عکس جعبه بازی Resident Evil: Village لو رفت

باکس آرت بازی Resident Evil Village

روز گذشته، کمپانی Capcom فیلم جدیدی را از Resident Evil Village منتشر کرد. طی آن چند تریلر داستانی و چند بخش کوتاه از گیم پلی نمایش داده شد. از باکس آرت بازی Resident Evil Village هم رونمایی شد و این رونمایی شامل اسپویل هایی از بازی است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، باکس آرت بازی Resident Evil Village شامل Chris Redfield است که به روستایی در پایین خیره شده است. با این حال، سمت راست صورت او شبیه گرگ یا احتمالاً یک گرگینه است. در این بین، آن سمت از صورتش که به شکل گرگ درآمده، دارای چشمی درخشان است.

اگرچه درست است که این باکس آرت بسیار جالب است، اما ممکن است نشانگر برخی جنبه‌های داستانی باشد که قرار است در بازی رخ دهد. آیا Could Chris می‌تواند در طول ماجراجویی به گرگینه تبدیل شود؟ قبلاً تأیید شده که بازی شامل گرگینه‌ها و خون ‌آشام‌ها خواهد بود.

ما دوست داریم فکر کنیم که Capcom هرگز اسپویل را روی جعبه قرار نمی‌دهد. بگذارید صادقانه بگویم، اگر این‌طور باشد، از این کمپانی ناامید می‌شود. با این حال، ممکن است فکر کرده باشند “هی، Chris Redfield باحال است و گرگینه ها هم باحال هستند. پس بیایید آن‌ها روی آرت کاور باهم ترکیب کنیم.”

در طول رویداد روز گذشته، Capcom اعلام کرد که بازی Resident Evil: Village در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ عرضه می‌شود. این بازی قبلاً برای رایانه شخصی، پلی ‌استیشن ۵، Xbox Series X|S معرفی شده بود. با این حال، Capcom دیروز اعلام کرد که این بازی وارد کنسول‌های پلی ‌استیشن ۴ و Xbox One هم خواهد شد. دموی رایگانی نیز اکنون در دسترس است که مخصوص پلی ‌استیشن ۵ است. Ubisoft نیز ظاهر شده و از کراس‌اور بازی The Division 2 و Resident Evil Franchise رونمایی کرد. Resident Evil Re:Verse بازی چند نفره جدیدی است که دیروز معرفی شد و برای افرادی که Resident Evil Village را خریده ‌اند به‌ طور رایگان در دسترس خواهد بود.

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =