اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن

آپدیت بازیRainbow Six Siege ساخته ی یو بی سافت

بازیRainbow Six Siege

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده در مورد بازیRainbow Six Siege و آپدیت جدید Operation Phantom Sight، اولین اپراتور این آپدیت جدید، ناک (Nokk) نام دارد و مهارت های مخفی کاری خوبی از او شاهد خواهید بود.

بازیRainbow Six Siege

بازیRainbow Six Siege

آپدیت بازیRainbow Six Siege ساخته ی یو بی سافت

به تازگی اخبار جدیدی در مورد بازی Rainbow Six Siege منتشر شده است و طی این اخبار، اطلاعات جدیدی در مورد این بازی کسب کردیم. در جدیدترین اقدام سازندگان بازی، دو اپراتور جدید با عناوین واردن و ناک در جریان Operation Phantom Sight این بازی، وارد آن شدند.

مدتی پیش بود که سازندگان بازی در توییتر، اقدام به انتشار تصاویر جدیدی از اپراتورهای تازه بازیRainbow Six Siege کردند. هم اکنون نیز کمپانی یوبی سافت که هم ساخت بازی را بر عهده دارد و هم انتشار آن را، دست به معرفی آپدیت بزرگ بازی Operation Phantom Sight زده است. این اقدام یوبی سافت در جریان فصل دوم سال چهارم بازی خود بود. این اوپریشن جدید، بازی را به طرز قابل توجهی جدید و هیجان انگیز خواهد کرد چرا که دو اپراتور جدید برای فصل دوم و نسخه بازسازی شده نقشه Kafe Dostoyevsky به بازی اضافه خواهند شد. البته این تنها موارد جدید اضافه شده به بازی نخواهد بود و شاهد برخی نکات دیگر نیز خواهیم بود.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده در مورد بازیRainbow Six Siege و آپدیت جدید Operation Phantom Sight، اولین اپراتور این آپدیت جدید، ناک (Nokk) نام دارد و مهارت های مخفی کاری خوبی از او شاهد خواهید بود. از جمله مهارت هایی که در این اپراتور وجود خواهد داشت، HEL است و به ناک کمک خواهد کرد تا از طریق یک سوئیچ نامرئی شود. ناک در زمان استفاده از دستگاه هایی نظیر پهباد و یا دوربین های ضد گلوله، نامرئی شده و غیب می شود. برای کاربران بازی هیچ محدودیتی در استفاده از این ویژگی وجود ندارد. تنها نکته ای که وجود دارد این است که مدت زمان فعال بودن این مهارت به گونه ای توسط سازندگان طراحی شده است که نبردها عادلانه باشد. البته یک نکته دیگر نیز در مورد مهارت HEL وجود دارد و آن این است که هنگام استفاده ناک از آن، سر و صدا کمتر خواهد بود. البته این مهارت به صورت کامل پر از نکات مثبت نیست و در آن ضعف هایی هم وجود دارد. در دو مورد، ناک از حالت نامرئی بودن خارج خواهد شد. اولین مورد، در موقع دویدن است و اگر ناک بخواهد بدود، دیگر نامرئی نبوده و دیده خواهد شد. دومین مورد هم در صورت آسیب دیدگی می باشد و اگر ناک زخمی شود، دیگر نامرئی نخواهد بود. در این صورت، این قابلیت می تواند آسیب پذیر باشد و اپراتورهایی مانند یوکای (قابلیت اکو) و مازی (پهباد) خواهند توانست از طریق ویژگی هایی که دارند آن را از بین ببرند. هم چنین در زمان فعال شدن این دستگاه غیب کننده، فعالیت های ناک کندتر شده و از سرعت او کاسته می شود. اما این نقاط ضعف، دلیل بر بد بد بودن آن نیست و در آن به قدری ویژگی مثبت وجود دارد که این نقاط ضعف کمتر به چشم می آید و می توان در مجموع، ناک را یک اپراتور به دردبخور دانست که قادر به زدن ضربه های سنگین به دشمنان است.

البته ناک تنها اپراتور جدید بازی نیست و اپراتور دیگری به نام واردن هم در این آپدیت جدید، در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. این اپراتور، یک عینک مخصوص آبی رنگ خواهد داشت و به کمک آن خواهد توانست دشمنان خود را ببیند و این عینک متصل به ساعت مچی او می باشد. اگر بخواهیم واضح تر بگوییم، این عینک در برابر بمب های دودزای دشمنان کاربرد خواهد داشت به طوری که وقتی آن ها از این بمب ها استفاده می کنند، واردن می تواند از عینک مخصوص خود استفاده کرده و اثر دودها را از بین ببرد. البته این اپراتور مانند ناک دارای مهارت های دیگری هم می باشد که از جمله آن ها می توان به در امان ماندن از تاثیر بمب های Flash اشاره کرد. کاربران در استفاده از مهارت های این اپراتور نیز محدودیتی ندارند و هر چقدر بخواهند خواهند توانست از این مهارت ها استفاده کنند. تنها محدودیت آن ها این است که در صورت استفاده یکبار از آن ها، برای بار دوم باید زمان خاصی را در انتظار بمانند تا آن ها دوباره فعال و به عبارت دقیق تر Cooldown شوند. برخی اپراتورها از این ویژگی برخوردارند که گجت ها را شناسایی و هم چنین خنثی کنند و این بازه زمانی، فرصت خوبی برای آن ها خواهد بود تا واردن را از بین ببرند. اضافه شدن واردن به بازی برای کمک به یافتن ناک می باشد و تنها از این طریق او را می توان گیر آورد.

ماه فوریه بود که خبر جدیدی از سوی کمپانی یوبی سافت منتشر شد و این گونه خبر داد که این کمپانی قرار است اقدام به بازسازی برخی از نقشه های بازی کند و دست به اعمال تغییراتی در این نقشه ها بزند.

بازیRainbow Six Siege

بازیRainbow Six Siege

اولین نقشه ای که دچار تغییرات شد، Kafe Dostoyevsky نام دارد. اکنون نیز Bomb Siteهای جدیدی به آن افزوده می شود. البته شاهد تغییرات ظاهری دیگری هم در نقشه مورد نظر خواهیم بود و از این طریق، بازی دچار تعادل خواهد شد.

این آپدیت جدید، قادر به بهبود برخی ویژگی های قدیمی خواهد بود و برخی موارد را اصلاح خواهد کرد. از جمله این موارد می توان به این نکته اشاره کرد که آن منجر به یکسان شدن میزان صدمه برای تمامی بازی ها خواهد شد. هم چنین شما شاهد لباس های جدیدی نیز در آن خواهید بود که از این طریق به بهبود ظاهری بازی کمک فراوانی شده است و موجب تنوع در آن خواهد شد. باگ هایی هم در بازی وجود داشت، بواسطه این به روزرسانی از بین خواهند رفت و دیگر شاهد این باگ های متعدد در بازی نخواهید بود. در مجموع می توان گفت که بواسطه این آپدیت بزرگ، بازی، بهبودهای زیادی خواهد یافت و برای کاربر جذاب تر و هیجان انگیزتر خواهد شد و حتی کسانی که در سری قبلی بازی از آن ناراضی بودند را هم می تواند دوباره جذب این بازی کرده و آن ها را راضی نگه دارد.

کسانی که سیزن پس بازی سال چهارم بازی را خریده اند، خواهند توانست تا به اپراتورهای جدید هم در اولین روز عرضه این اپراتورها دسترسی داشته باشند. اما کاربرانی که این سیزن پس را خریداری نکرده اند،  باید یک هفته منتظر بمانند  و بعد از آن از طریق پرداخت پول درون بازی به آن دسترسی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =