شکست دادن بانو dimitrescu در رزیدنت اویل ویلیج

بانو dimitrescu

بانو دیمیترسکو یکی از چهره‌های اصلی بازی Resident Evil Village است و از زمان راه‌ اندازی رسمی این بازی به یکی از دشمنان حیله‌ گرتان تبدیل شده است. بازیکنان در سرتاسر جهان با جدیدترین بازی از کمپانی Capcom که آخرین نسخه فرانچایز موفق ژانر وحشت این کمپانی است دست و پنجه نرم می‌کنند و این بازی برای PlayStation 5، Xbox Series X، Xbox Series S، PS4، Xbox One و کامپیوتر نیز در دسترس است.

هشدار: این مقاله حاوی اسپویل است.

بانو dimitrescu

همانطور که گفته شد، کمپانی سازنده بازی پس از انتشار این نسخه در روز جمعه ۷ مه ۲۰۲۱ یک لحظه هم آرام ننشسته است و برخی از کارکنان از آن زمان تاکنون با برخی از جنبه‌های نسخه Village که جامعه هواداران بازی را همچون طوفان درنوردیده‌ است، دست و پنجه نرم می‌کنند.

هنگامی که بازیکن سرانجام با این بانوی ۲ متر و ۴۰ سانتی که وظیفه مراقبت و مدیریت قلعه دیمیترسکو را بعهده دارد مواجه می‌شود، اوقات سختی خواهد داشت. این بانو با یک بیماری زمینه‌ای خونی متولد شده است و برای حفظ جانش مجبور است از انسان‌ها تغذیه کند.

این موضوع به مادر میراندا، زنی مرموز که توسط مردم محلی پرستش می‌شد و به عنوان چهره‌ای تاریک و غمزده ظاهر می‌شود، مربوط است. وی او را با یک سلاح زیستی-ارگانیک به نام کودو/ Cadou آلوده کرده است و این سلاح به او قدرت‌های فوق بشری داده است.

در نتیجه، بانو دیمیترسکو بسیار قدرتمند بوده و شکست دادنش کار دشواری است. البته لازم نیست بترسید، زیرا فقط کافی است که ایتان وینترز چند کار انجام دهد تا این جانور ماورالطبیعی را از بین ببرد. در اینجا تمام کارهایی که برای سرنگونی بانو دیمیترسکو لازم است انجام دهید را شرح داده‌ ایم.

یک شاتگان پیدا کنید

این بهترین سلاحی است که برای شکست دادن بانو دیمیترسکو می‌توانید از آن استفاده کنید زیرا این بانو بسیار آسیب‌پذیر است. هیکل قوی او نشان می‌دهد که می‌تواند ضربات زیادی را تحمل کند. بنابراین توصیه می‌کنیم که قبل از استفاده از شاتگان حتما به اندازه کافی مهمات جمع کنید، مخصوصا اگر سطح دشواری بازی بالا باشد به مهمات بیشتری نیاز خواهید داشت.

اگر نتوانید این کار را انجام دهید، حتی قبل از اینکه با بانو دیمیترسکو مواجه شوید نیز متوجه خواهید شد که به دردسر افتاده‌ اید.

به سوی سوارکار هدف‌گیری کنید

مرحله اول نبرد در قسمت بالایی قلعه درون یک محوطه مربع شکل که برج ناقوس را احاطه کرده است، انجام می‌شود. به زودی خواهید فهمید که شکل واقعی بانو دیمیترسکو یک هیولای چهار بال است و او شبیه به موجود بیگانه‌ای بر پشت این هیولا سوار می‌شود.

بدن تغییر شکل یافته او نقطه ضعفش است، بنابراین یادتان باشد که تمام مهماتتان را به سوی آن هیکل شبح‌وار شلیک کنید تا بتوانید جلوی حملات هیولا را بگیرید. شلیک تیر به سوی بدن هیولا تقریبا بی‌تاثیر است بنابراین در هنگام شلیک دقت کنید تا تیرهایتان به هدر نرود.

همه چیز را استفاده کنید

هنگامی که هیولا سرنگون شد، بانو دیمیترسکو در بالای یک برج بلند با شما روبرو می‌شود و در این زمان جلوگیری از حملات او تقریبا غیرممکن است. باتوجه به این نکته، وقت آن است که همه چیز را مصرف کنید. اگر به درستی آماده شده باشید، باید به اندازه کافی تیر شاتگان داشته باشید تا به مناطق آسیب‌ پذیرش شلیک کرده و قبل از اینکه او شما را بکشد، شکستش دهید.

 

منبع: GiveMeSport

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 1 =