توضیحاتی در مورد بروزرسانی جدید بازی بتلفیلد ۱ توسط استدیو دایس

بتلفیلد ۱

دردر بازی بتلفیلد ۱خبر ها حاکی از آن است که در به روز رسانی بازی بتلفیلد ۱ هفت سلاح جدید قرار خواهد گرفت. استدیو دایس پیش تر اعلام کرده بود که قرار بر این است که هر ماه به روز رسانی ای برای بتلفیلد ۱ ارایه گردد.

"<yoastmark

طی پرس و جو ها و تحقیق هایی که گیمر ها و طرف داران بازی بتلفیلد ۱ انجام داده اند متوجه شده اند که طی آپدیتی قبل از نمایشگاه ای۳، سال ۲۰۱۸ برای بتلفیلد ۱، هفت سلاح در نظر گرفته شده است، و در روز های آینده در اختیار گیمر ها قرار خواهد گرفت. این هفت اسلحه که نام آن ها هم در اختیار کاربران قرار گرفته است، نام این اسلحه ها به شرح زیر می باشد.

۱. thompson M1919

۲. Thompson M1919 (annihilator)

۳. Single action army revolver

۴. Fedorov degtyarev

۵. Winchester burton lmg

۶. Mosin nagant m38

۷. Bar m1918

(۱. در بازی بتلفیلد ۱ یک مسلسل هجومی دستی ساخت آمریکا می باشد که در سال ۱۹۱۹ توسط جان تی ساخته شده است که با نام های دیگری از قبیل شیکاگو پیانو، thomygun، هلی کوپتر و نام های دیگری که کاربران این سلاح کشنده بر روی آن گذاشته اند، این اسلحه به قدری آتش مرگبار و قدرتمندی دارد که علاوه بر نظامی ها، افراد بسیاری مثل خلافکار ها و تروریست ها و حتی افراد عام هم از این سلاح استفاده می کنند. همچنان برخی از تامپسون به عنوان کارامد ترین اسلحه کشتار در جنگ جهانی دوم یاد می کنند. ایراداتی که بر این اسلحه وارد می باشد یکی وزن زیاد آن یعنی ۵.۵ کیلو گرم و یکی به علت تخت بودن نوک گلوله قدرت نفوذ گلوله در فواصل زیاد ضعیف می باشد.

۲. که همانطور که از پسوند آن annihilator مشخص است نابودگری این اسلحه بیشتر است و احتمالا قدرت تخریب بیشتری خواهد داشت.

۳. در بازی بتلفیلد ۱ کلتی ساخت امریکا که در سال ۱۸۷۳ برای سواره نظام این کشور ساخته شد، رولور اسلحه دستی که محبوب گاوچران ها می باشد. که کاربرد های زیادی در جنگ های سرخ پوستان، اسپانیا و امریکا، جنگ جهانی اول و در انقلاب مکزیک داشتند. این اسلحه هم چنان در برخی نقاط تولید می شود.

۴. اسلحه ای روسی که فاکس هم نامیده می شود، این اسلحه اولین بار توسط ولادمیر فیدروف ساخته و طراحی شده است.طراحی این اسلحه اولین بار در سال ۱۹۱۵ صورت گرفت و تا به حال نسل های زیادی از آن ساخته شده است، این اسلحه در جنگ جهانی اول و در جنگ های روسیه و نیز در انقلاب روسیه استفاده شده است.

۵. در بازی بتلفیلد ۱ این اسلحه در سال ۱۹۱۷ توسط شرکت وینچستر طراحی و ساخته شده است و یک تفنگ اتوماتیک به شمار می آید. طول آن صد و شانزده سانتی متر و حدود ۴.۵ کیلو گرم وزن دارد.

۶. این اسلحه روسی که در سال ۱۸۹۱ توسط ایژماش ساخته شده است. خشاب های این اسلحه پنج تیر در خود جای می دهد. ۴ کیلو گرم وزن دارد و طول آن یک متر و بیست سانت می باشد.

۷. با نام کامل The Browning Automatic Rifle، این اسلحه یک مسلسل آمریکایی می باشد که طراحی آن را جان برونینگ انجام داده است. این اسلحه برای نیرو های مسلح این کشور ساخته شد ولی تقریبا در نیمه های نهایی جنگ جهانی اول، این اسلحه استفاده شد. این اسلحه در جنگ های بسیاری کاربرد داشته است.)

نکات بسیاری در مورد این بازی و به روز رسانی های جدید بازی بتلفیلد ۱ وجود دارد که باید به آن ها اشاره کنیم.

همانطور که مطلع هستید، استودیو دایس برای بلتفیلد ۱ تقریبا هر چند وقت یک بار  بسته الحاقی جدیدی منتشر می کند که چندی پیش اولین بسته به نام they shall not pass که قیمت آن پانزده دلار بود را ارائه نمود، که تغییراتی از قبیل به سازی سبک بازی کاراکتر ها و تغییرات سلاح و ارائه چهار نقشه جدید از ویژگی های آن بود، که البته دوباره با به روز رسانی های جدید این بسته دو نقشه که برای اولین بار در شب جریان دارند هم به این مجموعه اضافه گردید که نام آن ها nivelle nights و prise de tahure می باشد.

و اما در بسته الحاقی جدیدی به نام in the name of the tsar  به گفته استودیو دایس یکی از عظیم ترین به روزرسانی های این بازی می باشد، که در آن شاهد تغییراتی در نقشه و زون بازی می باشیم که در نقاط مختلف روسیه در تم برفی و استفاده از تمام جزئیات ارتش این کشور در بازی گنجانده شده است.

توضیحی در مورد تغییرات جدید بازی بتلفیلد ۱

در تغییرات جدید بازی بتلفیلد ۱ شاهد رخ دادی تازه به نام Community Test Environment می باشیم که کاربرد این اتفاق این است که با داشتن کد اشتراک می توان از بسته هایی که قرار است در آینده منتشر شود مطلع شد و آن ها را به صورت آزمایشی بازی کرد که البته فایل جداگانه ای برای دانلود دارد، و این که در هنگام ثبت نام برای گرفتن اشتراک قوانینی موجود می باشد که با قبول آن ها می توان  بسته های آزمایشی را دریافت کرد. برای مثال در حال حاضر سه نقشه به نام های کیپ، لوپکو پس، و بروسیلو البیون موجو هستند که تیزر آن ها در این قسمت ارائه شده است و کاربران می توانند قبل از خرید بسته های جدید با آگاهی کامل قدم به دنیای آن بگذارند. استودیو دایس قبل از ارائه in the name of the tsar قصد داردنقشه lupkow pass را در به روز رسانی جدید در اختیار کاربران در بیاورد.

 با تمام این تفاسیر اگر تازه نام بتلفیلد به گوشتان خورده است باید نکاتی در مورد این بازی را بدانید که بتوانید با دید بازتری وارد بازی شوید و لذت کافی را از این گیم پلی اول شخص برده و آگاهانه از ابزار و نقشه های این بازی استفاده کنید. این بازی بر خلاف بازی هایی که به صورت شوتر اول شخص ساخته می شود روایتی از جنگ های مدرن و فانتزی ندارد بلکه به جنگ جهانی اول پرداخته و ما را با حال و هوای آن روزها آشنا می کند.

ابتدا باید به چند نکته و توصیه از بخش چند نفره بازی بتلفیلد ۱ بپردازیم که با دانستن این موارد درک بهتر و اطلاعات بیشتری از این گیم پلی خواهیم داشت.

۱. بهتر تیر اندازی کنید، در برخی اسلحه ها با تغییر در میدان دید و تنظیم دوری و نزدیکی میتوان شلیک دقیق تری انجام داد.

۲. اگر تیر خورده اید و در حال مرگ هستید صفحه به شمارش در می آید در آن هنگام در طرفین خود به دنبال اشخاص با کلاس medic بگردید و تا رسیدن آن ها منتظر بمانید.

۳. در بازی بتلفیلد ۱ در میان کلاس های مختلف سواره نظام ها وجود دارند که علاوه بر اینکه نقش اصلی شان نابودی و از بین بردن ضربتی پیاده نظام ها با استفاده از شمشیر و نیزه می باشد، می توانند به هم تیمی هایشان سلاح و مهمات و حتی بسته کمک های اولیه نیز برسانند. به طور کلی cavalry کلاسی است که نسبت به دیگر سرباز ها افراد جسور تر و قوی تر را دارا است.

۴.برای نابودی و تخریب بهتر خودرو ها و تانک ها و تمام چیز هایی که مانع پیشروی ما می شود نی توان از کلاس assault استفاده کرد، این کلاس در واقع حامل سلاح های مخرب و نابود گر می باشد و برای گیمر هایی که به تازگی وارد دنیای بتلفیلد ۱ شده اند توصیه می شود.

۵. در کلاس مدیک ترفندی وجود دارد که می توان آن را تا زمانی که دشمن متوجه حقه ما نشده انجام داد و پیروز بود، همانطور که می دانید کلاس medic برای کمک رسانی به یاران می باشد، شما می توانید بسته کمک های اولیه را در جایی مخفی کنید و با هر بار کم شدن جانتان به سراغ آن رفته و جان و نفسی تازه کنید و مجدد به میدان نبرد باز گردید.

۶.در بازی بتلفیلد ۱ در Scout منور هایی وجود دارد که برای شناسایی دشمن می باشد که نحوه استفاده از آن این چنین است که باد آن را کمی بالا تر از هدف گرفت تا محدوده بیشتری را روشن کند در این صورت فضای بیشتری را مقابل دیدگان ما قرار می دهد و جالب این که اگه منور را دقیق بر روی هدف پرتاب کنیم در جا آن را می سوزاند.

۷. شاید از نظر فراوانی در بتلفیلد ۱ تعداد کمی سلاح وجود داشته باشد اما گونه های مختلف اسلحه ها وجود دارد که به ما کمک می کند تا تجربه های متفاوتی از تیر اندازی داشته باشیم و همچنین تیر اندازی با خودرو ها و تانک ها و هواپیما ها بسیار تجربه جالبی می باشد، حتما باید آن را تجربه کرد.

۸. در بازی بتلفیلد ۱ اتفاق جالبی که هنگام تیر اندازی خمپاره رخ می دهد این است که وقتی شلیک می کنید تصویر به صورت لانگ شات شده و مانند فیلم مسیر حرکت خمپاره نمایش داده می شود. و اینکه شما می توانید هنگام نمایش مجدد تیر اندازی کنید و اهداف بیشتری را مورد تیر اندازی قرار دهید.

"<yoastmark

۹. در برخی اسلحه ها خنجری وجود دارد که اگر بر سر تفنگ شما نسب باشد با آن می توانید سربازان کلاس elite با یک ضربه بکشید. ولی در حالت کلی اگر خنجر را بر دارید تیر اندازی بهتری خواهید داشت .

۱۰. در بازی بتلفیلد ۱ شاید هنگامی که سواره نظام ها حمله می کنند مضطرب شده و به صورت رگبار شلیک می کنیم ولی بهترین کار این است که یا فرار کنیم یا به حالت دراز کش در بیاییم تا از ضربات شمشیر در امان بمانیم، و اینکه باید بدانیم که با تیر اندازی به خود سرباز زود تر از شرشان راحت می شویم، چون اسب ها جان قوی تری نسبت به سرباز سواره دارند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 7 =