با خرید یک بازی از یوبی سافت یک بازی هدیه بگیرید

با خرید یک بازی از یوبی سافت یک بازی هدیه بگیرید

با خرید یک بازی از یوبی سافت یک بازی هدیه بگیرید

یوبی سافت … شرکتی که شاید خیلی از ما اسمش رو شنیده باشیم و اون هم فقط به یک دلیل هستش ، ساخت بازی هایی که با بازی کردن با اون ها زندگی کردیم و بزرگ شدیم ، بازی هایی مثل پرنس ایرانی رو حتما به یاد دارید و یا بازی تکامل یافته ی این بازی یعنی اسسین کرید که یک شاهکار بازی سازی است ، و نسخه های زیادی هم از اون ساخته شده است ، یکی از بازی هایی که خودم عاشقش هستم .
بـازی فارکـرای هـسـتـش کـه واقـعـا زیـبـاست ، یـک اکـشن واقـعی ، یـک بازی فـوق اکـشن کـه احـسـاسـات هـم در خـود جـای دارد مخصوصا اگه بازی اخر این بازی رو کرده باشید حتما شخصیت father در این بازی رو به یاد دارید و سکانس های به یاد ماندنی تو این بازی . این شرکت بزرگ هم اکنون به واسطه شاهکار هایی که می سازد دارای ۲۰ شعبه در سراسر دنیا می باشـد.
شاید یکی از دلایل موفقیت این شرکت بازی سازی بزرگ سیاست های کاری ان است که باعث رشد این شرکت شده است ، که در اینجا یکی از جالب ترین کار های این شرکت رو بیان می کنیم ، حتما هم شما از بازی فورتنایت زیاد شنیده اید و اگر گیمر هستید این عنوان رو زیاد بازی کرده اید که از پیشگامان بازی های بتل رویال هم هست ، شاید اون موقع کمتر کسی از شرکتی که این بازی زیبا رو عرضه کرده بود صحبت می کرد.

با خرید یک بازی از یوبی سافت یک بازی هدیه بگیرید
با خرید یک بازی از یوبی سافت یک بازی هدیه بگیرید

ولی این هم یک سیاست درست بود چون که جدیدا همین شرکت به نظر کوچک که فقط یک بازی فورتنایت عرضه کرده بود حالا اعلام کرده است که وارد یک دنیای دیگه هم شده است ، یعنی فروش بازی ، و جدیدا هم در حاشیه مراسم جوایز بازی از این فروشگاه بازی صحبت هم کرد ، البته فعلا در این فروشگاه  بازی های کمی موجود برای خرید است ولی خبر خوبی که اپیک داد این بود که هر دو هفته یک بار یک بازی به صورت رایگان عرضه خواهد شد .
و این باعث شد که خیلی از طرفتاران بازی XBox جذب این خبر شوند و کم کم از فروشگاه های بزرگ دیگر به سمت این فروشگاه بیایند، یکی از اتفاق هایی هم که افتاد کم شدن طرفتاران فروشگاه بزرگ استیم بود ! حالا باید منتظر بود و دید که ایا واقعا اپیک مـی تـوانـد از رقـیـب بـزرگ خـود یـعـنـی اسـتـیـم جـلـو بـزنـد ؟…الـبـتـه ظاهـرا قـدم هـای درسـتـی هـم بـرداشـتـه اسـت ، شـرکت یـوبـی سـافت اعـلام کـرده اسـت کـه هـر کـسی کـه از اپـیـک بـازی The Division 2 رو خـریـداری کـنـد یـک بـازی رایگان هم به او می دهیم !!
اون هم نه بازی های پیش و پا افتاده بلکه این هدایا شامل بازی هایی ایکس باکس  و پلی استیشن مثل بازی فارکرای پریمال و یا بازی واچ داگز و یا گوست ریکن می شود ، البته باید بدانید که یوبی سافت این بازی رو برای استیم عرضه نکرده است و این خود به نوعی ریسک است چون که هنوز هم طرفتاران استیم خیلی بیش تر از طرفتاران اپیک است حالا باید منتظر بمونیم و ببینیم چه پیش می آید ، البته به نکاتی هم توجه کنید که این هدیه برای پی سی بازان هستش.

با خرید یک بازی از یوبی سافت یک بازی هدیه بگیرید
با خرید یک بازی از یوبی سافت یک بازی هدیه بگیرید

و شامل کسایی که کنسول های خانگی سونی و مایکروسافت دارند نمی شود ، نکته دیگر این است که حتما لازم نیست از اپیک خرید کنید و از فروشگاه های دیگر هم شامل این هدیه می شود البته به احتمال زیاد! ولی اگر از اپیک خرید کنید حتما شامل این هدیه می شوید. می توان این حرکت رو یه حرکت رو به جلو برای شرکت اپیک دانست تا استیم رو زیر پا بـزاره ، و البته یک ریسک بزرگ برای یوبی سافتاست.
البته کسایی که با بازی division 2 آشنایی ندارند پیشنهاد می کنم که حتما این بازی رو تجربه کنند البـتـه اول نـسـخه یـکـش رو تا بدونید بازی ای که یوبی سافت برای ما اورده است بازی کمی نیست ، به طور مختصر اگر بگویم یک بای در سبک نقش افرینی اکشن است و بازی به این صورت است که باید مراحل بازی رو به صورت گروهی تا ۸ نفر انجام دهید و بازی PlayStation  انلاین است و بسیار هیجان انگیز و زیبا است ، این بازی در شهر واشنگتن دنبال می شود و نبرد بین یک گروه بازمانده و گروه شورشی در حال گسترش است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =