فصل نهم بازی fortnite را استودیو اپیک گیمز آغاز کرد

بازیfortnite

نوع دیگری از چالش های موجود در بازی fortnite چالش بهره مندی از کمپ فایل می باشد که بازی کنان باید بتوانند ۳ کار را به صورت همزمان انجام دهند و انجام این ۳ کار به صورت همزمان این چالش را برای بازی کنان دشوار می سازد.

بازیfortnite
بازیfortnite

فصل نهم فورتنایت

فصل نهم فورتنایت را استودیو اپیک گیمز آغاز کرد. این استودیو در واقع سازنده بازی fortnite می باشد. فصل نهم فورتنایت را با استفاده از یک تریلر بزرگ شروع کرد. با استفاده از این تریلر تمامی چالش هایی که در هفته ششم از این فصل موجود است توسط بازیکنان و کاربران قابل استفاده و رویت می باشد. این چالش ها در زمان مشخص در اختیار بازی کنان قرار می گیرد و در واقع دارای اصل و اساسی مشخص است و زمان دقیق این چالش های فورتنایت به وقت ایران ساعت ۱۷:۳۰ به بعد در روز های پنج شنبه می باشد.

این چالش مربوط به صندوق هایی است که افراد باید بتوانند آن ها را باز بکنند. در این مرحله Hot Spot به معنای محیط های زرد زنگی است که در طول بازی تمامی بازی کنان قادر به مشاهده آن هستند. این محیط های زرد رنگ در بخش نقشه وجود دارد و بازیکنان این بازی می توانند برای پیدا کردن مقصد خود و یا راه های مختلف از آن استفاده کنند.

مرحله بعدی این چالش مرحله ای متفاوت است چرا که به این مرحله از چالش بخش جدیدی اضافه شده است. دراین مرحله از چالش بازیکنان باید از بخش جدید موجود در این مرحله از چالش استفاده کنند. نام این بخش جدید موجود در مرحله دوم استروم فلیپ می باشد. چالش ها تعداد و تنوع زیادی دارند و نمونه های آن ها فراوان است. بنابراین علاوه بر این چالش چالش های دیگری وجود دارند که ها یک از آن ها دارای چندین مرحله متفاوت هستند به عنوان مثال در چالش شماره ۳ که این چالش یک چالش پنج مرحله ای می باشد تمامی بازی کنان و کاربران این بازی که قصد دارند در این چالش شرکت کنند و از آن استفاده کنند باید این پنج مرحله را پشت سر بگذارند اما پشت سر گذاشتن این مراحل نیز باید با استفاده از سلاح های مختلفی که در این مراحل موجود است صورت بگیرد در واقع بهره مندی از روش های مختلف استفاده از سلاح ها را در مراحل باید یاد بگیرند.

این سلاح ها دارای انواع مختلفی هستند که می توان گفت مهم نیست که بازیکنان از کدام یک از آن ها برای پشت سر گذاشتن هر مرحله از این پنج مرحله استفاده کنند چرا که این سلاح ها دارای ارزش زیادی هستند بنابراین تنها ارزش آن ها در طول باری مهم می باشد. نوع این سلاح های موجود در مراحل مختلف تفاوت دارند به عنوان مثال در مرحله اول بازی کنان این بازی برای کشتن بازیکن دیگری باید از سلاحی با رنگ خاکستری استفاده کنند.

رنگ این سلاح در مرحله های بعدی این پنج مرحله تغییر پیدا خواهد کرد. در مرحله بعدی رنگ این سلاح به رنگ سبز تغییر پیدا می کند و در مرحله بعد از آن رنگ سلاح آبی می شود و سپس به رنگ بنفش تغییر یافته و در نهایت این رنگ ها به رنگ زرد تغییر می یابد. بعد از انتشار فصل نهم از فورتنایت با منتشر کردن تریلری دیگر توسط استودیوی اپیک گیمز Epic Games  چالش های هفته های دیگر مانند هفته هفتم از فصل نهم منتشر شد و بازی کنان  کاربران در این زمان می توانند از آن ها بهره مند شوند.

در این هفته که هفتمین هفته می باشد بازیکنان می توانند به راحتی از تمامی محیط های مختلفی که در این فصل قرار گرفته است دیدار کنند و وجود آن ها و چگونگی آن ها آگاه شوند. در بین چالش هایی که در این فصل از بازی fortnite قرار گرفته اند چالش هفته هفتم از بقیه هفته ها آسان تر می باشد.

نکته ای که وجود دارد این است که بازیکنان و کاربران این هفته از چالش در چالش های ۳ مرحله ای که باید در آن ها افراد محیط های مختلف را ببینند، باید بتوانند هر دو محیط را در بازی مد نظر خود مشاهده کنند. در هر مرحله ای که بازیکن آن را با موفقیت طی می کند و به مرحله بعدی صعود پیدا می کند فاصله بین محیط های موجود بیشتر می شود و بازدید آن ها برای بازی کنان سخت تر و طاقت فرسا تر می شود ولی امکاناتی در این مراحل وجود دارد که وجود این امکانات گذراندن مراحل بعدی را برای بازیکنان امکان پذیر و البته آسان تر می سازد.

یکی از این امکانات کارگشا که در اختیار بازیکنان در جهت آسانی کار آن ها قرار می گیرد کانال های هوایی می باشند که هر یک از بازیکنان می توانند با استفاده از این کانال ها این مرحله از چالش را راحت تر پشت سر بگذارند. نوع دیگری از چالش های موجود در بازی fortnite چالش بهره مندی از کمپ فایل می باشد که بازی کنان در این چالش باید بتوانند در حین انجام چالش ۳ کار را به صورت همزمان انجام دهند و انجام این ۳ کار به صورت همزمان این چالش را برای بازی کنان دشوار می سازد. علاوه بر استفاده از کمپ فایر در این چالش تمامی بازی کنان باید بتوانند از وندینگ ماشین نیز استفاده کنند.

بازیfortnite
بازیfortnite

استفاده از وندینگ ماشین در چالش برای بازی کنان چندان ساده و راحت نمی باشد چرا که طراحی وجود وندینگ ماشین در چالش به گونه ای است که به صورت کاملا ناگهانی در بازی ظاهر می شوند و حضور پیدا می کنند و در زمانی که خود را در محیط بازی به نمایش می گذراند اتفاقی کاملا ناگهانی برای افراد می باشد چرا که بدون اطلاع قبلی می باشد.
کار دیگری که بازیکنان این بازی باید انجام دهند این است که آن ها باید در طول بازی بتوانند صندوق هایی را پیدا کنند که می توان گفت پیدا کردن این صندوق ها در طول بازی برای بازی کنان کار نسبتا ساده ای می باشد.

استفاده از کمپ فایر که گفته شد بازیکنان می توانند از آن استفاده کنند دارای شرایط خاصی است برای مثال بازیکنان در حالت عادی نمی توانند از آن استفاده کنند و تنها در صورتی می توانند از آن استفاده کنند که صدمه ای دیده باشند. پس از تمام شدن چالش هایی که در هفته هفتم از فصل نهم فورتنایت بازیکنان با آن ها رو به رو شده بودند آن ها می توانند از Secret Battle Star که محیطی متفاوت قرار دارد ستاره هایی را مشاهده کنند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 10 =