جدیدترین اخبار منتشر شده از بتل پس بازی apex legends

بتل پس بازی apex legends

جدیدترین اخبار منتشر شده از دنیای بازیهای ویدیوئی خبرهایی از بازی apex legends رادر اختیار کاربران قرار می دهد. سازندگان این بازی قصد دارند که به زودی بتل پس بازی apex legends را در اختیار کاربران قرار دهند تا آن ها بتوانند آن را خریداری نمایند. در این بتل پس بازیکنان می توانند تمامی پوشش ها و امکاناتی که برای شخصیت های بازی و سایر المان ها طراحی و ساخته شده است را به کار گیرند و در بازی اعمال نمایند.

بتل پس بازی apex legends
بتل پس بازی apex legends

براساس این اخبار کمپانی تولید کننده بازی apex legends فعلاً قصد ندارد که چالش ها و کوئست ها را در اختیار بازیکنان قرار دهد بلکه او ترجیح می دهد که ابتدا بازیکنان را مدتی با شخصیت های بازی و محیط هایی که بازی در آن اتفاق می افتد آشنا کند و بعداً چالش ها و دیگر موارد بازی در اختیار او قرار دهد.

به همین منظور سازندگان این بازی قصد دارند که به زودی طی چند ساعت آینده بتل پس بازی apex legends را در اختیار کاربران قرار دهند تا آن ها بتوانند آن را خریداری نمایند. در این بتل پس بازیکنان می توانند تمامی پوشش ها و امکاناتی که برای شخصیت های بازی و سایر المان ها طراحی و ساخته شده است را به کار گیرند و در بازی اعمال نمایند.

بتل پس Wild frontier اولین بتل پسی می باشد که برای این بازی تولید شده است که در آن شاهد چالش های متعدد و مختلفی نخواهید بود زیرا آن ها قصد ندارند همانند بازی فورتنایت بازیکن را به چالش های متفاوتی دعوت کنند.

آخرین اخبار منتشر شده در این رابطه می گوید که تولید کنندگان بازی جذاب ایپکس لجندز فعلاً برنامه ای برای افزودن چالش ها وسایر معماهای بازی را ندارند و قصد دارند که فعلاً بازیکن با گیمر بازی و سایر بخش ها آن آشنا شود و به آن فضا عادت نماید و این هدف را اولویت کار خود قرار داده اند.

استودیو ریسپاون در وبلاگ خود در رابطه با این بازی اعلام نموده است:

زمانی نخستین بتل پس بازی ما را دریافت و تجربه کنید پی خواهید برد که در این بتل پس سیستمی پیچیده و پر ماجرا در انتظار شما نیست وشما با سیستم معمولی مواجه می شوید که دارای هوش مصنوعی نرمالی می باشد به طوری که شما باید ضربات و تلاش های بسیاری در مبارزات با دشمن بنجنگید تا موفق شوید یک مرحله از چالش ها را بگذرانید.

اضافه نکردن چالش ها و دیگر المان ها به معنی کمبود و یا ضعف در فضا و پتانسیل بازی نمی باشد بلکه بازی از قدرت و پتانسیل بسیار بالایی برخوردار است که می تواند پذیرای چالش ها در بتل پس های بعدی خود باشد اما ما قصد داشتیم که بازیکن بدون درگیر شدن به چالش ها بازی را به گونه ای دیگر تجربه نماید و یک تجربه جدید به دست آورد که با ارائه نسخه اصلی بازی به خوبی بتواند مراحل و چالش ها را پشت سر بگذارد.

اولین بتل پس بازی apex legends

بازیکن در اولین بتل پس از بازی هیچگونه چالشی را تجربه نمی کند اما این به آن معنی نیست که بتل پس بسیار بی محتوا باشد و از جذابیت کافی برخوردار نباشد بلکه در آن سیستم پیشرفته ای وجود دارد که به میزانی که بازیکن از کاراکترهای بازی استفاده نماید و آن ها را در جریان بازی به کار گیرد، امتیازات و پاداش های بیشتری دریافت خواهد کرد. استودیو تولید کننده این بازی در رابطه با جذابیت های اولین بتل پس منتشر شده چنین می گوید:

در بتل پس بازی شاهد حضور شخصیت جذاب octane خواهید بود که شما را با خود همراه می کند و در طی جریاناتی شما را به سمت گشت و گذار در محیط بازی سوق می دهد به طوری که می توانید تجربه های جدید و جالبی را به دست آورید.

کمپانی تولید کننده این بازی همچنان اعلام نمود که برای هر فصل از بازی یک بتل پس جدا گانه در نظر گرفته شده که ویژگی های منحصر به فردی دارد به طوری که تمامی آیتم های یک بتل پس مخصوص همان بتل پس خواهد بود و در بتل پس بعدی شاهد آیتم های جدیدی هستید و می توان گفت همهٔ موارد برای هر بتل پس به صورت انحصاری تولید می شود اما apex pack های موجود در بازی در هر فصل به صورت تخصصی نمی باشد و در تمام مراحل شاهد آن ها هستیم و بازیکن می تواند از آن ها استفاده نماید.

همچنین در مورد فصل های مختلفی که برای بازی منتشر می شود می توان گفت هر کدام از این سری ها یکسری بروزرسانی ها و قابلیت های جدید را به بازی می افزایند که موجب می شود به مرور بازی جذاب تر شود و از کیفیت بالاتری برخوردار باشد به طوری که بازیکن را جذب می کند که تمام مراحل بازی را تجربه نماید.

علاقه مندان و طرفداران بازی محبوب ایپکس لجندز می توانند بازی را به صورت رایگان دریافت نمایند و بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، نصب نمایند و ساعت ها از این بازی جذاب و مهیج لذت ببرند.

با تولید بازی apex legends سبک بتل رویال در صنعت بازی های ویدیوئی دچار تحول تازه ای شد به طوری که توانست نظر منفی بسیاری از منتقدان صنعت بازی های ویدیوئی را به این سبک عوض نماید و به آن ها بگوید می شود که یک بازی در سبک رویال تولید شود در حالی که از تمامی استاندارد و ضوابط لازم برخوردار باشد.

بازی apex legends نیز از دسته بازی ها تایتان فال ها می باشد که در سبک رویال به تصویر کشیده شده است و درآن حضور تایتان ها احساس نمی شود. استفاده از سبک بتل موجب شده است که سازندگان بازی تصمیم بگیرند بخش داستانی بازی را حذف نمایند. بازی ایپکس لجندز را می توان ساخته شده بر اساس بازی دو پادشاه قدرتمند سبک بتل رویال به نام های پابجی و فورتنایت معرفی نمود که دارای نقاط ضعف و قوت فراوانی می باشد که با سبکی جدید با هم تلفیق شده اند و بازی را خلق نموده اند که می تواند نظر مخاطبان زیادی را به خود جلب کند زیرا تمام عیب ها و نواقصی که در بازی های این دو پادشاه وجود داشته است را رفع نموده و ویژگی های جدیدی به بازی اضافه کرده است.

بتل پس بازی apex legends
بتل پس بازی apex legends

در بازی apex legends 8 لجند وجود دارد که شش تا از این لجند ها به صورت رایگان در بازی عرضه شده اند و بازیکن برای استفاده از دو لجند دیگر باید هزینه پرداخت نماید و آن ها را خریداری کند.

این بازی یک بازی شوتر بسیار سریع و پر قدرت می باشد که صحنه های تکان دهنده ای را ایجاد می کند و مبارزات بسیار جذابی را شکل می دهد و شما در جریان بازی قادر نخواهید بود از مبارزات بوکس و یا شاتگان استفاده نمایید تا مرحله ای را به اتمام برسانید. در اصل هدف ویژه و اصلی تولید کنندگان بازی استفاده از مبارزات در فاصله دور در بازی می باشد و قصد ندارد همانند بازی فورتنایت ها از مبارزات رودر رو و نزدیک استفاده نماید از این رو بازیکن باید حسابی در زمین بازی تمرین کنند و مراحل آزمایشی مختلفی را در بازی پشت سر بگذارد تا در سبک مبارزه از راه دور تجربه کافی را به دست آورد و در مبارزات پیروز شود.

هدف سازنده بازی از ایجاد این سبک جدید در مبارزات به چالش کشیدن مهارت های بازیکن در مبارزات می باشد و نمی خواهد پیرو سبک مبارزه ای فورتنایت و پابجی باشد و به مبارزات میان برد معتقد است.

پس با این ویژگی هایی که در بازی وجود دارد می توان گفت که بازی apex legends به سرعت و مهارت بسیار بالایی در مبارزات احتیاج نخواهد داشت بلکه داشتن سرعت و مهارت میانه می تواند به شما در پیروزی در مبارزات کمک نماید ونوعی طراحی شده است که نظر طرفداران هر دو سبک پابجی و فورتنایت را به خوبی جلب کرده است و قادر به پاسخگوی نیازهای طرفداران هر دو سبک می باشد.

زیرا از تمام خصوصیات و سلاح هایی که در هر دو سبک وجود دارد در کنار موارد و المان های جدید در بازی خود استفاده نموده است و بازی بتل رویلی را تولید نموده که می تواند در نوع خود بی نظیر باشد.

سازندگان بازی apex legends از چهار کلاس با سطح های مختلف در بازی استفاده کرده اند که هر کدام یکسری قابلیت ها را در اختیار بازیکن قرار می دهد که بتواند مراحل را به خوبی پشت سر بگذارد.

یکی ازنقاط ضعفی که در بازی apex legends وجود دارد محیط کوچک بازی می باشد که از گستردگی کافی برخوردار نیست و تنوع محیط در این بازی بالا نمی باشد اما وجود نقشه های مختلف در بازی و وجود چالش ها و المان های جذاب در نقاط مختلف بازی به حدی چشمگیر است که موجب شده است کمبود محیط کمتر احساس شود.

در بازی apex legends همانطور که در ابتدا بیان کردیم بخش داستانی وجود نخواهد داشت وبازی شامل بخش گرافیکی و گیم پلی می شود، گرافیک بازی همانند دو بازی یاد شده نمی باشد بلکه تغییراتی که در سبک گرافیکی بازی وجود دارد موجب شده است که بازی و تمام بخش هایش یک رویال بی نظیر را به نمایش بگذارد که طرفداران زیادی را جذب نماید.

بازی apex legends به شخصیت پردازی ها و جزئیات با تمام قدرت پرداخته است و با استفاده از المان ها و قابلیت های جدید در سبک بتل رویال موجب شده است که بازی به خوبی بتواند با مخاطب ارتباط برقرار نماید و قابلیت های خود را به نمایش بگذارد به طوری که می توان گفت بازی ایپکس لجندز یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال می باشد که با دیگر بازی های تولید شده در این سبک متفاوت می باشد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =