک قابلیت باشد، یک جذابیت بی نظیر است که در سال های اخیر برخی از بازی های پرطرفدار در کنسول های بازی آن را به تنظیمات خود اضافه نموده اند.

Split Screen قابلیتی است که به شما اجاره می دهد تا بازی مورد علاقه خود را همزمان به صورت گروهی در یک کنسول بازی دنبال نمایید. برخی از بازی های گروهی که Fortnite نیز یکی از آن ها است، تمام جذابیت های خود را در یک رقابت گروهی به نمایش می گذارند و انجام این بازی ها به صورت انفرادی تجربه دلنشین گروهی آن را نخواهد داشت.

تا قبل از به روی کار آمدن قابلیت Split Screen شما برای انجام یک بازی گروهی ۲ راه بیشتر نداشتید.

  1. این بازی ها را در یک گیم نت دنبال نمایید.
  2. کنسول بازی و مانیتور یکی از دوستان خود را قرض بگیرید. که هر دو این روش نیاز به هزینه هایی برای شما داشت.

Split Screen با تقسیم کردن صفحه مانیتور شما به دو قسمت این امکان را برای شما فراهم می آورد تا بتوانید با دسته دوم بازی رقیب خود را نیز در یک کنسول بازی و یک مانیتور در کنار خود داشته باشید و یک رقابت جذاب و دلپذیر را به اجرا درآورید.

جذابیت اجرای بازی Fortnite به صورت Split Screen

برای اجرای بازی رقابتی و جذاب Fortnite به صورت Split Screen نیاز به طی مراحل پیشرفته ای نخواهید داشت اما نحوه اجرای این بازی در کنسول بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ کمی با هم متفاوت است که در ادامه به آموزش این اجرا در هر دو کنسول بازی خواهیم پرداخت.

Fortnite یک بازی هیجان انگیز مبارزه ای است. در جریان این بازی شما باید با رقیب های مختلف در شرایط مختلف شروع به مبارزه نمایید. حریف قرار دادن کامپیوتر هر چند جذابیت های خاص خود را دارد، اما برای یک گیمر حرفه ای خیلی نمی تواند دلنشین و تاثیرگذار باشد.

ایجاد یک رقابت دوستانه با اطرافیان بسیار هیجان انگیز بوده و آدرنالین خالص را در رگ های شما تزریق خواهد کرد. تصور نمایید که قرار است یک رقابت سنگین دو نفره را در کنسول بازی خود به اجرا بگذارید. توصیه ما به شما این است که قبل از اجرای این قابلیت در کنار رقیب خود کمی با او وارد کری های دوستانه شوید.

جذابیت های زیاد و طرفداران بی شماری که بازی Fortnite در سال ۲۰۱۷ از خود به نمایش گذاشت، سازندگان این بازی را مجبور به ارائه نسخه های مختلف آن برای انواع پلتفرم های بازی نمود. در حال حاضر Fortnite امکان راه اندازی در کنسول بازی ایکس باکس وان، کنسول بازی پلی استیشن ۴، کامپیوترهای شخصی، اندروید و آی او اس را داشته و کاربران می توانند به راحتی در پلتفرم مورد علاقه خود به اجرای بازی جذاب Fortnite بپردازند.

حال اضافه شدن قابلیت Split Screen به این بازی باعث می شود تا شما رقیبان و یا حتی هم بازی های خود را در جریان این بازی در کنار خود داشته باشید. برای مسابقه در رقابت های سنگین در گیم نت تمرین کنید. مهارت های خود را در جریان بازی فورت نایت تقویت نمایید و از همه مهم تر هیجان بیشتری را در جریان بازی تجربه کنید.

بازی:Fortnite
بازی:Fortnite

آموزش اجرای بازی Fortnite به صورت Split Screen در Xbox 1

اگر منتظر هستید که برای اجرای بازی Fortnite به صورت Split Screen در کنسول بازی Xbox 1 شاخ غول بشکنید و یا هفت خان رستم را رد کنید، نه از این خبر ها نخواهد بود. اجرای بازی Fortnite به صورت Split Screen در Xbox 1 مانند آب خوردن است. دسته دوم را روشن کنید و مراحل زیر را بپیمایید.

اگر در قسمت Lobby بازی Fortnite قرار گرفته و دکمه Dashboard را روی کنترلر دوم فشار دهید، Epic Games از شما می خواهد که برای فعال سازی Split Screen حساب جدید خود را باز کرده و یا وارد حساب قبلی خود شوید. با وارد نمودن یوزر و پسورد حساب قبلی یا باز کردن حساب جدید، Split Screen در کنسول بازی ایکس باکس وان شما فعال خواهد شد. به همین راحتی و آب خوردن این قابلیت در ایکس باکس وان فعال می شود.

دیگر بقیه مراحل به عهده خودتان است. هر بازیکن کنترلر خود را در دست گرفته و شروع به بازی کنید. نقطه ضعف های یکدیگر را به رخ همدیگر کشیده و از یک کری جذاب و دیدنی در جریان بازی Fortnite لذت ببرید.

آموزش اجرای بازی Fortnite به صورت Split Screen در کنسول پلی استیشن ۴

به اجرا در آوردن قابلیت Split Screen در کنسول بازی پلی استیشن ۴ حتی از روش اجرای این قابلیت در کنسول بازی ایکس باکس وان هم راحت تر است. برای لذت بردن از یک بازی گروهی و دو نفره Fortnite در کنسول بازی پلی استیشن ۴ تنها کافی است تا کنترلر دوم را در قسمت Lobby این بازی روشن کنید.

گزینه پروفایل جدید را جلوی چشمان خود مشاهده خواهید نمود که با فشار این آیکون و ورود به پروفایل دوم، Split Screen در کنسول بازی پلی استیشن ۴ فعال خواهد شد

بعد از به اجرا در آوردن Split Screen چه اتفاقی می افتد؟

بعد از این که پروفایل دوم را با کنترلر دوم در کنسول بازی خود راه اندازی نموده و قابلیت Split Screen شما راه اندازی شد، تنها کاری که می توانید انجام دهید، لذت بردن از یک بازی دو نفره خواهد بود. بعد از این فعال سازی صفحه مانیتور شما به دو قسمت مساوی تقسیم شده و هر قسمت مربوط به یکی از بازیکنان فعال در جریان بازی خواهد بود

هر بازیکن مسیر و رقابت خود را در روی مانیتور دنبال خواهد کرد و دقیقاً شرایط مشابه زمانی خواهد بود که در گیم نت پشت دو مانیتور و دو کنسول بازی مختلف نشسته باشید. اضافه شدن چنین قابلیت هایی به بازی های پرطرفدار مانند فورت نایت بر جذابیت های آن افزوده نموده و تعداد طرفداران این بازی را نیز افزایش خواهد داد. اضافه نمودن این قابلیت به بازی فورت نایت را می توان یک اقدام هوشمندانه  و زیرکانه از طرف Epic Games تلقی نمود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − نه =