بررسی دسترسی رایگان بخش چند نفره بازی Battleborn

بازی SoulCalibur VI

از این پس کاربران می توانند به صورت رایگان به بخش چند نفره بازی battleborn دسترسی داشته باشند و از آن لذت ببرند.این دسترسی توسط استودیو گیرباکس بدون هیچ محدودیتی از قبیل محدودیت در زمان، پیشروی بر طبق نقشه و داشتن حالت های بازیکنان خواهد بود. این کار برای کاربرانی که هنوز تجربه این بازی را نداشته و آن را خریداری نکرده اند بسیار عالی می باشد. هدف از این کار می تواند معرفی بیشتر بازی و ارتقای سطح فروش آن باشد.

بازی Battleborn
بازی Battleborn

از این پس کاربران می توانند به صورت رایگان به بخش چند نفره بازی battleborn دسترسی داشته باشند و از آن لذت ببرند.این دسترسی توسط استودیو گیرباکس بدون هیچ محدودیتی از قبیل محدودیت در زمان، پیشروی بر طبق نقشه و داشتن حالت های بازیکنان خواهد بود. این کار برای کاربرانی که هنوز تجربه این بازی را نداشته و آن را خریداری نکرده اند بسیار عالی می باشد. هدف از این کار می تواند معرفی بیشتر بازی و ارتقای سطح فروش آن باشد.
چرا در متن قبل اسم فروش را آورده ایم ؟ به این دلیل که آیتمی برای کاربرانی که نسخه رایگان را دریافت می کنند در نظر گرفته شده که اگر از بازی لذت بردند و خواهان استفاده بیشتر از آن بودند بتوانند با ارتقا دادن آن به شخصیت های بیشتر بازی ( ۲۵ شخصیت دیگر بازی )مرحله های داستانی، پرو لوگ و بخش های مسابقات خصوصی دسترسی داشته باشند.
بعد از این مرحله کاربرانی که علاقه به ادامه بازی و ارتقا بیشتر آن دارند می توانند دیگر امکانات این بازی را از فروشگاه تهیه می کنند و این همون امتیازی است که چندی پیش از آن تعریف کرده بودیم. شما از فروشگاه می توانید شخصیت های بازی، ماموریت های بیشتر، پوسته ها، قهرمان ها , عملیات ها و دیگر اقلام مورد نیازی که در فروشگاه موجود است را تهیه کنید.
در حال حاضر نسخه رایگان این بازی برای کنسول های ایکس باکس وان، پی سی و پلی استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.ابتدا استودیو گیر باکس نسخه رایگان بازی battleborn را برای کنسول های ایکس باکس وان و پی سی در دسترس قرار داد و نسخه پلی استیشن ۴ آن فقط برای امریکا در دسترس بود که بعد از مدتی نسخه پلی استیشن ۴ آن برای اروپا و ژاپن عرضه شد. با همه این تعاریف در می یابیم که رایگان شدن نسخه چند نفره بازی battleborn با هدفی صورت گرفته که آن هم افزایش کاربران و معرفی هرچه بیشتر و بهتر این بازی و همین طور این شرکت و همه گیر شدن آن بوده است. سیاستی که هر شرکت ساخت و عرضه بازی در دوره ای از فعالیت خود از آن استفاده می کند تا بتواند جا پای خود را در بین کاربران بیشتر باز کند. و تبدیل به یک غول ساخت و عرضه بازی شود.

نکاتی که در مورد نسخه رایگان بازی battleborn حائز اهمیت است این است که :
در ابتدا کاربرانی که به تازگی این بازی را نصب می کنند و به بازی می پردازند نمی توانند با بازیکنانی که قبلا در این بازی عضو بودند و پروفایل فعال دارند و همچنین بازیکنان حرفه ای battleborn به بازی بپردازند. بازیکنان جدید ابتدای باید سطح خود را ارتقا داده و به سطح ۲۰ برسند سپس اجازه بازی با دیگر بازیکنان را پیدا می کنند. نکته قابل ذکر دیگر این است که فعالیت و بازی شما با قهرمانان ذخیره خواهد شد تا در دوره های بعدی بتوانید از جایی که بازی را به اتمام رسانده اید بار دیگر شروع به بازی کنید.

بازی Battleborn
بازی Battleborn

با ادامه مقاله بررسی دسترسی رایگان بخش چند نفره بازی Battleborn همراه باشید

در مورد گیم battleborn :
قبل از عرضه مستقیم بازی و زمان معرفی گیم battleborn استودیو گیر باکس به قدری از این بازی تعریف کرده بود و آن را غولی می دانست که قرار است تحولی عظیم ایجاد کند، حسابی برای کاربران هیجان بر انگیز بود به طوری که برای آن لحظه شماری می کردند. اما پس از انتشار battleborn حال دیده می شود که این بازی آن طوری که گیر باکس برای آن غوغا به پا کرده بود نیست و به نظر داستانی تقریبا تکراری می باشد که ناقص نیز هست.یکی از دلایل فروش بالای این بازی بر خلاف مطالبی که گفته شده می تواند بخش چند نفره battleborn باشد.
بخش چند نفره برای کاربران قابل توجه تر از بخش داستانی و تک نفره این بازی است به همین دلیل مورد استقبال قرار گرفته است. گیر باکس نیز با دیدن اهمیت این بخش و افزایش هواداران آن بیشتر بر روی قابلیت های این بخش و آنلاین بودن بازی تمرکز کرده و از ارتقا بخش داستانی آن دور مانده است. بعد از ساخت بازی bordenlands توسط استودیو گیر باکس انتظار می رفت که بازی battleborn نیز همانند بازی borderlands دارای گرافیک خوب، جذابیت های صدا گذاری و طنز و داستان هیجان انگیز و درگیر کننده باشد ولی متاسفانه بازی battleborn از این خصوصیات بی بهره است. در ادامه به تفکیک بیشتر خصوصیات مثبت و منفی این بازی می پردازیم :

نقاط ضعف بازی battlborn :
۱- گرافیک پایین در مقایسه با بازی borderlands
۲- تکراری بودن داستان
۳- نداشتن نو آوری در بازی
۴- پایین بودن سطح کیفی صدا گذاری و طنز نسبت به borderlands
۵- با اینکه بخش چند نفره battleborn طرفداران زیادی دارد ولی باز هم ممکن است پس از مدتی از بازی کردن خسته شوید و برایتان تازگی نداشته باشد.
۶- نداشتن یک داستان درگیر کننده که شما را تا پایین بازی در گیر کند در عوض از روندی یکنواخت استفاده می کند.
۷- پیام ارتقا شخصیت ها موقع بازی کردن به شما نشان داده می شود که این باعث سخت شدن کار و وقت گیر بودن آن می شود.
۸- نداشتن محتوای قوی
۹- اتصال دائمی به اینترنت
۱۰- کمبود حالت های در نظر گرفته شده برای بخش چند نفره

نقاط قوت بازی battlborn :
۱- وجود شخصیت های متفاوت در بازی که قدرت های متفاوتی دارند که پی بردن و کشف کردن هر یک از آن ها باعث ایجاد یک هیجان و لذت می شود.
۲- داشتن کاراکتر های با مزه
۳- دارا بودن بخش چند نفره انلاین
۴- تشکیل دادن یک تیم چند نفره با دوستان و مبارزه کردن
۵- امکان بازی مراحل آموزشی بدون اتصال به اینترنت
۶- امکان ارتقا شخصیت ها
۷- به روز رسانی کاراکتر های بازی
۸- ماموریت های مخصوص و ویژه بخش چند نفره
این بازی در حال حاضر برای PlayStation 4، Xbox One وان و پی سی در دسترس قرار گرفته است و کاربران می توانند از آن استفاده کنند. در اخر باید بگوییم که اگر از بازی تکراری خسته نمی شوید به طوری که ساعت ها فقط شلیک کنید و از ماموریت خاصی خبری نباشد می توانید این بازی را خریداری کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =