بررسی باندل بازی Call of Duty WWII

باندل بازی Call of Duty WWII

سونی جدیدا باندل بازی Call of Duty WWII را در معرض نمایش گذاشته که کاملا برای جنگ جهانی دوم مناسب است و انگار باندل لیمیتد ادیتیشن را به همراه بازی اصلی و کنسول می توانید دریافت کنید. البته این باندل رنگ و پوسته ای خاص دارد و باندل دیگری هم هست که کاملا ساده است، اما از آن فقط می توانید در اروپا استفاده کنید. بازیکنانی که کاربر های پلی استیشن هستند می توانند تا ۳۰ روز زود تر جزئیات بازی را داشته باشند.

باندل بازی Call of Duty WWII
عکس باندل بازی Call of Duty WWII

سونی جدیدا باندل بازی Call of Duty WWII را در معرض نمایش گذاشته که کاملا برای جنگ جهانی دوم مناسب است و انگار باندل لیمیتد ادیتیشن را به همراه بازی اصلی و کنسول می توانید دریافت کنید. البته این باندل رنگ و پوسته ای خاص دارد، و باندل دیگری هم هست که کاملا ساده است، اما از آن فقط می توانید در اروپا استفاده کنید. بازیکنانی که کاربرهای پلی استیشن هستند می توانند تا ۳۰ روز زود تر جزئیات بازی را داشته باشند.

این بازی قرار است برای ۳ پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن و کامپیوتر منتشر شود. این کمپانی که همیشه در حال رقابت است و اکثرا هم سعی می کند بهترین باشد (که البته هست) تمام تلاش خود را برای عرضه کردن بهترین های خود به کار می گیرد تا نظر همه را جلب کند چون حتی بسیاری از بازیکن هایی که طرفدار بازی های این استایلی نباشند هم علاقه به تجربه کردن همچین بازی پر تنوعی پیدا می کنند و حتی شاید همان رنگ سبز ارتشی نظر خیلی از علاقه مندان را به خرید این باندل جلب کند. البته ممکن هم است که بعضی ها سادگی را ترجیح بدهند که همان طور که گفتم شما فقط در خود اروپا می توانید از آن استفاده کنید و این ممکن است بعضی ها را به این وا دارد که به سفر به اروپا هم فکر کنند.

سبک این بازی تیر اندازی اول شخص، علمی و تخیلی، جنگی و بقاء است. در پلتفرم های Ps4 , Microsoft Windows , Xbox 1 منتشر شده است. این بازی مربوط به جنگ جهانی دوم است. شخصیت اصلی آن سربازی جوان است، که اسم آن رونالد رد دنیلز است. نام های مستعار او Red و Farm Boy است. او همچنین متولد ۱۹۲۵ است و اهل تگزاس پدر او نیز در جنگ جهانی اول سرباز بوده است.

رونالد با برادرش لحظه های درامی را تجربه می کنند. در سال ۱۹۴۴ قرار بود که نازی ها را نابود کنند و خیلی جنگ های دیگری که از ۱۹۴۰ تا ۱۹۴۴ و نیز از سال های ۱۹۴۴ تا ۱۹۴۵ بوده می پردازند و شما در جنگ های بسیاری در بازی شرکت می کنید. داستان از جایی شروع می شود که اروپای غربی توسط نازی ها تسخیر شده و رونالد دنیلز به لشگر پیاده نظام آمریکا پیوسته است.

در این راه رونالد و رابرت زاس من با مشکلات زیادی رو به رو شده اند، ضربات فراوانی خورده اند و خیلی جاها همدیگر را از مرگ نجات داده اند. حتما این سوال برای شما پیش می آید که رابرت زاس من کیست؟ او متولد ۱۹۲۳ است و دوست نزدیک رونالد دنیلز است و ملیتی آلمانی-آمریکایی دارد اما نژادش قفقازی است. در جنگی زاس من بدجور آسیب دیده بود ولی بعد از هفت هفته حال او خوب شد و به عملیات کبری پیوست.

باندل بازی Call of Duty WWII
عکس باندل بازی Call of Duty WWII

آن ها همان طور که دارند برای عملیات می روند و در راه حرف می زنند ناگهان مورد حمله قرار می گیرند. بعد ها درباره قطاری که موشک حمل می کند مطلع می شوند و رونالدو یک سری دیگر از افراد می روند تا قطار را متوقف کنند. اما متاسفانه قطار از ریل خود منحرف می شود و دنیلز و زاس من در تخریب شدید قطار گیر می کنند ولی فرمانده ای به نام روسو آن ها را به سمت جوخه هدایت می کند. بعدا روسو، دنیلز، زاس من و گروهشان را به سمت پاریس سوق می دهد، جایی که راجع به قطار اطلاعات به دست آمده بود.

آن ها نقشه ای می کشند که کیف یک انگلیسی که درون آن مواد منفجره برای خراب کردن گذر گاه های پادگان است را به صورت نا محسوسی عوض کنند. بعد از اینکه پاریس را آزاد می کنند برای دنیلز نامه ای از طرف همسرش می آید که در آن نوشته شده او باردار است. وقتی که به یک هتل حمله می شود، افراد جوخه یک سری آلمانی پیدا می کنند که قایم شده بودند، در این بین یک دختر کوچولو که نام او آنا است گم می شود، دنیلز بر می گردد تا بچه را نجات دهد، وقتی که او را پیدا می کند، سربازان آلمانی ظاهر می شوند.

جوخه برای این که کاری کند تا دنیلز بتواند از آن جا خارج بشود، دست به دفع سربازان می زند و هتل را تصرف می کند. این بازی یک بازی کاملا هیجان انگیز است و شما را به این وادار می کند که هر ثانیه و در هر لحظه نگران اتفاقی پیش بینی نشده باشید. در واقع موضوع این بازی همان جنگ جهانی است که در آن انسان های زیادی از زن و مرد و بچه کشته شدند در واقع جنگی وحشتناک تر و خون به پا کن تر از جنگ جهانی وجود نداشته و ندارد.
این جنگ کاملا بدون هیچ رحمی بود و فقط اتفاق های مرگبار در آن رخ می داد. اسلج همر همان طور از او انتظار می رفت توانست تا بیشترین و واقعی ترین هیجان ها را در این بازی به نمایش بگذارد و طرفدارهای زیادی همیشه به دنبال اخبار و آپدیت هایی از این بازی هستند چون جنگ جهانی دوم داستانی تلخ برای بشر بوده است و ناخود آگاه همه به حس کردن آن علاقه داریم تا با سربازان و انسان های بی گناهی که در آن جان خود را از دست داده اند هم دردی کنیم.

حتی شما اگر داستان جنگ جهانی دوم را ندانید می توانید تمام داستان را از این بازی در یابید چون به گونه ای این بازی طراحی شده است که شما کاملا قسمت داستانی آن را هم درک خواهید کرد و حتی شاید بیشتر از این که غرق در بازی بشوید در واقع غرق در داستان زیبای این بازی بشوید و این احساس به شما دست بدهد که بخواهید حتما در این جنگ پیروز شده و از خیلی از اتفاق ها جلوگیری کنید. یا شاید هم بخواهید به صورت دیوانه واری کشتار به راه بیاندازید. این بازی بسیار قوی طراحی شده است و مطمعنا از آن لذت بسیار زیادی خواهید برد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =