شخصیت جوکر بازیInjustice 2 پلی استیشن ۴ به طور رسمی معرفی شد

بازیInjustice 2

جوکر را می توان تنها شخصیت منفی داستان ها و بازیInjustice 2 دانست که طرفداران زیادی دارد و تا به حال یک نقش منقی هیچ وقت چنین طرفدار هایی نداشته است و جوکر توانسته است در این مورد رکورد زنی کند.

بازیInjustice 2
بازیInjustice 2

شخصیت جوکر بازیInjustice 2 پلی استیشن ۴ به طور رسمی معرفی شد

این روزها شادی بسیار زیادی را می توان در طرفداران بازیInjustice 2 دید. تریلری از سوی استودیوی Nether Realm منتشر گردیده است که در آن شخصیت جوکر وجود دارد. این شخصیت که تا پیش از این نقش و فعالیت خاصی در این بازی نداشته است، برای اولین بار به طور جدی در تریلرهای بازی Injustice 2 دیده شده است و این نشان می دهد که شخصیت جوکر در این بازی وجود خواهد داشت و با دیوانه بازی هایش مبارزات جذابی را ایجاد خواهد کرد.

استودیوی Nether Realm منظور های دیگری هم از ایجاد این تریلر برای کاربران و گیمرها داشت. این استودیو در ابتدا قصد داشت که وجود شخصیت جوکر برای بازی را تایید کند؛ تا همین نشانی برای رقابت با دیگر بازی ها در همین سبک باشد و خودش را برتر نشان دهد و دلیل بعدی نشان دادن مبارزات جذاب این بازی بود.

جوکر در بازیInjustice 2 سعی می کند علاوه بر توان و قدرت خود از وسایل دیگری هم برای شکست دادن دشمن خود استفاده کند. جوکر می تواند از هرچیزی که در اطراف بازی و نقشه وجود دارد استفاده کند تا دشمن خود را شکست دهد. گاهی با تفنگ دشمن خود را تیرباران می کند و گاهی هم از مواد منفجره برای دشمن خود استفاده می کند که این خود جذابیتی دو چندان برای بازی دارد.

یک سیستم حمله قوی در شخصیت جوکر به نام صندلی شوک برقی وجود دارد. این صندلی صرفا برای جوکر ساخته شده است و این قابلیت را به جوکر می دهد که دشمن را به مدت چند ثانیه بر روی آن صندلی قرار دهد و عذاب و درد شدیدی را به دشمن وارد کند و باعث شود که بخش زیادی از جان و خون دشمن کم شود. جوکر چهره ای جوان و تازه تر در تریلر جدید استودیو دارد و به نظر یکی از آماده ترین نقش های بازی می آید.

بازیInjustice 2 برای تمامی کنسول های نسل هشت یعنی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر می گردد و علاوه بر این نکته جالبی که این بازی را نسبت به دیگر بازی های سبک خود برتر می کند، این است که این بازی برای گوشی های Android و IOS هم منتشر می شود.

جوکر را برای اولین بار می توانید در کتاب های کمیک دی سی کامیکس تماشا کنید. این کتاب آمریکایی برای اولین بار نام جوکر را سر زبان ها انداخت و این شخصیت بزرگ و مرموز را به دیگران معرفی کرد. جوکر در ابتدا در داستان های بتمن در سال ۱۹۴۰ در داستان او قرار داشت و به عنوان یک نقش منفی رو به روی بتمن ایستاده بود.

او در ابتدا به عنوان یک مهندس شیمیایی در یک کارخانه شیمیایی فعالیت می کرد که بنا به دلایلی از آن کارخانه خارج شد و به سراغ نقش مجری گری رفت. جوکر به عنوان یک مجری طنز در برنامه های مختلف شرکت می کرد اما هیچ کس به طنز و جوک های او لبخندی نمی زد و همین باعث نارضایتی او از شغل و زندگی اش شده بود.

او به همراه یک تیم خلاف دست به دزدی از کارخانه شیمیایی ای که قبلا در آن کار می کرد می زند و در آن ناموفق می شود. زیرا به اشتباه همسر او کشته می شود و بتمن هم به سراغ کارخانه می آید و جوکر از ترس بتمن خود را به درون مواد شیمیایی می اندازد.

دو دلیل برای لبخند جوکر که لبخندی معروف است وجود دارد. خود جوکر چنین لبخندی را در دو داستان مختلف بیان کرده است. در داستان اول پدر جوکر شبی مست می کند و به خانه می آید. او چاقویی در دست می گیرد و تلاش می کند که به همسر خود یعنی مادر جوکر حمله کند و او را زخمی کند. در حین همین کار آن مرد مست نگاهی به جوکر می اندازد و به او می گوید که چرا در این حد جدی است. بعد از بیان این جمله پدرش با همان چاقو لبخندی روی صورت جوکر ایجاد می کند.

در داستان دوم این لبخند به همسر جوکر مربوط می شود. همسر جوکر زنی بود که شرط بندی و قمار های مختلفی انجام می داد. یک شب او تمام دارایی اش را در قمار از دست می دهد و طلبکاران خراش های زیادی بر روی صورت او ایجاد می کنند.

زمانی که جوکر صورت همسرش را می بیند تصمیم می گیرد که چنین لبخندی را در صورت خودش ایجاد کند تا به همسرش نشان دهد که هنوز دوستش دارد و چهره زخمی اش تاثیری در رابطه شان ندارد. اما در نهایت جوکر ناموفق می شود و همسرش او را ترک می کند و برای همیشه می رود.

بازیInjustice 2
بازیInjustice 2

جوکر را می توان تنها شخصیت منفی داستان ها و بازیInjustice ۲ دانست که طرفداران زیادی دارد. تا به حال یک نقش منقی هیچ وقت چنین طرفدار هایی نداشته است و جوکر توانسته است در این مورد رکورد زنی کند. او یکی از دشمنان اصلی بتمن به حساب می آید و در شهر گاتهام زندگی می کند. یکی از دلایل معروف شدن جوکر لبخند اوست که همه جوکر را به لبخندش می شناسند. جوکر قول داده است که در گاتهام انتقام خانواده اش را بگیرد و از این هدف دست نمی کشد.

علاوه بر جوکر شخصیت های دیگری هم در بازی وجود دارد که بد نیست معروف ترین آن ها را بشناسید:

  • شخصیت Aquaman: آکوامن را باید حاکم و شاه سرزمین آتلانتیس نامید. او بعد از زمانی که سوپرمن و رژیم آن شکست خورد و نابود شد تلاش کرد که سرزمین خود را از انسان هایی که بر روز زمین هستند دور نگه دارد و افرادش را در سلامت کامل حفظ کند و باید در ادامه دید که می تواند همین کار را تا پایان مرگ ادامه دهد یا روزی شکست خواهد خورد.
  • شخصیت Atrocidus: آتروسیدوس یک مرد متنفر است که به دنبال انتقام می گردد. اهالی روی زمین در روزگاری تمام افراد سرزمین آتروسیدوس را نابود کردند و به قتل رساندند. حال آتروسیدوس آمده است که انتقام آن ها را بگیرد و راهی برای آمدن روی زمین پیدا کرده است. او در ابتدا می خواهد تمامی اعضای Sinestro Corps را به قتل برساند و فانوس قرمز ها را به اوج برساند و تمامی این بازی ها و نقشه ها بعد از نابودی رژیم سوپرمن ایجاد شد.
  • شخصیت Batman: بروس وین شخصیتی است که به بتمن تبدیل شده است. بروس پیمانی با خود داشت و آن هم گرفتن انتقام پدر و مادرش بود. چنین پیمانی حتی بعد از تبدیل شدن به بتمن هم حفظ شده است و می خواهد انتقام خانواده اش را بگیرد. بتمن قانون های خاص خودش را دارد که در اولین قانون بیان کرده که دشمنان خود را نمی کشد. او معتقد است که اگر آن ها را به قتل برساند دیگر تفاوتی با خود آن ها نخواهد داشت.
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =